ବହୁତ ଜଲଦି ଦର୍ଶକଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସୁଛି ଏକ ନୂତନ ଧରଣର ଡକୁମେଣ୍ଟାରି ଓଡିଆ ଚଳଚିତ୍ର

ଦର୍ଶକ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ଏକ ନୂତନ ଧରଣର ଡକୁମେଣ୍ଟାରି ଓଡିଆ ଚଳଚିତ୍ର

ବହୁତ ଦଶନ୍ଧି ଆଗରୁ ଯେତେବେଳେ ସିନେମା ସଦା ସର୍ବଦା କେତେକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ମନୋରଞ୍ଜନ ଭିତରୁ ଗୋଟେ ଥିଲା,ସେହି ସମୟରେ ଓଡିଶାରେ ବହୁତ ସିଙ୍ଗିଲ ସ୍କ୍ରୀନ ସିନେମା ଘର ବନ୍ଦ କରିଦିଆଗଲା କାହିଁକିନା ଦୂରଦର୍ଶନ ଚ୍ୟାନେଲ ମାନଙ୍କର ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଆକ୍ରମଣ, ଭିଡିଓ ରଚନା ଚୋରୀ, ବିଦ୍ୟୁତରେ ଲଗାତାର ଦର ବଡିବା ,ସରକାରଙ୍କର ବହୁତ ପ୍ରକାର ଟାକ୍ସ ଏବଂ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ବହୁତ ପ୍ରକାର ମନୋରଞ୍ଜନ ଦେବାର ପ୍ରତିଯୋଗୀତାରେ ନୂତନ ଢାଞ୍ଚା ହୋଇଥିଲା ।

ବ୍ରହ୍ମପୁରର ଶ୍ରୀ ସୀତାରାମ ଭିଲାସ ଚଳଚିତ୍ର ଗୃହ ଓଡିଶାରେ ପ୍ରଥମ ସିନେମା ଗୃହ ଭାବେ ୧୯୨୭ରେ ସ୍ଥାପିତ ହୋଇଥିଲା । ସେହି ସ୍ଥାନକୁ ଅଧିକ ମାତ୍ରାରେ ସିନେ ପ୍ରେମୀ ମାନେ ଦେଖିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ । ଏହି ସିନେମାଟି ସତ୍ୟକୁ ସ୍ଥାପିତ କରିବାର ଗୋଟେ ବାଟ ଯାହାକି ଚଳଚିତ୍ର ଗୃହ ମୁସ୍କିଲ ସମୟର ସାମ୍ନା କରୁଛନ୍ତି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

କଦଳୀ ପତ୍ରରେ ଖାଇବା ଦ୍ଵାରା ଦୂର ହୋଇଥାଏ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାଶ ରୋଗ , ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହାର ଉପକାରିତା

ବ୍ରହ୍ମପୁରର ଶ୍ରୀ ସୀତାରାମ ଭିଲାସ ଚଳଚିତ୍ର ଗୃହ ଓଡିଶାରେ ପ୍ରଥମ ସିନେମା ଗୃହ ଭାବେ ୧୯୨୭ରେ ସ୍ଥାପିତ ହୋଇଥିଲା - 90%

90%

ଏହି ସିନେମାଟି ସତ୍ୟକୁ ସ୍ଥାପିତ କରିବାର ଗୋଟେ ବାଟ ଯାହାକି ଚଳଚିତ୍ର ଗୃହ ମୁସ୍କିଲ ସମୟର ସାମ୍ନା କରୁଛନ୍ତି । - 91%

91%
90.5%

Excellent!

ବହୁତ ଜଲଦି ଦର୍ଶକଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସୁଛି ଏକ ନୂତନ ଧରଣର ଡକୁମେଣ୍ଟାରି ଓଡିଆ ଚଳଚିତ୍ର

ବହୁତ ଦଶନ୍ଧି ଆଗରୁ ଯେତେବେଳେ ସିନେମା ସଦା ସର୍ବଦା କେତେକ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ମନୋରଞ୍ଜନ ଭିତରୁ ଗୋଟେ ଥିଲା,ସେହି ସମୟରେ ଓଡିଶାରେ ବହୁତ ସିଙ୍ଗିଲ ସ୍କ୍ରୀନ ସିନେମା ଘର ବନ୍ଦ କରିଦିଆଗଲା କାହିଁକିନା ଦୂରଦର୍ଶନ ଚ୍ୟାନେଲ ମାନଙ୍କର ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଆକ୍ରମଣ, ଭିଡିଓ ରଚନା ଚୋରୀ, ବିଦ୍ୟୁତରେ ଲଗାତାର ଦର ବଡିବା ,ସରକାରଙ୍କର ବହୁତ ପ୍ରକାର ଟାକ୍ସ ଏବଂ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ବହୁତ ପ୍ରକାର ମନୋରଞ୍ଜନ ଦେବାର ପ୍ରତିଯୋଗୀତାରେ ନୂତନ ଢାଞ୍ଚା ହୋଇଥିଲା ।

No Votes Yet

You're not rated yet