LIFESTYLE

ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ୍ ଦିବସରେ କ’ଣ ଉପହାର ଦେବେ ଆପଣଙ୍କ ମନର ମଣିଷକୁ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

ଫେବୃୟାରୀ ମାସ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି, ମାନେ ପ୍ରେମର ୠତୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ଏହାବ୍ୟତିତ ପ୍ରେମିକ ଏବଂ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଉପହାର ଦିଆନିଆର ପର୍ବ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି । ଫୁଲ,ଏବଂ ଚକଲେଟ୍ ଦେବାର ପ୍ରଥା ଏବେ ପୂରୁଣା ହୋଇ ସାରିଛି, ଦିଅନ୍ତୁ କିଛି ଖାସ୍ ଉପହାର ଆପଣଙ୍କର ମନର ମଣିଷକୁ ଏହି ଖାସ୍ ଦିନରେ । ବହୁତ ଚିନ୍ତାକଲାପରେ ପ୍ରେମିକା କିଛି ଚିନ୍ତା କରି ନିଜର ମନର ମଣିଷକୁ କିଛି ଉପହାର ଦେଇଥାଏ । ତେବେ ଏମିତି କିଛି ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କଥା ଉପରେ ନଜର ପକାନ୍ତୁ।

ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ୍ ଦିବସରେ କିଛି ଖାସ୍ ଉପହାର ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତୁ

ଆଜିକାଲିର ଫାଷ୍ଟ ଯୁଗରେ ବ୍ଲୁ ଟୁଥ୍ ସ୍ପିକରର ଚାହିଦା ଖୁବ୍ ବେଶୀ । ଏହା ବଜାରରେ ଉପଲବଦ୍ଧ ହେବା ସହିତ ଆମେ ଅନଲାଇନରେ ମଧ୍ୟ କିଣିପାରିବା । ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ପୁରୁଷବନ୍ଧୁଙ୍କର ସଙ୍ଗୀତରେ ରୂଚି ରହିଛି ତେବେ ଏହି ଉପହାରଟି ତାଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚିତ ପସନ୍ଦ ଆସିବ ।

ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଖାସ୍ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବହି ପଢିବାରେ ସଉକ ରହିଛି, ତେବେ ଆପଣ ତାଙ୍କୁ ଉପନ୍ୟାସ ମଧ୍ୟ ଉପହାର ସ୍ୱରୁପ ଦେଇପାରିବେ ।

ଆପଣ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଜ୍ୟାକେଟ୍ କିମ୍ବା ଡ୍ରେସ  ତାଙ୍କୁ ଦେଇପାରିବେ । ଆପଣ ବ୍ଲେଜର କିଣି ତାଙ୍କୁ ଉପହାର ମଧ୍ୟ ଦେଇପାରିବେ ।

ନିଜର ମନର ମଣିଷକୁ ଖୁସି କରିବା ପାଇଁ ଆଉ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଉପହାର ହେଲା ମନିପର୍ସ । ପର୍ସ ଦେବାର ମାନେ ନୁହଁ ଯେ ଆପଣ କେବଳ ବ୍ରାଣ୍ଡେଣ୍ଡ୍ ପର୍ସ ହିଁ ଦେଇ ପାରିବା ବଜାରରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ମନିପର୍ସ ମିଳୁଛି, ଆମେ ସେଥିରୁ ବି କିଛି ଉପହାର ସ୍ୱରୁପ ଦେଇପାରିବା । ଏହାବ୍ୟତିତ ମଧ୍ୟ ମନିପର୍ସ, ବେଲ୍ଟ, ଏବଂ ଘଂଟାର କମ୍ବୋପ୍ୟାକ୍ ମଧ୍ୟ ମିଳିଥାଏ ତାକୁ ମଧ୍ୟ ଆମେ ଉପହାର ସ୍ୱରୁପ ଦେଇପାରିବା ।

ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ୍ ଦିବସରେ କ’ଣ ଉପହାର ଦେବେ ଆପଣଙ୍କ ମନର ମଣିଷକୁ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା valentain gift

ପଢନ୍ତୁ ;

ଜିରା ଓ ଗୁଡ଼ ମିଶ୍ରିତ ପାନୀୟ ପିଇବା ଦ୍ଵାରା କି କି ଲାଭ ମିଳେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

Related posts

ଘରେ ବସି କରିପାରିବେ ହେୟାର ସ୍ପା ,ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କିପରି ?

ENO Beuro

କଦଳୀ ପତ୍ରରେ ଖାଇବା ଦ୍ଵାରା ଦୂର ହୋଇଥାଏ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାଶ ରୋଗ , ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହାର ଉପକାରିତା

ENO Beuro

ସଂକ୍ରାମକ ଜ୍ୱରର ଶିକାର ହେଉଛନ୍ତି କି? ଏଥିରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବାକୁ ଖାଆନ୍ତୁ ଏହି ସବୁ

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More