Entertainment

‘ବେଓ୍ଵଫା ବ୍ୟୁଟି’ ଆଇଟମ୍‌ ନମ୍ବର ଗୀତରେ ନଜର ଆସିବେ ଏହି ହେରୋଇନ 

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉର୍ମିଳା ମାତୋଣ୍ଡକଙ୍କ ଆଇଟମ୍‌ ନମ୍ବର

ନବେ ଦଶକର ସୁପରହିଟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉର୍ମିଳା ମାତୋଣ୍ଡକର ଏବେ ବଲିଉଡ ସିନେମା ‘ବ୍ଲାକମେଲ୍‌’ ର ଏକ ଆଇଟମ୍‌ ନମ୍ବର ଗୀତରେ ନଜର ଆସିବେ । ଉର୍ମିଳା ‘ବ୍ଲାକମେଲ୍‌’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ‘ବେଓ୍ଵଫା ବ୍ୟୁଟି’ ଗୀତରେ ନଜର ଆସିବା ପାଇଁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଉର୍ମିଳାଙ୍କୁ ଏହି ଗୀତରେ ଶାଢ଼ି ପିନ୍ଧି ଆଇଟମ ନମ୍ବର କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ଗୀତର ଟ୍ରିଜର ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଗତକାଲି ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଗୀତଟି ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।  ଇରଫାନ୍‌ ଖାନଙ୍କ ଅଭିନୀତ ‘ବ୍ଲାକମେଲ’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ପୁଣି ଥରେ ସୁନ୍ଦରୀ ଏବଂ ଆକର୍ଷଣୀୟ ରୂପରେ ଉର୍ମିଳା ନଜର ଆସିଛନ୍ତିି ।

ରଙ୍ଗିଲା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନକୁ ରଙ୍ଗିନ୍‌ କରିବାକୁ ଆସୁଛନ୍ତି । ‘ବେଓ୍ଵଫା ବ୍ୟୁଟି’ ଶୀର୍ଷକ ଥିବା ଗୀତରେ ଉର୍ମିଳା ଏକ ବାଇଗଣୀ ରଙ୍ଗର ଶାଢ଼ି ପିନ୍ଧି ଏକ ବାର୍‌ରେ ନାଚୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି । ଏହି ଟ୍ରିଜରକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୩ ଲକ୍ଷରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଲୋକ ଦେଖିସାରିଲେଣି ।

‘ବେଓ୍ଵଫା ବ୍ୟୁଟି’ ଆଇଟମ୍‌ ନମ୍ବର ଗୀତରେ ନଜର ଆସିବେ ଏହି ହେରୋଇନ  urmila

ପଢନ୍ତୁ ;

ବିପାଶା ଓ କରଣ ସିଂ ଗ୍ରୋଭର କେଉଁ ସୋରେ ନଜର ଆସିବେ ଜାଣନ୍ତୁ ?

Related posts

ମା’ଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ବାର୍ଷିକୀରେ ସୋସିଆଲମିଡିଆରେ ଜଣାଇଲେ ନିଜ ହୃଦୟର କଥା : ଅର୍ଜୁନ କପୁର

ENO Beuro

ଜାଆଁଳା ପୁତ୍ରର ଜନନୀ ହେଲେ ସନ୍ନି ଲିଓନ

ENO Beuro

ଖଣ୍ଡଗିରିରେ ଯାତ୍ରାର ମହାସମର ! ଲାଇଟ ସାଉଣ୍ଡ ଓ ମ୍ୟୁଜିକରେ କମ୍ଫୁଛି ଯାତ୍ରା ପେଣ୍ଡାଲ୍

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More