Entertainment

ଉର୍ବଶୀ ରୌତେଲାଙ୍କ ଜାଲ୍ ଆଧାର କାର୍ଡ

ଫେକ୍ ଆଧାର କାର୍ଡରେ ବୁକ୍ କରାଯାଇଛି ହୋଟେଲର ରୁମ

‘ ହେଟ୍ ଷ୍ଟୋରି -୪ ‘ ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉର୍ବଶୀ ରୌତେଲା ମୁମ୍ବାଇର ବାନ୍ଦ୍ରା ପୁଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ  ଏଫଆଇର୍ ଦେଇଛନ୍ତି । ଉର୍ବଶୀ କହିଛନ୍ତି , କେହି ଜଣେ ତାଙ୍କ ନାଁରେ ଜାଲ ଆଧାର କାର୍ଡ କରି ହୋଟେଲରେ ରୁମ ବୁକ କରିଥିଲେ । ଏ ବିଷୟରେ ସେ ଜାଣିବା ପରେ ତୁରନ୍ତ ପୁଳିସ୍ କୁ ଖବର କରିଥିଲେ ।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଉର୍ବଶୀଙ୍କୁ ଏହି ଠକାମି ବିଷୟରେ କେତବେଳେ ଜଣାପଡିଲା କି ଯେତବେଳେ ଏକ ବିଜ୍ଞାପନ ଏଜେନ୍ସୀର ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କ ସହିତ ଦେଖା କରିବା ପାଇ ଗତ ମଙ୍ଗଳବାର ହୋଟେଲକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଏହି ହୋଟେଲର ଜଣେ ଷ୍ଟାଫ୍ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ନାମରେ ରୁମ ବୁକିଂ ଥିବା କଥା କହିଥିଲେ ।

କିନ୍ତୁ ଏ ବିଷୟରେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଖବର ନ ଥିବାରୁ ସେ ଚକିତ ହୋଇଗଲେ। ନିଜ ସେକ୍ରେଟାରୀଙ୍କୁ ସେ ପଚାରିବାରୁ ସେ ବି କିଛି ଜାଣିନାହାନ୍ତି ବୋଲି କହିଲେ । ଖୋଳତାଡ଼ କରୁ କରୁ ଜଣାପଡ଼ିଲା ଯେ, ଜାଲ୍‌ ଆଧାର କାର୍ଡ ଦେଖାଇ ତାଙ୍କ ନାମରେ ହୋଟେଲ ରୁମ୍‌ ବୁକ୍‌ ହୋଇଛି ।

ବାନ୍ଦ୍ରା ପୋଲିସ ନିକଟରେ ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନାମରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି । ତଦନ୍ତରୁ ପୋଲିସ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି ଯେ, ଜଣେ ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତି ଅନ୍‌ଲାଇନ ଜରିଆରେ ଉର୍ବଶୀଙ୍କ ନାମରେ ଉକ୍ତ ପଞ୍ଚତାରକା ହୋଟେଲରେ ରୁମ୍‌ ବୁକ୍‌ କରିଛନ୍ତି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ପୁଣି ବାବୁସାନ – ଅଶୋକ ଯୋଡି ଜମିବ

Related posts

ରିଲିଜ ହେଲା ସଂଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ବାୟୋପିକ ‘ସଞ୍ଜୁ’ର ଟିଜର!

ENO Beuro

‘ତୁ ମୋ ନୀଳ ନୟନା’ର ଶୁଭ ମହୁରତ

ENO Beuro

ବିଶ୍ଵ ମାତୃ ଦିବସ ଉପଲକ୍ଷେ Enewsodia ତରଫରୁ ରିଲିଜ ହେଉଛି ଏକ ହୃଦୟଭରା ଗୀତ “ମୋ ମା”

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment