Entertainment

ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ ଡ଼େକୁ ସ୍ପେଶିଆଲ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି ?ତେବେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ଗୀତଟି

ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ ଡ଼େରେ ପ୍ରେମିଯୁଗଳଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ପେଶିଆଲ ଗୀତ

ପ୍ରତିବର୍ଷ ୧୪ ଫେବୃୟାରୀ ଦିନକୁ ଆଜିକାଲିର ଯୁବପିଢ଼ୀ ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ ଡ଼େ ରୂପେ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି । ଭାଲେଂଟାଇନ ଡ଼େ ଦିନ କାର୍ଡ଼, କ୍ୟାଣ୍ଡି, ଅନେକ ପ୍ରକାର ଉପହାର ଏବଂ ଫୁଲ ଆଦି ଆଦାନ ପ୍ରଦାନ କରିଥାନ୍ତି ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ । କାରଣ ଏହାକୁ ପ୍ରେମ ଓ ଭଲପାଇବାର ଦିନ ବୋଲି କୁହାଯାଏ ।   ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏହାକୁ ନିଆରା ଭାବରେ ପାଳନ କରିପାରିବେ ।

ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ ଡେକୁ ଖାସ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ, ଆପଣଙ୍କ ପାର୍ଟନରଙ୍କୁ ଯଦି ଅଧିକ ସରପ୍ରାଇଜ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ କୌଣସି ଗୀତ ଡେଡିକେଟ କରି ରୋମାଂଟିକ ଗିଫ୍ଟ ଦେଇପାରିବେ।

ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ ଡ଼େରେ ପ୍ରେମିଯୁଗଳଙ୍କ ପାଇଁ enewsodia ତରଫରୁ ଦେଖନ୍ତୁ ଏ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଗୀତଟି । ”ତୋ କଥା ମନେ ପଡୁଛି ” (ବ୍ରୋକେନ ହାର୍ଟ ) ଗୀତଟି ଗାଇଛନ୍ତି କୁମାର ବାପି ଓ ପ୍ରଜ୍ଞା । ଏହି ଗୀତଟିକୁ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ  ଖୁବ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି । ଏହି ଗୀତଟିକୁ ୨୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖି ସାରିଲେଣି ।

ଜଦି ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ ଡ଼େକୁ ରୋମାଣ୍ଟିକ କରିବାକୁ ଚାହୁଛନ୍ତି ତେବେ  ”ତୋ କଥା ମାନେ ପଡୁଛି ” (ବ୍ରୋକେନ ହାର୍ଟ ) ଗୀତାଟି ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖନ୍ତୁ ।

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=eNcWrMf_XUM”]

ପଢନ୍ତୁ ;

ଜାଣନ୍ତୁ ରୋଷେଇ କରିବା ପୂର୍ବରୁ କେଉଁ ଖାଦ୍ୟକୁ ଧୋଇବେ ନାହିଁ ?

Related posts

ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ରାଜ କରୁଛି ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ସିନେମା ‘ରେଡ୍’

ENO Beuro

‘ଦବଙ୍ଗ ୩’ରେ ସଲମାନଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ନଜର ଆସିବେ ଏହି ହିରୋଇନ

ENO Beuro

ଇନିଊଜଓଡିଆ ୟୁଟ୍ୟୁବ ରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଇତିହାସ, ୨୨ ଘଣ୍ଟାରେ ୧୬,୩୦୦୦ ଦର୍ଶକ

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More