Entertainment

ବହୁତ ଜଲଦି ପରଦାକୁ ଆସିବ ନୂତନ ଓଡିଆ ସିନେମା ‘୪ ଇଡିଟସ’

୪ ଜଣ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ଉପରେ ପର୍ଜ୍ୟବେଶିତ ଏହି ସିନେମାଟି

ଓଡିଆ ସିନେମା ଜଗତରେ ପ୍ରଥମକରି ଏକ ନୂତନ ସାଦର ସିନେମା ଦର୍ଶକମାନଙ୍କ ପାଖରେ ଉପସ୍ଥାପିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଏକତ୍ରିତ ହେଉଛନ୍ତି ଓଡିଶାର ନମ୍ବର ୧ ଚ୍ୟାନେଲ ଜୀ ସାର୍ଥକ , ପ୍ରକାଶ ଫିଲ୍ମ ଏବଂ ଟପ ପ୍ରଡକ୍ସନ ହାଉସ ଅକ୍ଷୟ ପରିଜା ମିଳିତ ଭାବେ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ଏକ ନୂତନ ସିନେମା ପାଇଁ ।

ଜୀ ସାର୍ଥକ , ପ୍ରକାଶ ଫିଲ୍ମ ଏବଂ ଅକ୍ଷୟ ପରିଜା କହିଛନ୍ତି କି ଓଡିଆ ସିନେମାକୁ ଗୋଟେ ନୂଆ ଲେବୁଲରେ ନେବାକୁ ଆମେ ଯୋଜନା କରିଛୁ । କିଛି ନୂଆ କରିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ମଧ୍ୟ ଅଛି । ଆମେ ଚେଷ୍ଟା କରିବୁ ୧୨ଟି ଭଲ ଓଡିଆ ସିନେମା ଏହି ୨ ବର୍ଷରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଭେଟି ଦେବାକୁ । ଏବେ ଆମେ ଗୋଟେ ନୂତନ ଧରଣର ସିନେମା ଭେଟି ଦେବୁ ଓଡିଆ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ।

ଏହିପରି କାହାଣୀଙ୍କୁ ନେଇ ନୂତନ ଢଙ୍ଗରେ ନୂତନ ଚିନ୍ତାରେ ନିର୍ମାଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଓଡିଆ ସିନେମା ‘ ୪ ଇଡିଟସ ‘ । ଏହି ସିନେମାଟି ୪ ଜଣ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ଉପରେ ପର୍ଜ୍ୟବେଶିତ । ଏହି ୪ ଜଣ ସାଙ୍ଗ ଭିତରେ ଗଭୀର ଭଲ ପାଇବା ଅଛି । ଏହି ୪ ଇଡିଟସ ହେଲେ ସବ୍ୟସାଚୀ , ଆକାଶ , ପପୁ ପମ ପମ , କୁନା ତ୍ରିପାଠୀ , ଏଲିନା , ଲିପ୍ସା , ପୁନମ ଓ ଚାନ୍ଦିନୀ ।

ବହୁତ ଜଲଦି ପରଦାକୁ ଆସିବ ନୂତନ ଓଡିଆ ସିନେମା ‘୪ ଇଡିଟସ’ 4 idiot

ପଢନ୍ତୁ ;

ପୁଣି ଥରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଆସିଲେ ଏହି ତ୍ରିମୂର୍ତି

Related posts

ଅମୀରଙ୍କ ପରେ ଚୀନରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସିନେମା , ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଜବରଦସ୍ତ କଲେକ୍ସନ

ENO Beuro

ଖୁବଶୀଘ୍ର ଏହି ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିପାରନ୍ତି ନେହା କକ୍କର

ENO Beuro

Srikant Mishra’s 2 Oriya Albums has released world wide on Akshaya Mohanty’s Birthday

Jitendra

2 comments

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More