ଉର୍ବଶୀ ରୌତେଲାଙ୍କ ଜାଲ୍ ଆଧାର କାର୍ଡ

ଫେକ୍ ଆଧାର କାର୍ଡରେ ବୁକ୍ କରାଯାଇଛି ହୋଟେଲର ରୁମ

‘ ହେଟ୍ ଷ୍ଟୋରି -୪ ‘ ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉର୍ବଶୀ ରୌତେଲା ମୁମ୍ବାଇର ବାନ୍ଦ୍ରା ପୁଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ  ଏଫଆଇର୍ ଦେଇଛନ୍ତି । ଉର୍ବଶୀ କହିଛନ୍ତି , କେହି ଜଣେ ତାଙ୍କ ନାଁରେ ଜାଲ ଆଧାର କାର୍ଡ କରି ହୋଟେଲରେ ରୁମ ବୁକ କରିଥିଲେ । ଏ ବିଷୟରେ ସେ ଜାଣିବା ପରେ ତୁରନ୍ତ ପୁଳିସ୍ କୁ ଖବର କରିଥିଲେ ।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଉର୍ବଶୀଙ୍କୁ ଏହି ଠକାମି ବିଷୟରେ କେତବେଳେ ଜଣାପଡିଲା କି ଯେତବେଳେ ଏକ ବିଜ୍ଞାପନ ଏଜେନ୍ସୀର ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କ ସହିତ ଦେଖା କରିବା ପାଇ ଗତ ମଙ୍ଗଳବାର ହୋଟେଲକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଏହି ହୋଟେଲର ଜଣେ ଷ୍ଟାଫ୍ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ନାମରେ ରୁମ ବୁକିଂ ଥିବା କଥା କହିଥିଲେ ।

କିନ୍ତୁ ଏ ବିଷୟରେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଖବର ନ ଥିବାରୁ ସେ ଚକିତ ହୋଇଗଲେ। ନିଜ ସେକ୍ରେଟାରୀଙ୍କୁ ସେ ପଚାରିବାରୁ ସେ ବି କିଛି ଜାଣିନାହାନ୍ତି ବୋଲି କହିଲେ । ଖୋଳତାଡ଼ କରୁ କରୁ ଜଣାପଡ଼ିଲା ଯେ, ଜାଲ୍‌ ଆଧାର କାର୍ଡ ଦେଖାଇ ତାଙ୍କ ନାମରେ ହୋଟେଲ ରୁମ୍‌ ବୁକ୍‌ ହୋଇଛି ।

ବାନ୍ଦ୍ରା ପୋଲିସ ନିକଟରେ ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନାମରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି । ତଦନ୍ତରୁ ପୋଲିସ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି ଯେ, ଜଣେ ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତି ଅନ୍‌ଲାଇନ ଜରିଆରେ ଉର୍ବଶୀଙ୍କ ନାମରେ ଉକ୍ତ ପଞ୍ଚତାରକା ହୋଟେଲରେ ରୁମ୍‌ ବୁକ୍‌ କରିଛନ୍ତି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ପୁଣି ବାବୁସାନ – ଅଶୋକ ଯୋଡି ଜମିବ

 ଉର୍ବଶୀ କହିଛନ୍ତି , କେହି ଜଣେ ତାଙ୍କ ନାଁରେ ଜାଲ ଆଧାର କାର୍ଡ କରି ହୋଟେଲରେ ରୁମ ବୁକ କରିଥିଲେ - 93%

93%

ତଦନ୍ତରୁ ପୋଲିସ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି ଯେ, ଜଣେ ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତି ଅନ୍‌ଲାଇନ ଜରିଆରେ ଉର୍ବଶୀଙ୍କ ନାମରେ ଉକ୍ତ ପଞ୍ଚତାରକା ହୋଟେଲରେ ରୁମ୍‌ ବୁକ୍‌ କରିଛନ୍ତି - 91%

91%
92%

Excellent!

ଉର୍ବଶୀ ରୌତେଲାଙ୍କ ଜାଲ୍ ଆଧାର କାର୍ଡ

' ହେଟ୍ ଷ୍ଟୋରି -୪ ' ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉର୍ବଶୀ ରୌତେଲା ମୁମ୍ବାଇର ବାନ୍ଦ୍ରା ପୁଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ  ଏଫଆଇର୍ ଦେଇଛନ୍ତି । ଉର୍ବଶୀ କହିଛନ୍ତି , କେହି ଜଣେ ତାଙ୍କ ନାଁରେ ଜାଲ ଆଧାର କାର୍ଡ କରି ହୋଟେଲରେ ରୁମ ବୁକ କରିଥିଲେ । ଏ ବିଷୟରେ ସେ ଜାଣିବା ପରେ ତୁରନ୍ତ ପୁଳିସ୍ କୁ ଖବର କରିଥିଲେ ।

No Votes Yet

You're not rated yet