• Home
  • ASTRO
  • VASTU
  • ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ପ୍ରଭାବ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ଉପରେ କିପରି ପଡିଥାଏ ଜାଣନ୍ତୁ
VASTU

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ପ୍ରଭାବ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ଉପରେ କିପରି ପଡିଥାଏ ଜାଣନ୍ତୁ

ବେଳେ ବେଳେ ଆପଣ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରିଥିବେ କୌଣସି ଅନ୍ୟ ଜାଗାକୁ ଯିବା ଫଳରେ ଆପଣଙ୍କୁ ରାତିରେ ଠିକସେ ନିଦ ହୁଏ ନାହିଁ । ଆଉ କିଛି ଜାଗା ଏମିତି ବି ଥାଏ ଯେଉଁଠାରେ ନିଜ ଘର ଠାରୁ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ସୁଖଦାୟିନୀ ନିଦ ଆସେ । କେବେ ଭାବିଛନ୍ତି ଆପଣ ଏମିତି କାହିଁକି ହୁଏ ? ଏସବୁ ବାସ୍ତୁ ପ୍ରଭାବରୁ ହୋଇଥାଏ । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ପ୍ରଭାବ ଅନୁସାରେ ଆପଣଙ୍କ ଶୋଇବାର ଶୈଳୀ ଓ ବିଛଣାର ପ୍ରଭାବ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ପଡିଥାଏ । ଏହା ଆପଣଙ୍କ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଓ ବିବାହ ହେବାରେ ବାଧା ମଧ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଆପଣଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ଓ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଭାବ ପକାଏ ।

  • ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ପୁରୁଷ ଓ ନାରୀ ଉଭୟଙ୍କ ଶୋଇବା ଦିଗ ଅଲଗା ଅଲଗା ହେବା ଆବଶ୍ୟକ । ନାରୀମାନେ ଉତ୍ତର ପଶ୍ଚିମ ଦିଗ ଓ ପୁରୁଷମାନେ ପୂର୍ବ ଉତ୍ତର ଦିଗରେ ଶୋଇବା ଦରକାର । ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ଯେ ବେଡ଼ଟି ଯେମିତି କୌଣସି କାନ୍ଥ ସହିତ ଲାଗି ନରହେ ।
  • ବିଛଣାକୁ ସବୁବେଳେ ସଫାସୁତର ରଖନ୍ତୁ । ବେଡର ଉପର ଓ ତଳ ମଧ୍ୟ ସଫା ରଖନ୍ତୁ । ବେଡ଼ ତଳେ କୌଣସି ଜିନିଷ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ । କାରଣ ଏହା ନକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି କରି ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଏ । ବାକ୍ସବାଲା ବେଡ଼ ହୋଇଥିଲେ, ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତୁ ଯେମିତି ବାକ୍ସଟି ସବୁବେଳେ ଭରିକି ରହିବ ।
  • ବେଡରୁ ନକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ବେଡ଼ର ୪ଟି ଯାକ ଗୋଡ ତଳେ ଲୁଣ ଭରା ପାତ୍ର ରଖିଦିଅନ୍ତୁ ।

 

ପଢନ୍ତୁ, ବଦଳୁଥିବା ଋତୁ ସହିତ ନିଜକୁ ମଧ୍ୟ ବଦଳାନ୍ତୁ, ଏହି ଦିଗଗୁଡିକ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ

Related posts

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଘରର କେଉଁ କୋଣରେ ପଶୁ ଓ ପକ୍ଷୀଙ୍କ ଫଟୋ ଲଗେଇଲେ କ’ଣ ହୁଏ ଜାଣନ୍ତୁ ?

Krishna Kumar Manoj

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ମଥାରେ ସିନ୍ଦୂର ଲଗାଇବା ପଛରେ ରହିଥବା ରହସ୍ୟ ସମ୍ପର୍କରେ !

Krishna Kumar Manoj

ଅନ୍ୟ କାହାର ଏହି ପାଞ୍ଚଟି ଜିନିଷ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ , ନଚେତ ବିପଦର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି

Krishna Kumar Manoj

2 comments

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More