Entertainment

ବହୁତ ଜଲଦି ପରଦାକୁ ଆସିବ ନୂତନ ଓଡିଆ ସିନେମା ‘୪ ଇଡିଟସ’

୪ ଜଣ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ଉପରେ ପର୍ଜ୍ୟବେଶିତ ଏହି ସିନେମାଟି

ଓଡିଆ ସିନେମା ଜଗତରେ ପ୍ରଥମକରି ଏକ ନୂତନ ସାଦର ସିନେମା ଦର୍ଶକମାନଙ୍କ ପାଖରେ ଉପସ୍ଥାପିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଏକତ୍ରିତ ହେଉଛନ୍ତି ଓଡିଶାର ନମ୍ବର ୧ ଚ୍ୟାନେଲ ଜୀ ସାର୍ଥକ , ପ୍ରକାଶ ଫିଲ୍ମ ଏବଂ ଟପ ପ୍ରଡକ୍ସନ ହାଉସ ଅକ୍ଷୟ ପରିଜା ମିଳିତ ଭାବେ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ଏକ ନୂତନ ସିନେମା ପାଇଁ ।

ଜୀ ସାର୍ଥକ , ପ୍ରକାଶ ଫିଲ୍ମ ଏବଂ ଅକ୍ଷୟ ପରିଜା କହିଛନ୍ତି କି ଓଡିଆ ସିନେମାକୁ ଗୋଟେ ନୂଆ ଲେବୁଲରେ ନେବାକୁ ଆମେ ଯୋଜନା କରିଛୁ । କିଛି ନୂଆ କରିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ମଧ୍ୟ ଅଛି । ଆମେ ଚେଷ୍ଟା କରିବୁ ୧୨ଟି ଭଲ ଓଡିଆ ସିନେମା ଏହି ୨ ବର୍ଷରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଭେଟି ଦେବାକୁ । ଏବେ ଆମେ ଗୋଟେ ନୂତନ ଧରଣର ସିନେମା ଭେଟି ଦେବୁ ଓଡିଆ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ।

ଏହିପରି କାହାଣୀଙ୍କୁ ନେଇ ନୂତନ ଢଙ୍ଗରେ ନୂତନ ଚିନ୍ତାରେ ନିର୍ମାଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଓଡିଆ ସିନେମା ‘ ୪ ଇଡିଟସ ‘ । ଏହି ସିନେମାଟି ୪ ଜଣ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ଉପରେ ପର୍ଜ୍ୟବେଶିତ । ଏହି ୪ ଜଣ ସାଙ୍ଗ ଭିତରେ ଗଭୀର ଭଲ ପାଇବା ଅଛି । ଏହି ୪ ଇଡିଟସ ହେଲେ ସବ୍ୟସାଚୀ , ଆକାଶ , ପପୁ ପମ ପମ , କୁନା ତ୍ରିପାଠୀ , ଏଲିନା , ଲିପ୍ସା , ପୁନମ ଓ ଚାନ୍ଦିନୀ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ପୁଣି ଥରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଆସିଲେ ଏହି ତ୍ରିମୂର୍ତି

Related posts

ବିକାଶ ଗୁପ୍ତା ଓ ଶିଳ୍ପା ସିନ୍ଧେଙ୍କ ବିଭାହକୁ ନେଇ ଚର୍ଚା

ENO Beuro

୩୧ ବର୍ଷରେ ପାଦ ରଖିଛନ୍ତି ଆଶିକି ଗର୍ଲ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର! ନିଜର ଆକର୍ଷଣୀୟ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ବଲିଉଡରେ ବେଶ ଲୋକପ୍ରିୟ

ENO Beuro

ଟାଲିନ୍‌ ବ୍ଲାକ ନାଇଟ୍ସ ଫିଲ୍ମ ଫେଷ୍ଟିଭାଲ ଲାଗି ‘ହାଲୋ ଆର୍ସି’ ମନୋନୀତ

ENO Beuro

2 comments

Leave a Comment