SPORTS

ଓ୍ବେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ଗସ୍ତରେ ଥିବା ଭାରତୀୟ ଟିମ୍‌କୁ ଉଡାଇଦେବାକୁ ଧମକ

India1 1

ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ଗସ୍ତରେ ଥିବା ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଟିମକୁ ଏବେ ଧମକ ମିଳିଛି। ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ (ପିସିବି) ପକ୍ଷରୁ ବିସିସିଆଇକୁ ଏହି ସୂଚନା ମିଳିଛି। ଏହାର ଖୁଲାସା କରିଛି ପାକିସ୍ତାନର ଜିଓ ଟିଭି। ଜିଓ ଟିଭିର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଭାରତୀୟ ଟିମକୁ ତୁରନ୍ତ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ଗସ୍ତ ଶେଷ କରିବାକୁ ପିସିବି ଏକ ଇମେଲ କରିଛି। ଆଇସିସି ଜରିଆରେ ପିସିବି ଏହି ଇମେଲକୁ ବିସିସିଆଇ ନିକଟକୁ ପଠାଇଛି ଏବଂ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ବୋର୍ଡ  କେନ୍ଦ୍ର ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟକୁ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଇଛି।

 

ଏହି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ସୁରକ୍ଷାକୁ ବଢ଼ାଇ ଦିଆଯାଇଛି। ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡକୁ ମଧ୍ୟ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଅବଗତ କରାଯାଇଛି। ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ବୋର୍ଡ ମଧ୍ୟ କଡ଼ା ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା   ପାଇଁ ଆଶ୍ୱାସନା ଦେଇଛି। ଫଳସ୍ୱରୂପ ଏବେଠାରୁ ଭାରତୀୟ ଟିମର ବସ୍ ସହ ଏକ ସଶସ୍ତ୍ର ଗାର୍ଡଙ୍କ ସହ ଏକ୍ସର୍ଟ ଗାଡ଼ି ମଧ୍ୟ ଯିବ।ଏହି ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ମ୍ୟାନେଜର୍ ସୁନୀଲ ସୁବ୍ରମଣ୍ୟମ ସବୁ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହାସହ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାଆସିବା କରିବା ପୂର୍ବରୁ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟକୁ ଏହାର ସଠିକ ସୂଚନା ଦେବାକୁ ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଛି। ଧମକ ଥିବା ଇ-ମେଲ୍ ଆସିବା ପରେ ଘନଘନ ବୈଠକ କରାଯାଇଛି। ଏଥିରେ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ବୋର୍ଡ ବ୍ୟତୀତ ଖେଳାଳିଙ୍କ ସହ ଅଲଗା ଅଲଗା ବୈଠକ କରାଯାଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି।

ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାରତୀୟ ଟିମ୍ ଆଣ୍ଟିଗ୍ଵାରେ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁଠାରେ ୨୨ ଅଗଷ୍ଟରୁ ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟ ଆରମ୍ଭ ହେବ। ଏହି ମୁକାବିଲା ୨୬ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ। ଏହା ପରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଟେଷ୍ଟ ଅଗଷ୍ଟ ୩୦ ତାରିଖରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ।

ପଢନ୍ତୁ: ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ପୁଣି ସୁନାକଳସ

Related posts

ଧୋନୀ-ରାୟଡୁଙ୍କ ବିସ୍ଫୋରକ ବ୍ୟାଟିଂ, ଛକା ମାରି ଜିତାଇଲେ ଧୋନୀ

ENO Beuro

ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର୍‌କିଙ୍ଗ୍‌ସକୁ ଶୀର୍ଷରେ ପହଞ୍ଚାଇଲେ ଓ୍ଵାଟ୍‌ସନ୍‌,ମାହି

ENO Beuro

ଏସିଆ କପ: ଆଜି ବାଂଲାଦେଶକୁ ଭେଟିବ ଭାରତ

ENO Beuro

Leave a Comment