News

ଆଜି ସକାଳୁ ଭୁବନେଶ୍ଵର ଓ କଟକ ସମେତ ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ବର୍ଷା

ରାଜ୍ୟର ବିଭନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ବର୍ଷା ଓ କୋହଲା ପାଗ

ଆଗାମୀ ଦୁଇଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରାଜ୍ୟର କେତେକ ସ୍ଥାନରେ ବର୍ଷା ଓ ଘଡଘଡିର ସୂଚନା ଦେଇଛି ଆଂଚଳିକ ପାଣିାପାଗ ବିଭାଗ।ଆଗାମୀ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶାର ସମ୍ବଲପୁର,ବରଗଡ,ସୋନପୁର,ବଲାଙ୍ଗିର,କେନ୍ଦୁଝର,ଅନୁଗୁଳ ଆଦି ଅଂଚଳରେ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ଅଧିକ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। କୋହଲା ପାଗ ସାଙ୍ଗକୁ ବର୍ଷାର ପ୍ରକୋପରେ ଜନଜୀବନ ଅସ୍ତବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଉଠିଛି ।ପୁଣି ଥରେ ବର୍ଷା ହେବା ଫଳରେ ଶୀତର ପ୍ରକୋପ ବଢିଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି।

ଆଜି ସକାଳୁ କଟକ ଓ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ହେବା ସହ ଅଦିନିଆ ଧୂଳିଝଡ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।ଭୋର ସମୟରୁ ଘଡଘଡି ସହ ବର୍ଷା ଲାଗି ରହିଥିବାବେଳେ ପ୍ରବଳ ବେଗରେ ପବନ ବହୁଛି ।ତା’ସାଙ୍ଗକୁ ଘନ କୁହୁଡିର ଆସ୍ତରଣ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।୧୭ ଏବଂ ୧୮ ତାରିଖ ଦୁଇଦିନ ଉପକୂଳବର୍ତୀ ଜିଲ୍ଲାରେ ସ୍ବଳ୍ପରୁ ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ବର୍ଷା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ରାଜ୍ୟର ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଭାଗରେ ପାଗ ଶୁଖିଲା ରହିବ ବୋଲି ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ପୂର୍ବାନୁମାନ କରିଛି।ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରେ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ସର୍ବନିମ୍ନ ୧୯ ଡିଗ୍ରୀ ସେଲ୍‌ସିୟସ ରେକର୍ଡ କରାଯାଇଛି। ୨୦ ତାରିଖରୁ ରାଜ୍ୟରେ ତାପମାତ୍ରା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।

 

 

ପଢନ୍ତୁ:କାଳିଆ ଯୋଜନା ହେବ ଓଡିଶା ଅର୍ଥନୀତି ପାଇଁ ଏକ ମାଇଲଖୁଣ୍ଟ ସଦୃଶ:ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

Related posts

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଶ୍ଲୀଳ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ସାମଲ

ENO Beuro

ଆଜିଠୁ ବିଧାନସଭା ବଜେଟ ଅଧିବେଶନ,ଶାସକ-ବିରୋଧୀ ଶେଷ ମୁକାବିଲା 

ENO Beuro

ବାହାଘରରେ ମୃତ୍ୟୁ ଉପହାର : ଉପହାର ପ୍ୟାକଟରେ ବୋମା ! ବିସ୍ଫୋରଣ ଘଟି ବର ,ଜେଜେମା’ ମୃତ

ENO Beuro

Leave a Comment