• Home
  • Entertainment
  • ବହୁତ ଜଲଦି ପରଦାକୁ ଆସିବ ନୂତନ ଓଡିଆ ସିନେମା ‘୪ ଇଡିଟସ’
Entertainment

ବହୁତ ଜଲଦି ପରଦାକୁ ଆସିବ ନୂତନ ଓଡିଆ ସିନେମା ‘୪ ଇଡିଟସ’

୪ ଜଣ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ଉପରେ ପର୍ଜ୍ୟବେଶିତ ଏହି ସିନେମାଟି

ଓଡିଆ ସିନେମା ଜଗତରେ ପ୍ରଥମକରି ଏକ ନୂତନ ସାଦର ସିନେମା ଦର୍ଶକମାନଙ୍କ ପାଖରେ ଉପସ୍ଥାପିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଏକତ୍ରିତ ହେଉଛନ୍ତି ଓଡିଶାର ନମ୍ବର ୧ ଚ୍ୟାନେଲ ଜୀ ସାର୍ଥକ , ପ୍ରକାଶ ଫିଲ୍ମ ଏବଂ ଟପ ପ୍ରଡକ୍ସନ ହାଉସ ଅକ୍ଷୟ ପରିଜା ମିଳିତ ଭାବେ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ଏକ ନୂତନ ସିନେମା ପାଇଁ ।

ଜୀ ସାର୍ଥକ , ପ୍ରକାଶ ଫିଲ୍ମ ଏବଂ ଅକ୍ଷୟ ପରିଜା କହିଛନ୍ତି କି ଓଡିଆ ସିନେମାକୁ ଗୋଟେ ନୂଆ ଲେବୁଲରେ ନେବାକୁ ଆମେ ଯୋଜନା କରିଛୁ । କିଛି ନୂଆ କରିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ମଧ୍ୟ ଅଛି । ଆମେ ଚେଷ୍ଟା କରିବୁ ୧୨ଟି ଭଲ ଓଡିଆ ସିନେମା ଏହି ୨ ବର୍ଷରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଭେଟି ଦେବାକୁ । ଏବେ ଆମେ ଗୋଟେ ନୂତନ ଧରଣର ସିନେମା ଭେଟି ଦେବୁ ଓଡିଆ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ।

ଏହିପରି କାହାଣୀଙ୍କୁ ନେଇ ନୂତନ ଢଙ୍ଗରେ ନୂତନ ଚିନ୍ତାରେ ନିର୍ମାଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଓଡିଆ ସିନେମା ‘ ୪ ଇଡିଟସ ‘ । ଏହି ସିନେମାଟି ୪ ଜଣ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ଉପରେ ପର୍ଜ୍ୟବେଶିତ । ଏହି ୪ ଜଣ ସାଙ୍ଗ ଭିତରେ ଗଭୀର ଭଲ ପାଇବା ଅଛି । ଏହି ୪ ଇଡିଟସ ହେଲେ ସବ୍ୟସାଚୀ , ଆକାଶ , ପପୁ ପମ ପମ , କୁନା ତ୍ରିପାଠୀ , ଏଲିନା , ଲିପ୍ସା , ପୁନମ ଓ ଚାନ୍ଦିନୀ ।

ବହୁତ ଜଲଦି ପରଦାକୁ ଆସିବ ନୂତନ ଓଡିଆ ସିନେମା ‘୪ ଇଡିଟସ’ 4 idiot

ପଢନ୍ତୁ ;

ପୁଣି ଥରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଆସିଲେ ଏହି ତ୍ରିମୂର୍ତି

Related posts

‘୧୦୨ ନଟ୍‌ ଆଉଟ୍‌’ର ନୂଆ ପୋଷ୍ଟର ରିଲିଜ

Krishna Kumar Manoj

‘ପଦ୍ମାବତ’ ରିଲିଜ୍‌କୁ ନେଇ ଆଜି ୪ଟି ରାଜ୍ୟରେ ବ୍ୟାପକ ହିଂସା ଓ ପୋଡ଼ାଜଳା

Krishna Kumar Manoj

ବିବାଦ ତୁଟିଲା : ଖୁବ୍‌ ଖୀଘ୍ର ଆରମ୍ଭ ହେବ ଏହି ସିନେମାର ଶୁଟିଙ୍ଗ

Krishna Kumar Manoj

2 comments

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More