Entertainment

ବହୁତ ଜଲଦି ଦର୍ଶକଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସୁଛି ଏକ ନୂତନ ଧରଣର ଡକୁମେଣ୍ଟାରି ଓଡିଆ ଚଳଚିତ୍ର

ଦର୍ଶକ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ଏକ ନୂତନ ଧରଣର ଡକୁମେଣ୍ଟାରି ଓଡିଆ ଚଳଚିତ୍ର

ବହୁତ ଦଶନ୍ଧି ଆଗରୁ ଯେତେବେଳେ ସିନେମା ସଦା ସର୍ବଦା କେତେକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ମନୋରଞ୍ଜନ ଭିତରୁ ଗୋଟେ ଥିଲା,ସେହି ସମୟରେ ଓଡିଶାରେ ବହୁତ ସିଙ୍ଗିଲ ସ୍କ୍ରୀନ ସିନେମା ଘର ବନ୍ଦ କରିଦିଆଗଲା କାହିଁକିନା ଦୂରଦର୍ଶନ ଚ୍ୟାନେଲ ମାନଙ୍କର ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଆକ୍ରମଣ, ଭିଡିଓ ରଚନା ଚୋରୀ, ବିଦ୍ୟୁତରେ ଲଗାତାର ଦର ବଡିବା ,ସରକାରଙ୍କର ବହୁତ ପ୍ରକାର ଟାକ୍ସ ଏବଂ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ବହୁତ ପ୍ରକାର ମନୋରଞ୍ଜନ ଦେବାର ପ୍ରତିଯୋଗୀତାରେ ନୂତନ ଢାଞ୍ଚା ହୋଇଥିଲା ।

ବ୍ରହ୍ମପୁରର ଶ୍ରୀ ସୀତାରାମ ଭିଲାସ ଚଳଚିତ୍ର ଗୃହ ଓଡିଶାରେ ପ୍ରଥମ ସିନେମା ଗୃହ ଭାବେ ୧୯୨୭ରେ ସ୍ଥାପିତ ହୋଇଥିଲା । ସେହି ସ୍ଥାନକୁ ଅଧିକ ମାତ୍ରାରେ ସିନେ ପ୍ରେମୀ ମାନେ ଦେଖିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ । ଏହି ସିନେମାଟି ସତ୍ୟକୁ ସ୍ଥାପିତ କରିବାର ଗୋଟେ ବାଟ ଯାହାକି ଚଳଚିତ୍ର ଗୃହ ମୁସ୍କିଲ ସମୟର ସାମ୍ନା କରୁଛନ୍ତି ।

ବହୁତ ଜଲଦି ଦର୍ଶକଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସୁଛି ଏକ ନୂତନ ଧରଣର ଡକୁମେଣ୍ଟାରି ଓଡିଆ ଚଳଚିତ୍ର 29920521 2098487110395355 821012937 n

ପଢନ୍ତୁ ;

କଦଳୀ ପତ୍ରରେ ଖାଇବା ଦ୍ଵାରା ଦୂର ହୋଇଥାଏ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାଶ ରୋଗ , ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହାର ଉପକାରିତା

Related posts

‘ ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ ଅଫ୍ ଦ ଇୟର -୨ ‘ ରେ ଟାଇଗରଙ୍କ ସହ ରୋମାନ୍ସ କରିବେ ଏହି ନାୟିକା

ENO Beuro

ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ ଡ଼େକୁ ସ୍ପେଶିଆଲ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି ?ତେବେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ଗୀତଟି

ENO Beuro

ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେଲେ ଅଭିନେତା ଦିଲ୍ଲୀପ କୁମାର

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More