News

ଅମୃତସର ରେଳ ଦୁର୍ଘଟଣା:ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୬୧କୁ ବୃଦ୍ଧି,ଆହୁରି ବଢିପାରେ

ଅମୃତସରର ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଟ୍ରେନ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ରାବଣପୋଡ଼ି ଦେଖିଆସିଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପରିବାରରେ ଏବେ ଶୋକର ଛାୟା। ଶେଷ ଖବର ସୁଦ୍ଧା ଅନେକ ସଂଖ୍ୟାରେ ମହିଳା ଓ ଶିଶୁଙ୍କ ସମେତ ସମୁଦାୟ ୬୧ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଜଣାଯାଇଛି| ଅମୃତସରର ଜୌରା ରେଲୱେ ଫାଟକ ନିକଟରେ ଥିବା ଧୋବିଘାଟ ଅଞ୍ଚଳର ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ସମଗ୍ର ଦେଶକୁ ସ୍ତବ୍ଧ କରିଦେଇଛି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ,ପଞ୍ଜାବର ଅମୃତସରରେ ଅମୃତସର ଓ ଦିଲ୍ଲୀ ରାଜପଥରେ ଆୟୋଜିତ ରାବଣ ପୋଡିକୁ ଜୋଡା ଫାଟକ ନିକଟ ରେଳ ଧାରଣ ଉପରେ ଛିଡା ହୋଇ ଦେଖୁଥିବା ବେଳେ ଦର୍ଶକମାନଙ୍କ ଉପରେ ଟ୍ରେନ ଚଢି ଯିବାରୁ ପ୍ରାୟ  ୬୦ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ପ୍ରାଥମିକ ସୂଚନା ମିଳିଛି । ରାବଣ ପୋଡି ସମୟରେ ବାଣ ଶଦ୍ଦରେ ଲୋକମାନେ ଟ୍ରେନ ଆସୁଥିବାର ଶଦ୍ଦ ଶୁଣି ପାରି ନଥିଲେ । ଏହି କାରଣରୁ ରେଳ ଧାରଣ ଉପରେ ଛିଡା ହୋଇଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କ ଉପରେ ଟ୍ରେନ ଚଢିଯାଇଥିଲା

ପଞ୍ଜାବର କଂଗ୍ରେସ ନେତା ନବଜୋତ ସିଂ ସିଦ୍ଧୁ, ରାଜ୍ୟପାଳ ବିପି ସିଂ ଆହତଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ହସ୍ପିଟାଲ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି। ସହାୟତା ପାଇଁ ହେଲ୍ପ ଲାଇନ୍‌ ନମ୍ବର ମଧ୍ୟ ଜାରି କରାଯାଇଛି। ରେଳମନ୍ତ୍ରୀ ପିୟୁଷ ଗୋଏଲ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ବାତିଲ କରି ଦେଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି। ଏହାକୁ ନେଇ ଏବେ ଏକ ପ୍ରକାର ରାଜନୀତି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି। ଏଥିପାଇଁ କଂଗ୍ରେସକୁ ଦାୟୀ କରିଛି ଭାଜପା। ସେପଟେ କଂଗ୍ରେସ କହିଛି ଏଭଳି ଦୁଃଖଦ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ନେଇ ରାଜନୀତି କରିବା ଠିକ୍‌ ନୁହେଁ।

train ଅମୃତସର ଅମୃତସର ରେଳ ଦୁର୍ଘଟଣା:ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୬୧କୁ ବୃଦ୍ଧି,ଆହୁରି ବଢିପାରେ train

ପଢନ୍ତୁ;ଶୋଇବା ବେଳେ ତକିଆ ବ୍ୟବହାର ନକଲେ କ’ଣ ଫାଇଦା ମିଳେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

Related posts

ଇସ୍ରାଏଲ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଭାରତ ଗ୍ରସ୍ତ : ଦୁଇ ଦେଶ ମଧ୍ୟରେ ୯ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଚୁକ୍ତି ସ୍ୱାକ୍ଷର

ENO Beuro

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ସାରା ଦେଶର ଅଙ୍ଗନୱାଡ଼ି କର୍ମୀ

ENO Beuro

ଆଜି ରାଜ୍ୟବ୍ୟାପି ବସ୍ ଧର୍ମଘଟ : ଯାତ୍ରୀ ହନ୍ତସନ୍ତ

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More