Movie News

ମୁକ୍ତି ପ୍ରତୀକ୍ଷା ରେ ଦେବଯାନୀ ଓ ସୋହମ ସିଂ ଙ୍କ ଓଡିଆ ସିନେମା “ଅଜାତ ଶତ୍ରୁ”

ମୁକ୍ତି ପ୍ରତୀକ୍ଷା ରେ ଦେବଯାନୀ ଓ ସୋହମ ସିଂ ଙ୍କ ଆଗାମୀ ଓଡିଆ ସିନେମା "ଅଜାତ ଶତ୍ରୁ"

ମୁକ୍ତି ପ୍ରତୀକ୍ଷା ରେ ଦେବଯାନୀ ଓ ସୋହମ ସିଂ ଙ୍କ ଓଡିଆ ସିନେମା “ଅଜାତ ଶତ୍ରୁ” । ସୋହମ୍‌ ଏହି ଓଡ଼ିଆ ସିନେମାରେ ଡେବ୍ୟୁ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ପ୍ରଯୋଜକ ମଧ୍ୟ ନିଜେ ସୋହମ୍‌ ସିଂ। ଏହା ଏକ ଆକ୍‌ସନ୍‌ ପ୍ୟାକ୍‌ଡ୍‌ ଲଭ୍‌ଷ୍ଟୋରି, ଏଥିରେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଭୂମିକାରେ ନାଆଁ ହେଲା ରାଜ୍‌। ଏହି ଛବିରେ ସୋହମଙ୍କ ଆପୋଜିଟ୍‌ରେ ନଜର ଆସିବେ ଦେବ୍‌ଯାନୀ ।

ଦେବଯାନୀ ଙ୍କ ଚରିତ୍ର ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ଖୁବ ଦମଦାର । ସେ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ସଚୋଟ ପୁଲିସ ଅଧିକାରୀ ଭାବେ ନଜର ଆସିବେ ।  ଏଥିରେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଭୂମିକାରେ ନାଆଁ ହେଲା ନିକିତା ।

କାହାଣୀ ଅନୁଯାୟୀ, ରାଜ୍‌ ଜଣେ ବାଇକର୍‌,କିନ୍ତୁ ସେ ଘଟଣାଚକ୍ରରେ ପଡ଼ି ଏକ ମିଛ କେସ୍‌ରେ ଫସିଯାଆନ୍ତି । ତାଙ୍କର ବାଲ୍ୟକାଳର ପ୍ରେମିକା ନିକିତା ଘଟଣାକ୍ରମେ ପୁଲିସ୍‌ ଅଧିକାରୀ ହୋଇଥାଆନ୍ତି । ପୁଲିସ୍‌ ହାତରୁ ଖସିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରି ରାଜ୍‌ ଧରାପଡ଼େ ନିକିତାଙ୍କ ହାତରେ। ହେଲେ ନିକିତା ନିଜର ପ୍ରେମକୁ ବଳିଦାନ ଦେଇ କର୍ତ୍ତବ୍ୟକୁ ଅଗ୍ରାଧିକାର ଦେଇଛନ୍ତି ଏହି ଫିଲ୍ମରେ।

ରାଜ୍‌-ନିକିତାଙ୍କ ପ୍ରେମକାହାଣୀକୁ ନେଇ ନିର୍ମିତ ଓଡ଼ିଆ ଛବି ‘ଅଜାତଶତ୍ରୁ’ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ବିଶ୍ୱଭୂଷଣ ମହାପାତ୍ର। ଇନ୍ଦ୍ର ଡ଼ିଜିଟାଲ୍‌ ନେଟ୍‌ଓ୍ଵାର୍କ ବ୍ୟାନରରେ ନିର୍ମିତ ଏହି ସିନେମାରେ ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ସୋହମ୍‌-ଦେବ୍‌ଯାନୀଙ୍କ ଯୋଡ଼ିଙ୍କୁ ଦର୍ଶକ କେତେ ଦୂର ଗ୍ରହଣ କରୁଛନ୍ତି,ତାହା ତ କେବଳ ଦେଖିବାକୁ ବାକିରହିଲା । ଏଥିରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମନୋଜ ମିଶ୍ର, କାଳୀଚରଣ ଓ ପ୍ରଜ୍ଞା ପ୍ରମୁଖ ମଧ୍ୟ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକାରେ ଅଛନ୍ତି।

 ମୁକ୍ତି ପ୍ରତୀକ୍ଷା ରେ ଦେବଯାନୀ ଓ ସୋହମ ସିଂ ଙ୍କ ଆଗାମୀ ଓଡିଆ ସିନେମା "ଅଜାତ ଶତ୍ରୁ"

Related posts

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମହୋତ୍ସବରେ ଓଡ଼ିଆ ଫିଚର ଫିଲ୍ମ “କ୍ଷଣିକ” ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେବାକୁ ମନୋନୀତ

ENO Beuro

“Suna Pila Tike Screw Dhila” Upcoming Odia Cinema Of Babushan & Sheetal

ENO Beuro

“Big Brother” Upcoming Odia Film Mahurat Held At Cuttack

ENO Beuro

Leave a Comment