LIFESTYLE

ଏହି ୫ଟି କଥାରୁ ଜାଣନ୍ତୁ ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି କେତେ ସିରିୟସ ?

ଆଜିକାଲିର ଯୁବକ ଏବଂ ଯୁବତୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସଂପର୍କ ମାତ୍ର କିଛି ଦିନ ପାଇଁ ରହିଥାଏ । କିଛି ଦିନ ଯାଏଁ ଦୁଇଜଣ ଏକାଠି ରହିଲା ପରେ ପ୍ରେମକୁ ଖେଳଘର ଭାବି ଦୁହେଁ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥାନ୍ତି । ଅନେକ ସମୟରେ କିଛି ଯୋଡିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେ ସଂପର୍କରେ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ନଥାଇ ମଧ୍ୟ ସେମାନେ ସଂପର୍କକୁ ଆଗକୁ ବଢେଇ ଚାଲିଥାନ୍ତି । ଯାହା ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ସବୁଠାରୁ ବଡ ଧୋକା ଭାବେ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଥାଏ ।  ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କିଭଳି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି କେତେ ସିରିୟସ ବୋଲି ଜାଣିବେ ।

ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ୫ଟି ଟିପ୍ସ :-

  • ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସଂପର୍କ ଅତି ପୁରୁଣା କିନ୍ତୁ ବିବାହ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଥା ଯାଉନି । ତାମାନେ ହେଉଛି ସେ ଆପଣଙ୍କ ସହ ଟାଇମପାସ କରୁଛନ୍ତି । ସଂପର୍କକୁ ନେଇ ସିରିୟସ ନୁହଁନ୍ତି ।
  • କୌଣସି ଅସୁବିଧା ସମୟରେ ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ସହ ନଥିଲେ । ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସବୁଠାରୁ ବଡ ଧୋକାର ବିଷୟ ।
  • ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ଜୀବନରୁ କିଛି ସମୟ ବାହାର କରି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ଦେଖା ହେବାକୁ ବାହାରି ଥିବେ । କିନ୍ତୁ ସେ କିଛି ବାହାନା କରି ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଖା ହେବାକୁ ମନା କରିଦିଅନ୍ତି । ଏଥିରେ ଜାଣିଯିବେ ଯେ ଏହି ସଂପର୍କ ବେଶି ଦିନ ପାଇଁ ନୁହେଁ ।
  • ଯଦି ସବୁବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ତରଫରୁ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ମେସେଜ କରୁଥାନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଅନ୍ୟପଟରୁ କୌଣସି ଉତ୍ତର ଆସେ ନାହିଁ । ତାହାଲେ ଜାଣିବେ ଯେ ସେ ଆପଣଙ୍କଠାରୁ ଦୁରେଇ ଯିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ।
  • ଜଦି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ତଳୁଆ ଦେଖାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି । ତେବେ ଏଥିରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଜାଣି ଜାଆନ୍ତୁ ଯେ ସେ ଆପଣଙଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରୁନାହାନ୍ତି ।

ଏହି ୫ଟି କଥାରୁ ଜାଣନ୍ତୁ ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି କେତେ ସିରିୟସ ? couple pic 1

ପଢନ୍ତୁ ;

ମା’ ହେବେ ସାନିଆ ମିର୍ଜା

Related posts

ଘରେଇ ଉପଚାରରେ କିଡନୀ ଷ୍ଟୋନ ଦୂର କରିବାକୁ ଚହ୍ନୁଛନ୍ତି କି ? ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କଣ ଖାଇଲେ ଏହି ରୋଗ ଦୂର ହୋଇଥାଏ

Krishna Kumar Manoj

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଡିପ୍ରେସନର ଶାରୀରିକ ଲକ୍ଷଣ

Krishna Kumar Manoj

ପ୍ରତିଦିନ ସକାଳୁ ପିଅନ୍ତୁ ମାଟି ପାତ୍ରର ପାଣି ଦୂର ହେବ ଅନେକ ସମସ୍ୟା!

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More