HOROSCOPES

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆଜିର ରାଶିଫଳ ସମ୍ପର୍କରେ

horoscope

ମେଷ

ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ଲାଗି ସବୁ ଦିଗରୁ ଭଲ ରହିବ। ବାଣିଜ୍ୟ, ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ଘଟିବ। କୌଣସି ମାଙ୍ଗଳିକ  କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ଦେବେ। ମାଆ ପାଟଣେଶ୍ବରୀଙ୍କୁ ଆରାଧନା କରନ୍ତୁ। ଶୁଭରଙ୍ଗ: ଧୂସର

ବୃଷ

ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ଵଛଳତା ଆସିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଓ ବେପାରରେ ବୃଦ୍ଧି ଦେଖାଯିବା। ଚାକିରି କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷଙ୍କର ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ। ମାଆ ବିମଳାଙ୍କୁ ଆରାଧନା କରନ୍ତୁ। ଶୁଭରଙ୍ଗ: ଧଳା

ମିଥୁନ

ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମାନବଳାଇବେ। ଯେଉଁ କମ କାଲେ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ମିଳିବ। ନିଜର ସରଳତା ପାଇଁ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଠାରୁ ପ୍ରଶଂସାର ପାତ୍ର ହେବେ। ସୂର୍ଯ୍ୟଦେବଙ୍କୁ ଆରାଧନା କରନ୍ତୁ। ଶୁଭରଙ୍ଗ: ଧଳା

କର୍କଟ

ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଅଟେ। କାମରେ ସହାୟତା, ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ଓ ଜୀବନସାଥି ଠାରୁ ଭଲପାଇବା ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣଙ୍କୁ ଆରାଧନା କରନ୍ତୁ। ଶୁଭରଙ୍ଗ: ଲାଲ

ସିଂହ

ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ଲାଗି ଖୁସି ଭରା ରହିବ। କାହାରିକି ଟଙ୍କା ଉଧାର ଆକାରରେ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ବକୁ ବିକଶିତ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ମାଆ ଦୁର୍ଗାଙ୍କୁ ଆରାଧନା କରନ୍ତୁ। ଶୁଭରଙ୍ଗ: ଧଳା

କନ୍ୟା

ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ଲାଗି ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟକୁ ନେଇi ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି। ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ସମୟ ବିତେଇବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ମାଆ ମାଣିକେଶ୍ବରୀଙ୍କୁ ଆରାଧନା କରନ୍ତୁ। ଶୁଭରଙ୍ଗ: କଫି ରଙ୍ଗ

ତୁଳା

ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସହଯୋଗ ସହ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୁଯୋଗ ରହିଛି। ଅଫିସରେ କାମର ଚାପ କମ୍‌ ରହିବ। ମାଆ ତାରିଣୀଙ୍କ ଆରାଧନା କରନ୍ତୁ। ଶୁଭରଙ୍ଗ: ଧଳା

ବିଛା

କୌଣସି କଠିନ କାମରେ ନିଯୋଜିତ ରହିବେ। ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇପାରେ। ଉଚ୍ଚପଦସ୍ଥ ଅଧିକାରୀ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଖୁସି ରହିବେ। ପାରିବାରିକ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ଦେଖା ଦେବ। ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଆରାଧନା କରନ୍ତୁ। ଶୁଭରଙ୍ଗ: ଧୂସର

ଧନୁ

ସମୟକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରାଖି କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ। କୌଣସି ସଉଦାରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିପାରେ।ରାଜନୀତି କାର୍ଯ୍ୟରେ ରୁଚି ବଢ଼ିବ। ମାଆ କାଳୀଜାଈଙ୍କ ଆରାଧନା କରନ୍ତୁ। ଶୁଭରଙ୍ଗ: ଧଳା

ମକର

ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଗି ରହିଥିବା ବାଧା ଦୂର ହେବ। କର୍ମରେ ପ୍ରଶଂସା, ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ଓ ଚାକିରିରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟତା ଦେଖାଯିବା। ଶ୍ରୀ ଗଣେଶଙ୍କ ଆରାଧନା କରନ୍ତୁ। ଶୁଭରଙ୍ଗ: ଘିଅ ରଙ୍ଗ।

କୁମ୍ଭ

ଆଜିର ଦିନତି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସତେଜ ପୂର୍ଣ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଅଚାନକ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୁଯୋଗ ରହିଛି। ପ୍ରଭୁ ହନୁମାନଙ୍କ ଆରାଧନା କରନ୍ତୁ। ଶୁଭରଙ୍ଗ: ଧଳା

ମୀନ

ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବେଶ ଅନୁକୂଳ ରହିବା। କୌଣସି ମିଉଚୁଆଲ ଫଣ୍ଡରେ ଟଙ୍କା ନିବେଶ କରିବେ। ଜୀବନସାଥି ଠାରୁ ଭଲପାଇବା ମିଳିବ। ମାଆ ତାରିଣୀଙ୍କ ଆରାଧନା କରନ୍ତୁ। ଶୁଭରଙ୍ଗ: ଧୂସର

ପଢନ୍ତୁ: ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବେଶି ଅଳସୁଆ ହୋଇଥାନ୍ତି?

Related posts

ଜାଣନ୍ତୁ କ’ଣ କହୁଛି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ରାଶି

Ratnamani Moharana

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ

Ratnamani Moharana

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆଜିର ରାଶିଫଳ ସମ୍ପର୍କରେ

Ratnamani Moharana

Leave a Comment