• Home
  • Bollywood
  • ଆଗାମୀ ସିନେମା “ଠଗ୍ସ ଅଫ୍ ହିନ୍ଦୋସ୍ତାନ୍” ନୂଆ ଅବତାର ପାଇଁ ଅମିର ଖାନ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ
Bollywood

ଆଗାମୀ ସିନେମା “ଠଗ୍ସ ଅଫ୍ ହିନ୍ଦୋସ୍ତାନ୍” ନୂଆ ଅବତାର ପାଇଁ ଅମିର ଖାନ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ

ଠଗ୍ସ ଅଫ୍ ହିନ୍ଦୋସ୍ତାନ୍:

ଆମୀର୍ ଖାନ୍ ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କ ସିନେମା ର କାହାଣୀ ଏବୋଂ ଚରିତ୍ର କୁ ନେଇ ଚର୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି। ସମସ୍ତେ ଆଗୋଚର ଯେ ରିଲରେ ନିଜ ଚରିତ୍ରକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନ୍ତ କରିବାକୁ ଆମୀର୍ ରିୟଲରେ କରିଥାନ୍ତି ଅନେକ ପରିଶ୍ରମ । ଯାହାର ଉଦାହରଣ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ସୁପରହିଟ୍ ସିନେମା ଦଙ୍ଗଲ, ପିକେ ଏବୋଂ ଆହୁରି ଅନେକ ସିନେମାରେ । ଆଉ ଏବେ ପୁଣି ଥରେ ଆମୀର୍ ନିଜ ଆଗାମୀ ସିନେମା “ଠଗ୍ସ ଅଫ୍ ହିନ୍ଦୋସ୍ତାନ୍”ର ନୂଆ ଅବତାର ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ।

ସିନେମାରେ ରିୟଲ୍ ଲୁକ୍ ଆଣିବା ପାଇଁ ନିଜ ନାକ ଏବଂ କାନ ଫୋଡାଇଛନ୍ତି ଆମୀର୍ ଖାନ୍ । ନାକ, କାନ ଫୋଡାଇବା ର କଷ୍ଟ ଜାଣି ମଧ୍ୟ ନିଜ ଚରିତ୍ରକୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବା ପାଇଁ ଆମୀର୍ ଏହି ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଛନ୍ତି । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ନିଜର ଓଜନ ୧୮ କିଲୋ କମେଇଛନ୍ତି।

ବଲିଉଡର ଏକ ଐତିହାସିକ ସିନେମା ହେ।ବାକୁ ଯାଉଛି ‘ଠଗ୍ସ ଅଫ୍ ହିନ୍ଦୋସ୍ତାନ୍’ । କାରଣ ଏଥିରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଏକାଠି ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ଦୁଇ ସୁପରଷ୍ଟାର୍ ଅମିତାଭ୍ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଆମୀର୍ ଖାନ୍ । ତାଙ୍କ ଛଡା କାଟ୍ରିନ କେଫ ଏବୋଂ ଡାଙ୍ଗଲ ନାୟିକା ଫତିମା ସାନା ଶେଖ ପ୍ରମୁଖ ଅଛନ୍ତି।

ବିଜୟ କୃଷ୍ଣ ଆଚାର୍ୟ ଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ନିର୍ଦେଶିତ ସିନେମା ଠଗ୍ସ ଅଫ୍ ହିନ୍ଦୋସ୍ତାନ୍ କୁ ସିନେ ପ୍ରେମୀ ମାନେ ବଡ ଉତ୍ସ୍ତାହ ର ସହ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି।

ଆଗାମୀ ସିନେମା "ଠଗ୍ସ ଅଫ୍ ହିନ୍ଦୋସ୍ତାନ୍" ନୂଆ ଅବତାର ପାଇଁ ଅମିର ଖାନ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ  ଆଗାମୀ ସିନେମା “ଠଗ୍ସ ଅଫ୍ ହିନ୍ଦୋସ୍ତାନ୍” ନୂଆ ଅବତାର ପାଇଁ ଅମିର ଖାନ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ                                                                                                                                                      1

 

ଜାଣନ୍ତୁ ନିରମାନଧିନ ଓଡିଆ ସିନେମା ଶକ୍ତି.

Related posts

Team Of Secret Superstar Celebrated Their Success At A Mumbai’s Lounge

Krishna Kumar Manoj

Our Religion Is Not So Weak That A Film Of 2 Hours Can Ruin It – Richa Chadha

Krishna Kumar Manoj

Aditya Roy Kapur Sharing Screen Space With Sonakshi Sinha

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More