ବ୍ରିଟେନର ବିଦେଶ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଇସ୍ତଫା

ବ୍ରିଟେନରେ ରାଜନୈତିକ ସଂକଟ

ୟୁରୋପୀୟ ସଂଘରୁ ବ୍ରିଟେନ ଓହରିଯିବା ବା ବ୍ରେକ୍ସିଟ୍‍ କୁ ବିରୋଧରେ ଦେଶର ବୈଦେଶିକ ସଚିବ ବୋରିସ ଜନସନ ସୋମବାର ନିଜ ପଦରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଛନ୍ତି। ବ୍ରିଟେନରେ ରାଜନୈତିକ ସଂକଟ ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି। ବିଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୩ଜଣ ମନ୍ତ୍ରୀ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଛନ୍ତି। ଫଳରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଥେରେସା ମେଙ୍କ ସଂକଟ ବଢି ଯାଇଛି । ବ୍ରେକିଜେଟ ମନ୍ତ୍ରୀ ଡେଭିସ, ଜୁନିଅର ବ୍ରେକିଜେଟ ମନ୍ତ୍ରୀ ଷ୍ଟିଭ ବେକର ଇସ୍ତଫା ଦେବା ପରେ ଏବେ ବିଦେଶ ମନ୍ତ୍ରୀ ବୋରିସ ଜନସନ ମଧ୍ୟ ପଦ ତ୍ୟାଗ କରିଛନ୍ତି।

ବୋରିସ ଜନସନଙ୍କ ଇସ୍ତଫାକୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ନୂଆ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଖୁବ୍‍ଶୀଘ୍ର ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯିବ ବୋଲି କୁହାଯାଇଛି।

ପଢନ୍ତୁ; ରାଶି ଅନୁସାରେ ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଶୀଘ୍ର ପ୍ରେମରେ ପଡିଥାନ୍ତି?

ବିଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୩ଜଣ ମନ୍ତ୍ରୀ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଛନ୍ତି। - 4.2

84%

ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ନୂଆ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଖୁବ୍‍ଶୀଘ୍ର ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯିବ ବୋଲି କୁହାଯାଇଛି - 4.3

86%
4.3/5

Very Good!

ବ୍ରିଟେନର ବିଦେଶ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଇସ୍ତଫା

ୟୁରୋପୀୟ ସଂଘରୁ ବ୍ରିଟେନ ଓହରିଯିବା ବା ବ୍ରେକ୍ସିଟ୍‍ କୁ ବିରୋଧରେ ଦେଶର ବୈଦେଶିକ ସଚିବ ବୋରିସ ଜନସନ ସୋମବାର ନିଜ ପଦରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଛନ୍ତି। ବ୍ରିଟେନରେ ରାଜନୈତିକ ସଂକଟ ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି। ବିଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୩ଜଣ ମନ୍ତ୍ରୀ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଛନ୍ତି।

No Votes Yet

You're not rated yet