News

ଟ୍ୱିଟ କଲାପରେ ନିଜ ମ୍ୟାସେଜ ପୁଣି ପଢିପାରିବେ : ଟ୍ୱିଟର ଆଣୁଛି ବୁକମାର୍କ ଫିଚର

ଟ୍ୱିଟ କଲାପରେ ନିଜ ମ୍ୟାସେଜ ପୁଣି ପଢିପାରିବେ : ଟ୍ୱିଟର ଆଣୁଛି ବୁକମାର୍କ ଫିଚର

ବର୍ତ୍ତମାନ ବିଜ୍ଞାନ ଓ ପ୍ରଯୁକ୍ତିବିଦ୍ୟାରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ଭୂମିକା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ । ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନେ ଡିଜିଟାଲ ଡିଭାଇସ ପଦ୍ଧତିକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବା ପାଇଁ ବେସୀ ଇଚ୍ଛୁକ । ଏଣୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଦିନକୁ ଦିନ ନୂତନ ପଦ୍ଧତିମାନ ଆପଣାଇବା ପାଇଁ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଉପକରଣ ନେଇ ଆସୁଅଛି । ଏବେ ସୋସିଆଲ ନେଟୱାର୍କିଂ ୱେବସାଇଟ୍ ଟ୍ୱିଟର, ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ବୁକମାର୍କ ଫିଚର ଯୋଗାଇ ଦେବା ପାଇଁ ବ୍ୟବସ୍ଥା ଜାରି ରଖିଛି ।

ଟ୍ୱିଟର ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନେ ଯେଉଁ ସୁବିଧା ମାଗୁଥିଲେ ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ବୁକମାର୍କ ଫିଚର ମଧ୍ୟ ଏକ । ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନେ ଟ୍ୱିଟରରେ ବୁକମାର୍କ ଫିଚର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି , କାରଣ ଟ୍ୱିଟ୍ ପରେ ପୁଣି ଥରେ ସେମାନେ ନିଜ ମେସେଜ ପଢିପାରିବେ । ‘ବୁକମାର୍କ’ ନାମକ ଏହି ଫିଚର ପରୀକ୍ଷଣ ହେଉଥିବା ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ଏହି ସୁବିଧା ଉପଲବ୍ଧ ହେବା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରାୟ ୩୦ ହଜାର ଗ୍ରାହକ ତାଙ୍କ ନିଜସ୍ୱ ସୁବିଧା ଅନୁଯାୟୀ ଟ୍ୱିଟ୍ ହୋଇଥିବା ମେସେଜକୁ ପଢିବା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ପାଇ ପାରିବେ ।

ଗତମାସ ଟ୍ୱିଟର ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ କିଥ କିଲେମନ ‘ବୁକମାର୍କ’  ସୁବିଧା ବାବଦରେ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ଏହା ବତ୍ତମାନ ଟିମ୍ ‘ସେଭଫରଲାଟର’ କାମ ଜାରି ରଖିଛି ।

ପଢନ୍ତୁ, ରାଜଧାନୀରେ ଉଦ୍‌ଘାଟନ ହେଲା ଜାତୀୟ ଜନଜାତି କଳାବସ୍ତୁ ମେଳା, ୭ ଦିନ ଧରି ଚାଲିବ

Related posts

ମହାଥିର ହେଲେ ବିଶ୍ୱର ସବୁଠ ବୟସ୍କ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ

ENO Beuro

ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ନିଆରା ଉଦ୍ୟମ, ଖାଦ୍ୟଶସ୍ୟକୁ ନେଇ ତିଆରି ରାକ୍ଷୀ

Ratnamani Moharana

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେଲା କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ହିନ୍ଦୀ କମିଟିର ୩୧ତମ ବୈଠକ

ENO Beuro

Leave a Comment