POLITICALS

ବାଃ ବାଃରେ ରାଜନୀତି: ଏକାଠି ଦେଖାଦେଲେ ନବୀନ-ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର

ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ସହ ନବୀନ କଲେ କରମର୍ଦ୍ଦନ

ଏପ୍ରିଲ ୩୦ ତାରିଖରେ ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ  ଗସ୍ତରେ ଯାଇଥିଲେ ଓଡିଶାର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ। ନୂଆଦିଲ୍ଲୀର ବିମାନ ବନ୍ଦରରେ ଦେଖାଯାଇଥିଲା ଅଦ୍ଭୁତ ପୂର୍ଣ ଦୃଶ୍ୟ। ଏକାଠି ଦେଖାଦେଇଥିଲେ ଦୁଇ ଶତ୍ରୁ ନବୀନ ଓ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର  ପ୍ରଧାନ। ଏହାକୁ  ନେଇ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଙ୍କି ମାରିଥିଲା ନବୀନଙ୍କ ସହ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଭେଟଘାଟ କଣ ଭୋଟ ପରେ ବନ୍ଧୁତାର ସମ୍ପର୍କ କି! ପ୍ରେମ ଆଉ ଯୁଦ୍ଧରେ ସବୁ ସମ୍ଭବ ବୋଲି ଯେମିତି କୁହାଯାଏ ରାଜନୀତିରେ ମଧ୍ୟ ଠିକ ସେୟା । ସ୍ବାର୍ଥ ଓ ଆବଶ୍ୟକତା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଶତ୍ରୁ ଓ ମିତ୍ରର ପରିଭାଷା ବଦଳିଯାଇପାରେ।

 

ପାଟକୁରାର ନିର୍ବାଚନ  ଘୁଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ନବୀନ ମୁଖ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ବିମାନବନ୍ଦରେ ଅବତରଣ କରିବା ପରେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନଙ୍କ ସହ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲା । ନବୀନଙ୍କୁ ବିମାନବନ୍ଦର ବାହାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଛାଡିବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ଆସିଥିଲେ । ତେବେ ନବୀନ ତାଙ୍କ ଗାଡିରେ ବସିବା ପୂର୍ବରୁ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ନବୀନଙ୍କ ସହ କରମର୍ଦ୍ଦନ କରି ନମସ୍କାର କରିଥିଲେ । ନବୀନ ମଧ୍ୟ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ସହ କରମର୍ଦ୍ଦନ  କରିଥିଲେ ।

ପଢନ୍ତୁ: ପୁରୀ ଛାଡ଼ିବାକୁ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କୁ ନିର୍ଦେଶ ଦେଲେ ସୁରେଶ ମହାପାତ୍ର

Related posts

କାଶ୍ମୀରରେ ୬ ମାସ ବଢ଼ିଲା ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଶାସନ ଅବଧି

Ratnamani Moharana

ବିଜେଡି ନେତା ଯଶୋବନ୍ତ ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ପର୍ଦାଫାସ: ଠିକା କାମକୁ ନେଇ ହୋଇଥିଲା ହତ୍ୟା!

ENO Beuro

ଭୋଟରଙ୍କ ମନ ଜିଣିବା ପାଇଁ ସମ୍ବିତ ପାତ୍ରଙ୍କ ନୂଆ ପ୍ରୟାସ: ତେଲୁଗୁ ଭାଷାରେ ଗାଇଲେ ଗୀତ

Ratnamani Moharana

Leave a Comment