HOROSCOPES

ଜାଣନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ମେଷ: ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସାଥ ଦେବ। ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସମୟରେ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ହାସଲ ହେବ। ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ସୁଖବର ପାଇପାରନ୍ତି। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଶୁଭରଙ୍ଗ: ବାଦାମୀ। ଆରାଧନା: ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀ।
ବୃଷ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନଟି କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଶୁଭାରମ୍ଭ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ନୁହେ। ସମସ୍ତ ପୂରା ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଉତ୍ପନ୍ନ ହେଇପାରେ। ବାହନ ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ। ଶୁଭରଙ୍ଗ: ଆକାଶୀ। ଆରାଧନା: ମାଆ ଶାରଳା।
ମିଥୁନ: ଆପଣଙ୍କ ଦିନଟି ଆଜି ଭଲରେ କଟିବ। ଭ୍ରମଣ ଯୋଗ ରହିଛି। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ବନ୍ଧ ରୋମାଞ୍ଚକର ରହିବ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ଲେଖାପଢ଼ାରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ। ଶୁଭରଙ୍ଗ: ସବୁଜ। ଆରାଧନା: ମାଆ ପାଟଣେଶ୍ବରୀ।
କର୍କଟ:ଆଜି ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସୁଖବର ଦାଯକ ରହିବ। ଶତ୍ରୁଙ୍କ ଠାରୁ ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିପାରେ। ଦୁରାଯାତ୍ରା ଯୋଗ ରହିଛି । ଶୁଭରଙ୍ଗ: ଧଳା। ଆରାଧନା: ପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥ।
ସି˚ହ:ଆଜି ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କର ଭଲରେ କଟିବ । ପାରିବାରିକ ସଂପର୍କ ଭଲ ରହିବ। ଧନଲାଭର ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ଶୁଭରଙ୍ଗ: ଧୂସର। ଆରାଧନା: ମାଆ ଅମ୍ବିକା।
କନ୍ୟା: ସାବଧାନରେ ଚଳନ୍ତୁ, ସଫଳତା ନିଶ୍ଚୟ ମିଳିବ। ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ଆର୍ଥିକ ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିପାରେ। ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷଙ୍କୁ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର ସୌଭାଗ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଶୁଭରଙ୍ଗ: ମେଟାଲିକ। ଆରାଧନା: ମାଆ ସମଲେଶ୍ବରୀ
ତୁଳା: ଆତ୍ମବିଶ୍ବାସର ଦୃଢ ରହିବ। ବିରୋଧୀ ଆପଣଙ୍କ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବେ। ଚାକିରିଆଙ୍କୁ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଠାରୁ ବଡ଼ ଦାୟିତ୍ବ ମିଳିବା ଯୋଗ ରହିଛି। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କର ପଢ଼ିବା ଲେଖିବାରେ ମନ ଲାଗିବ। ଶୁଭରଙ୍ଗ: ନୀଳ। ଆରାଧନା: ମହାଦେବ।।
ବିଛା: ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ମୋଟାମୋଟି ରହିବ। ଆମଦାନିରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ପରିବରିକ କଳହ ଲାଗିରହିବ। ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ମିଳନର ଯୋଗ ରହିଛି। ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଲେଖାପଢ଼ାରେ ସାଥୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିବ। ଶୁଭରଙ୍ଗ: ସିଲଭର। ଆରାଧନା: ମାଆ ତାରିଣୀ।
ଧନୁ: ଦିନଟି ଖୁବ ଭ୍ଲାଡ଼େ ଭଲରେ କଟିବ। କାମରେ ଯଥେଷ୍ଟ ଉତ୍ସାହ ରହିବ। ଆର୍ଥିକ ପକ୍ଷ ମଜଭୁତ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ। ମହିଳାଙ୍କର ସାମାଜିକ ଏବଂ ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ। ଶୁଭରଙ୍ଗ: ହଳଦିଆ। ଆରାଧନା: ମାଆ ଭୈରବୀ।
ମକର:ଆଜି ପରିଶ୍ରମୀ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ପରିଶ୍ରମର ସୁଫଳ ମିଳିବ। ପାରିବାରିକ ଶାନ୍ତି ଯୋଗରହିଛି। ଅଫିସରେ ସହଯୋଗୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିପାରେ। ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ। ଶୁଭରଙ୍ଗ: ବାଇଗଣି। ଆରାଧନା: ବାବା ଲିଙ୍ଗରାଜ।
କୁମ୍ଭ:ଆଜି ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ଲାଗି ଖୁବ ସ୍ପେଶାଲ ରହିବ। ସୁଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିବ। କାରବାରୀଙ୍କୁ ଆଶାଠୁଁ ଅଧିକ ଧନଲାଭ ହେବ। ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ କଟିବ। ସ୍ବାଦିଷ୍ଠ ଭୋଜନ ଯୋଗ ରହିଛି। ଶୁଭରଙ୍ଗ: ଗୋଲାପୀ। ଆରାଧନା: ମାଆ ବିରଜା।
ମୀନ: ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନଟି ଅନୁକୂଳ। ମନଯୋଗର ସହିତ ସମସ୍ତ କାମ କରନ୍ତୁ। ପାରିବାରିକ କଳହ ଦୂର ହେବ। ଜୀବନସାଥୀ ଓ ବନ୍ଧୁବାନ୍ଧବଙ୍କ ଠାରୁ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ। ଛାତ୍ରୀମାନେ ଲେଖାପଢ଼ାରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ଶୁଭରଙ୍ଗ:ଲାଲ। ଆରାଧନା: ମାଆ ସରସ୍ବତୀ।

ପଢନ୍ତୁ:ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କର ଆଜି ପ୍ରଥମ ରୋଡ୍‌ ସୋ’; ଯୋଗଦେବେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ

Related posts

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ

Ratnamani Moharana

ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ

ENO Beuro

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବେଶି ଅଳସୁଆ ହୋଇଥାନ୍ତି?

ENO Beuro

Leave a Comment