• Home
  • ASTRO
  • VASTU
  • ମିଳିବ ନିଜ ମନ ପସନ୍ଦର ଜୀବନସାଥି! ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ସହଜ ଉପାୟ
VASTU

ମିଳିବ ନିଜ ମନ ପସନ୍ଦର ଜୀବନସାଥି! ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ସହଜ ଉପାୟ

ଭଲ ଜୀବନସାଥି ପାଇବାକୁ ସମସ୍ତେ ଚାହିଁଥାନ୍ତି। ତେବେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିରଖନ୍ତୁ ନିଜ ମନ ପସନ୍ଦର ଜୀବନସାଥି ପାଇବାର କିଛି ସହଜ ଉପାୟ-

ବାସ୍ତୁ ଓ ଜ୍ୟେତିଷଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ, ବିବାହ ପାଇଁ ଇଛୁକ ଥିବା ପୁଅ ଏବଂ ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ କଳା ରଙ୍ଗର ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବା ଉପାରେ ନଜର ହଟାଇବାକୁ ପଡିବ । ଏହାର କାରଣ ଏହାକି ଯେ, କଳା ରଙ୍ଗ ଶନି, ରାହୁ ଓ କେତୁ ଏହି ତିନୋଟି ରାଶିର ପ୍ରତିନିଧିତ୍ବ କରିଥାନ୍ତି ଯିଏ ବିବାହରେ ବାଧକ ସୃଷ୍ଟି କରିଥାନ୍ତି । ଆପଣ ପ୍ରେମ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ନା ପାରମ୍ପରିକ ବିବାହ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଏହି କଥା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍।

ବିବାହ ପାଇଁ ଇଛୁକ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ନିଜ ଘରେ ଦକ୍ଷିଣ ଓ ପଶ୍ଚିମ ଦିଗରେ ଲାଲରଙ୍ଗର ଫୁଲ ଥିବା ପେଣ୍ଟ୍ ଲଗାଇବା ଉଚିତ୍।

ବିବାହ ପାଇଁ ଇଛୁକ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ସର୍ବଦା ଏହି କଥା ଉପରେ ଧ୍ୟନ ରଖିବା ଉଚିତ୍ କି ସେମାନଙ୍କୁ ବିବାହ ଦେଖିବାକୁ ଆସୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଏପରି ବସାନ୍ତୁ ଯେପରି ସେମାନଙ୍କ ମୁହଁ ଘରର ଭିତର ଆଡକୁ ରହିବ।

ବିବାହର କଥାକରିବାକୁ ଆସିଥିବା ଲୋକଙ୍କର ମୁହଁ ବାହାରକୁ ହେବା ଦ୍ବାରା ବିବାହ ପକ୍କା ହେବାର ଚାନସ୍ ଖୁବ୍ କମଥାଏ । ଯେଉଁ ମାନଙ୍କର ଏହି ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଉଛି ସେମାନେ ଏହି ସବୁପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତୁ।

ଗୋଲାପ ଫୁଲ ଦେଉଥିଲେ ସାଥୀଙ୍କୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ ଫୁଲ ଦେବା ପୂର୍ବରୁ ସେଥିରୁ କଣ୍ଟା କାଢିବା ପାଇଁ କାରଣ ଫୁଲ ପ୍ରେମ ପ୍ରତିକ ହୋଇଥିବା ବେଳେ କଣ୍ଟା ସଂପର୍କରେ ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥାଏ।

ବିବାହ ପାଇଁ ଇଛୁକ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କୁ ନିଜ ରୁମରେ ଗୋଲାପି, ହାଲକା ନୀଳ ଓ ଧଳା ଚମକିଲା ରଙ୍ଗ କରିବା ଉଚିତ୍।

ମିଳିବ ନିଜ ମନ ପସନ୍ଦର ଜୀବନସାଥି! ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ସହଜ ଉପାୟ ମିଳିବ ନିଜ ମନ ପସନ୍ଦର ଜୀବନସାଥି! ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ସହଜ ଉପାୟ couple

ପଢନ୍ତୁ; କେଉଁ ଜୁସ ପିଇଲେ କେଉଁ ରୋଗ ଭଲ ହୁଏ , ଜାଣନ୍ତୁ !

Related posts

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହି ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟ, ଜାଣନ୍ତୁ କାରଣ କ’ଣ ?

Krishna Kumar Manoj

ପୂର୍ଣ୍ଣିମାରେ କରନ୍ତୁ ଏହି ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟ, ବଦଳିବ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ!

Krishna Kumar Manoj

ଯଦି ଆପଣ ୨୦୧୮ ରେ ଧନୀ ହେବାର ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ କିଛି ଟିପ୍ସ

Krishna Kumar Manoj

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More