News

ପୁଣି ଥରେ ମୋଦିଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଧମକ

modi

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କୁ ପୁଣି ଜୀବନରୁ ମାରିଦେବାର ଧମକ ମିଳିଛି। ଏଥର ମୋଦିଙ୍କୁ ଇ-ମେଲ୍‌ରେ ହତ୍ୟା ଧମକ ମିଳିଛି । ଏହି ମେଲ୍‌ ପୋଲିସ୍‌ କମିଶନର ଅମୂଲ୍ୟ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସିଛି।

ଏହି ଧମକପୂର୍ଣ୍ଣ ଚିଠିଟି ଗୋଟିଏ ଲାଇନରେ ଲେଖାଯାଇଛି। ଚିଠିରେ ୨୦୧୯ ମସିହାରେ ମୋଦିଙ୍କୁ ମାରିବା ପାଇଁ କୁହାଯାଇଛି। ଏହାସହ ମାରିବା ଦିନ, ବାର ଓ ମାସ ମଧ୍ୟ ଚିଠିରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି। ପୁଲିସ୍‌ ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛି ଯେ, ଏହି ଚିଠିଟି ଆସାମର କୌଣସି ଏକ ଜିଲ୍ଲାରୁ ଆସିଛି। ଏହି ଚିଠି ମିଳିବା ପରେ ଅଧିକ ସତର୍କ ରହିବା ସହ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରାଯାଉଛି।

modi

ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ମୋଦୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ପାଇଁ ଧମକ ମିଳିଥିଲା। କେତେବେଳେ ମାଓବାଦୀ ତ’ ପୁଣି କେତେବେଳେ ଅଜ୍ଞାତ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ମୋଦୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଓ ରାସାୟନିକ ହାମଲାର ଧମକ ଦେଇଛନ୍ତି। ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ଏହି ମାମଲାରେ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ସୁରକ୍ଷା ସଂର୍ସ୍ଥା(ଏନଏସଜି) କକ୍ଷରେ ଫୋନ କରି ଧମକ ଦେଉଥିବା ୨୨ବର୍ଷୀୟ ଜନୈକ ଯୁବକ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ ହୋଇଥିଲେ।

ପଢନ୍ତୁ; ହାଉସ୍‌ଫୁଲ୍‌-୪ ରୁ ଓହରିଲେ ସାଜିଦ୍ ଖାନ୍

Related posts

ଆଧାର ତଥ୍ୟ,ଚୋରି ରିପୋର୍ଟ : ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏତଲା

ENO Beuro

ଓଆରଏଚଡିସି ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲା:ଆଇଏଏସ ବିନୋଦ କୁମାରଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ

ENO Beuro

ରାମରହିମଙ୍କ ପୋଷ୍ୟାକନ୍ୟା ହନିପ୍ରୀତ ଇନସାନ୍ ଙ୍କୁ ହରିଆଣା ପୁଲିସ ଖୋଜୁଛି, ଦେଶଦ୍ରୋହ ମାମଲା ରୁଜୁ

ENO Beuro

Leave a Comment