News

ବ୍ୟାଙ୍କ ଭିତରେ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ଗୁଳି,ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି

ଟିଟିଲାଗଡ଼ ବ୍ଲକ ବିଜେପୁର ଉତ୍କଳ ଗ୍ରାମ୍ୟ ବ୍ୟାଙ୍କରେ ମ୍ୟାନେଜର କୌଶଳ କେନ୍ଦ୍ର ଦୋରାଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ । ବ୍ୟାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲୁଥିବ ବେଳେ ହଠାତ ବ୍ୟାଙ୍କ ଭିତରକୁ ପସି ଆସିଥିଲେ ତିନିଜଣ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ । ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କ ଉପରକୁ ତିନି ରାଉଣ୍ଡ ଗୁଳି ଫାୟାର କରିଥିଲେ । ଗୁଳି ମାଡ଼ରେ ବ୍ୟାଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି ।

bank

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ଗତକାଲି ବ୍ୟାଙ୍କ ଖୋଲାଯିବାର କିଛି ଘଣ୍ଟା ପରେ ଦୁଇ ଜଣ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ମଙ୍କି କ୍ୟାପ ପିନ୍ଧି ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ଭିତରକୁ ପଶିଥିଲେ। ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଇ ନୂଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଫର୍ମ ମାଗିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଦୁଇ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ହଠାତ୍ ପିସ୍ତଲ ବାହାର କରି ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ସେଠାରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ ବୋଲି ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷଦର୍ଶୀ କହିଛନ୍ତି। ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କ ପେଟରେ ବାଜିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଟିଟିଲାଗଡ଼ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି।

ଗୁରୁତର ଆହତ କୌଶଳ ଚନ୍ଦ୍ର ଦୋରାଙ୍କୁ ଟିଟିଲାଗଡ଼ ଡାକ୍ତରଖାନ ଓ ପରେ ବଲାଙ୍ଗୀର ମେଡିକାଲ୍‌କୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରାଯାଇଛି । ସେପଟେ ପୋଲିସ ଏ ଘଟଣାରେ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ବେଳେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଧରିବା ପାଇଁ ଖୋଳତାଡ କରୁଛି ।

ପଢନ୍ତୁ; ଓଡିଶା ଗସ୍ତରେ ଆସିବେ ତେଲଙ୍ଗାନା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ,ନବୀନଙ୍କୁ ଭେଟିବେ କେସିଆର

Related posts

ଆସନ୍ତା ୧୯ରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ଯୁକ୍ତ ଦୁଇ ବିଜ୍ଞାନ ଫଳ !

ENO Beuro

ଆଇସିଜେରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ପାଇଁ ବିଚାରପତି ହେଲେ ଭାରତର ଦଲବୀର ଭଣ୍ଡାରି

ENO Beuro

ଆମେରିକୀୟ ଧାରାବାହିକ ‘କ୍ୱାଣ୍ଟିକୋ’ ପାଇଁ କ୍ଷମା ମାଗିଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା!

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More