Featured

କଂପାନୀ ଦେଲା ନୂଆ ସୁଯୋଗ , ଶସ୍ତାରେ କିଣିପାରିବେ ରୟାଲ ଇନଫିଲ୍ଡ

ଗାଡି ନିର୍ମାତା କଂପାନୀ ତଥା ରୟାଲ ଇନଫିଲ୍ଡ, ଭାରତୀୟ ମୋଟରସାଇକେଲ ବଜାରରେ ନିଜର ଆଧିପତ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିଛି । ଭାରତରେ ରୟାଲ ଇନଫିଲ୍ଡ ୩୫୦ରୁ ୭୫୦ ସିସି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବାଇକର ବିକ୍ରି ବହୁଳମାତ୍ରାରେ ଚାଲିଛି ।

ଆମେ କହି ରଖୁଛୁ କି,  ରୟାଲ ଇନଫିଲ୍ଡ ବାଇକରେ ବ୍ୟବହୃତ ହୋଇଛି ୩୪୬ ସିସିର ଇଂଜିନ୍ । ଯାହାକୁ ୫ ସ୍ପିଡ ଗିୟରବକ୍ସ ସହ ସଂଯୋଗ କରାଯାଇଛି । ତେବେ ଏହି ବୁଲେଟ୍ ୩୫୦ ପାଖାପାଖି ୪୦ କିମି ପର ଲିଟର ମାଇଲେଜ ଦେଇଥାଏ ବୋଲି କଂପାନୀର ଦାବି ରହିଛି ।

ଏହି ବାଇକର ଲୁକ୍ ଏବଂ ଫିଚର୍ସ ବାକି ବାଇକଠାରୁ ବେଶ ଭିନ୍ନ ରହିଛି । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଏହି ବାଇକ୍ ଏବେ ଯୁବପିଢୀଙ୍କୁ ବେଶ ଆକର୍ଷିତ କରିଛି । ଏହି କଥା ଆଲୋଚନା କରିବା ପଛରେ ଏକ ଖାସ୍ କାରଣ ରହିଛି । ଯାହା ସଂପର୍କରେ ଆମେ  ଆପଣଙ୍କୁ ତଳେ ଜଣାଉଛୁ ;

ଆପଣଙ୍କର ରୟାଲ ଇନଫିଲ୍ଡ ବାଇକର ଦାମ ସଂପର୍କରେ ଜ୍ଞାନଥିବ ନିଶ୍ଚୟ । ତଥାପି ଏଠାରେ ଆମେ କହିରଖୁଛୁ କି, ରୟାଲ ଇନଫିଲ୍ଡ ବାଇକର ଦାମ ୧ ଲକ୍ଷ ୧୩ ହଜାର ଟଙ୍କାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥାଏ । ଯାହାର ସବୁଠାରୁ ଶସ୍ତା ମଡେଲ ହେଉଛି ରୟାଲ ଇନଫିଲ୍ଡ ବୁଲେଟ୍ ୩୫୦ । ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ରୟାଲ ଇନଫିଲ୍ଡ କିଣିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ରଖିଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ହେବାକୁ ପଡିନପାରେ । କାରଣ ଆପଣ ଚାହୁିଁଲେ କିଛି ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ଦେଇ ଏହି ବାଇକ କିଣିପାରିବେ ।

ଯଦି ଆପଣ ରୟାଲ ଇନଫିଲ୍ଡ ବୁଲେଟ୍ ୩୫୦କୁ କିଣିବାକୁ ଚାହୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ନିକଟରେ ପରିମାଣର ଅର୍ଥର ଅଭାବ ରହିଛି ତେବେ ଆପଣ ମାତ୍ର ୨୦୦୦ଟଙ୍କା ବିନିମୟରେ ବାଇକ୍ କିଣିପାରିବେ । ଅର୍ଥାତ୍ ଆପଣ ଏହି ଗାଡିଟିକୁ ଇଏମଆଇ ଉପରେ କିଣିପାରିବେ ।

ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତିମାସ ଦେବାକୁ ପଡିବ ମାତ୍ର ୨ ହଜାର ଟଙ୍କା । ଯଦିଓ ଏନେଇ ଅଧିକ କୌଣସି ସୂଚନା ଆମକୁ ମିଳିପାରିନାହିଁ ମାତ୍ର ଏସଂପର୍କିତ ଖବର ଆପଣ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଅଫିସକୁ ଯାଇ ଖବର ପାଇପାରିବେ ।

 

କଂପାନୀ ଦେଲା ନୂଆ ସୁଯୋଗ , ଶସ୍ତାରେ କିଣିପାରିବେ ରୟାଲ ଇନଫିଲ୍ଡ royal enfiled

ପଢନ୍ତୁ ;

ବେପାରରେ ଉର୍ନତି ପାଇଁ ଆପଣାନ୍ତୁ ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ର ର ଏହି ୪ ଟି ଉପାୟ ,ମିଳିପାରିବ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା

 

Related posts

ଯାଣନ୍ତୁ କେଉଁ କେଉଁ ଖାଦ୍ୟ ରାତ୍ରି ସମୟରେ ଭୋଜନ କଲେ ସୁନିଦ୍ରା ହୋଇଥାଏ

ENO Beuro

ହ୍ୱାଟ୍‌ସଆପ୍‌ ଆଣିଲା ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ନୂଆ ଫିଚର

ENO Beuro

ଆପଣ ପାନ କାର୍ଡ଼କୁ କେଉଁଠି ରଖି ଭୁଲିଯାଇଛନ୍ତି ? ଚିନ୍ତିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ,ଘରେ ବସି ପାଇପାରିବେ ନୂଆ କାର୍ଡ ,ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More