24.1 C
Bhubaneswar
December 6, 2021
EnewsOdia.Com
ନ୍ୟୁଜ୍ ମନୋରଞ୍ଜନ

ଆଜି ବି ହରଭାଇଙ୍କୁ ଝୁରୁଛି ଓଡିଶା

 ‘ମା ରାଣ’, ‘ନାଇ ନାଇ ନାଇ ମ’, ‘ଫୁଲ ବୋବାଲ’, ‘ଗଙ୍ଗା କୂଳକୁ ଆସିଛି ଯେତେବେଳେ ହାତ ନଧୋଇ ଚାଲି ଯିବି’, ଚକମା ଚୁର । ଏହି ସବୁ ଡାଇଲଗ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଯୋଗାଇଥିଲା ମନୋରଞ୍ଜନର ଖୁରାକ । ଫିଲ୍ମ ପୁରୁଣା ହୋଇଛି ସହ ହେଲେ ଆଜିବି ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ସତେଜ ହୋଇ ରହିଛି ଓଲିଉଡର ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଖଳନାୟକ ହର ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ସମସ୍ତ ଡାଇଲଗ । ସାରା ଓଡିଶା ଥିଲା ତାଙ୍କ ଡାଇଲଗର ଫ୍ୟାନ। ସେ ଏଇ ଦୁନିଆରେ ଆଉ ନାହାନ୍ତି ସତ ହେଲେ ଏହି ଦମଦାର ଡାଇଲଗକୁ ଲୋକେ ଭୁଲିନାହାନ୍ତି । ଖଳନାୟକ ଭାବେ ଓଡିଆ ଚଳଚିତ୍ରରେ ବେଶ୍ ସୁନାମ ଅର୍ଜନ କରିଥିଲେ ହର ଭାଇ । ଖାଲି ଖଳନାୟକ ନୁହଁନ୍ତି ଏକା ସାଙ୍ଗରେ ସେ ଥିଲେ ଜଣେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ପ୍ରଯୋଜକ ଓ ଚିତ୍ରନାଟ୍ୟ ଲେଖକ ମଧ୍ୟ ।

ସେ ଜଣେ ଭଲ ଅଭିନେତା ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅନେକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଅଭିନେତାର ପରିଚୟ ଦେଇଛନ୍ତି । ସେ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ହୁଅନ୍ତୁ କି ସବ୍ୟସାଚୀ ମିଶ୍ର ବା ବାବୁସାନ, ଓଲିଉଡର ଏହି ୩ଜଣ ଆଗଧାଡିର ହିରୋଙ୍କୁ ରୂପେଲି ପରଦାକୁ ଆଣିଥିଲେ ହର । ସେ ପାଖପାଖି ୭୦ରୁ ଅଧିକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିବା ସହ ୨୦ରୁ ଅଧିକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଥିଲେ । କ୍ୟାନସରରେ ପୀଡିତ ହେବା ପରେ ୨୦୧୫ ମସିହା ଜାନୁଆରୀ ୧୩ରେ ଚିର ନିଦ୍ରାରେ ଶୋଇଯାଇଥିଲେ ହର ଭାଇ । ଯାହା ଓଡିଆ ଫିଲ୍ମ ଜଗତ ପାଇଁ ଥିଲା ଏକ ଅପୂରଣୀୟ କ୍ଷତି ।

ପଢନ୍ତୁ:  ଆଜି ସଙ୍ଗୀତ ଜଗତର ମୁକୁଟ ବିହୀନ ସମ୍ରାଟ ଅକ୍ଷୟ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ

Related posts

ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଛାଡ଼ ପାଇବେନି ଭକ୍ତ କି ସେବାୟତ

Ratnamani Maharana

ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ଦର୍ଶନ କରିବାର ସୌଭାଗ୍ୟ ପାଇଲେ ପାକିସ୍ତାନୀ ହିନ୍ଦୁ ପର୍ଯ୍ୟଟକ

Ratnamani Maharana

ହ୍ୱାଟ୍ସଆପ, ଫେସବୁକରେ ଲାଗିଲା ଟ୍ୟାକ୍ସ

Ratnamani Maharana

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More