News

ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବରକାଣ୍ଡ: ୩ ପୁଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଅପହରଣ ପରେ ହତ୍ୟା

ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀର ସୋଫିଆରେ ୩ ଜଣ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ (ଏସପିଓ)ଙ୍କ ସମେତ ୪ ଜଣ ଲୋକଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରାଯାଇଥିଲା । ଅପହରଣ ପରେ ୩ ପୋଲିସ କମର୍ଚାରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ସୋଫିଅାରୁ ଅପହରଣ କରି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି। ସମସ୍ତଙ୍କ ପୋଲିସଙ୍କ ମୃତ ଦେହ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି। ଏମାନଙ୍କୁ ଗଳି କରି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି । ସହିଦ ୩ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟରେ ଦୁଇ ଜଣ ସ୍ପେଶାଲ ପୋଲିସ ଅଫିସର ଓ ଜଣେ ଯବାନ ଅଛନ୍ତି। ଘଟଣା ପରେ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କୁ ମହଁତୋଡ ଜବାବ ଦେବାକୁ ପୋଲିସ ସର୍ଚ୍ଚ ଅପରେସନରୁ ଜୋରଦାର କରିଛି।

ପୁଲିସ୍ କହିଛି ଯେ ଏହି କର୍ମଚାରୀମାନଙ୍କୁ ଆତଙ୍କବାଦୀମାନେ ଅପହଣ କରି ନେବା ବେଳେ ବାଟାଗଣ୍ଡ ଗାଁର ଲୋକେ ସେମାନଙ୍କୁ ଗୋଡ଼ାଇ ଥିଲେ ଓ ସେମାନଙ୍କୁ ଅପହରଣ ନ କରିବା ପାଇଁ କହିଥିଲେ। ତେବେ ଆତଙ୍କବାଦୀମାନେ ଫାଙ୍କା ଗୁଳି ଚାଳନା କରି ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କୁ ଭୟଭୀତ କରି ଥିଲେ। ଲୋକଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ, ଆତଙ୍କବାଦୀମାନେ ଏହି ପୁଲିସ୍ କର୍ମଚାରୀମାନଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରି ନଦୀ ଆରପଟକୁ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ ଓ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ।

policeman

ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ଏହି ଘଟଣାକୁ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ସହ ଯୋଡାଯାଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଆତଙ୍କବାଦୀମାନେ ଚାହୁଁ ନାହାନ୍ତି ଯେ, ରାଜ୍ୟରେ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ହେଉ । ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନର ଘୋଷଣା ମାତ୍ର ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଚାରିଟି ପଞ୍ଚାୟତ ଘରେ ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଇଛନ୍ତି । ଯାହା ପରେ ସୁରକ୍ଷା ଏଜେଣ୍ଟ ଆଲର୍ଟ କରାଯାଇଛି । ସେପଟେ ପୋଲିସ କର୍ମୀଙ୍କ ଅପହରଣ କରି ହତ୍ୟା ହେବା ପରେ ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି।

ପଢନ୍ତୁ; ଏସିଆ କପ: ଆଜି ବାଂଲାଦେଶକୁ ଭେଟିବ ଭାରତ

Related posts

The Swine Flu Death Toll Rises to 44, 2 More Deaths Reported Today

ENO Beuro

ଟ୍ରମ୍ପ୍‌ଙ୍କ ଘୋଷଣା: ଇରାନ ସହ ଆଣବିକ ଚୁକ୍ତିରୁ ଓହରିଲା ଆମେରିକା

ENO Beuro

ନିଷ୍ପତି ନେଲେ ସରକାର, ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ସହ ନିୟମିତ ହେବେ ଶିକ୍ଷା ସହାୟକ

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More