News

ମାଲକାନଗିରି : ଟିଭିରେ ବୋମା !

ବ୍ଳାଷ୍ଟିଂ କରାଇଲେ ବିଏସ୍‌ଏଫ୍‌ ଯବାନ

ରାସ୍ତାକଡର ଏକ ଗଛମୂଳେ ରଖାଯାଇଥିଲା ଏକ ପୁରୁଣା ଟିଭି । ବିଏସ୍‌ଏଫ୍‌ ଯବାନଙ୍କ ନଜରରେ ପଡିବା ପରେ ଏଥିରେ ବୋମା ଥିବା ସନ୍ଦେହ ହୋଇଥିଲା । ବୋମା ନିଷ୍କ୍ରିୟ ଦଳ ପହଞ୍ଚି ଟିଭିକୁ ବ୍ଳାଷ୍ଟିଂ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେଥିରେ କୌଣସି ବିସ୍ପୋରକ ଦ୍ରବ୍ୟ ମିଳିନଥିଲା । ଏପରି ଘଟଣା ମଥିଲି ଥାନା ଉଦୁଲିବେଡା ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତାରେ ଘଟିଛି । ଯାହା ଅଞ୍ଚଳରେ ଆଲୋଚ୍ୟର ବିଷୟ ହୋଇଛି ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ , ମାଥିଲି ଥାନା ଉଦୁଲିବେଡା ଅର୍ନ୍ତଗତ ମୁଦୁଲିବେଡା ଗାଁରେ ଜାତୀୟ ରାଜପଥ କଡରେ ଏକ ଗଛମୂଳେ ଟିଭିଟି ରଖାଯାଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ବିଏସ୍‌ଏଫ୍‌ ଟିମଙ୍କୁ ଏ ନେଇ ସୂଚନା ଦିଆ ଯାଇଥିଲା । ଏହାପରେ ବିଏସ୍‌ଏଫ୍‌ ଟିମ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ସ୍ଥାନଟିକୁ କର୍ଡନ କରି ବୋମା ନିଷ୍କ୍ରିୟକାରୀ ଟିମକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ବୋମା ନିଷ୍କ୍ରିୟକାରୀ ଟିମ୍‌ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଟିଭିଟିକୁ ବିସ୍ଫୋରଣ କରି ଉଡାଇ ଦେଇଥିଲେ।

ଏହା ମାଓବାଦୀଙ୍କ ଯୋଜନା ହୋଇଥାଇପାରେ ସନ୍ଦେହ କରି ଏପରି ବିସ୍ଫୋରଣ କରିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । କୋରାପୁଟ ଦଣ୍ଡାବାଡିରେ ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ବ୍ୟାଗରେ ବିସ୍ଫୋରଣ ହୋଇଥିଲା । ତେଣୁ ଏହି ଘଟଣାକୁ ବିଏସଏଫ ଯବାନ ଅତି ଗୁରୁତର ସହ ନେଇଥିଲେ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ଖାଦ୍ୟଠାରୁ ରାତିରେ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ!

Related posts

‘ହକି ହି ଜିନ୍ଦେଗୀ’ ପୁସ୍ତକ ଲୋକାର୍ପିତ,ହକିକୁ ଓଡିଶାର ଅବଦାନ ଅନନ୍ୟ

ENO Beuro

ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ମର୍ଯ୍ୟାଦା ସହ ଭାରତୀୟ ବାୟୁ ସେନା ମାର୍ଶାଲ ଅର୍ଜନ ସିଂହ ଙ୍କ ଶେଷକୃତ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ

ENO Beuro

ମୁମ୍ବାଇ:କ୍ରିଷ୍ଟାଲ ଟାୱାରରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ୪ ମୃତ,୧୬ ଆହତ

ENO Beuro

2 comments

Leave a Comment