EnewsOdia.Com

ପ୍ରମିଜ୍‌ ଡେ’ରେ ଛେଚା ଖାଇଲେ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ

ଚାଲିଛି ପ୍ରେମ ସପ୍ତାହ। ଅଧା ଦିନ ବିତିଗଲାଣି। ଆଉ ଅଧା ବାକି ଅଛି। ଏହି ଦିନଗୁଡ଼ିକୁ ନିଜ ହୃଦୟ ଭିତରେ ସାଇତି ରଖିବା ପାଇଁ ଲାଗି ପଡ଼ିଛନ୍ତି ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ। ଗତକାଲି ଥିଲା ପ୍ରମିଜ ଡେ’ ଏହି ଭଳି ଏକ ଦିବସରେ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ବଜାରରେ ବେଜିତ୍‌ ହେବା ସହ ନିର୍ଧୂମ୍‌ ଛେଚା ଖାଇଛନ୍ତି।  ତା’ପୁଣି ଆଉ କାହାଠାରୁ ନୁହେଁ; ଖୋଦ୍‌ ପ୍ରେମିକାର ମା’, ବାପାଙ୍କଠାରୁ।  ଏଭଳି ଏକ ସଙ୍ଗିନ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ୟୁନିଟ୍‌-୨ ମାର୍କେଟ୍‌ରେ।

ଘଟଣାଟି ଥିଲା ଏଭଳି; ଅପରାହ୍‌ଣ ପ୍ରାୟ ସାଢ଼େ ଗୋଟାଏ ହେବ। ୟୁନିଟ୍‌-୨ ମାର୍କେଟ୍‌ ଭିତରେ ଭିଡ଼ ନ ଥିଲା। ଗ୍ରାହକ ନ ଥିଲେ କି ବେପାର ହେଉ ନ ଥିଲା। କାଁ ଭାଁ ଜଣେ ଦୁଇ ଜଣ ଆସୁଥିଲେ ଓ ଯାଉଥିଲେ। ଆଉ ଏହାର ସୁଯୋଗ ‌ନେଇ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ମାର୍କେଟ୍‌ ପରିସରରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ପ୍ରେମ ସପ୍ତାହର ଆଜିର ଦିନକୁ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ କେମିତି ବା ଛାଡ଼ିଥାନ୍ତେ। ଫେବ୍ରୁଆରି ୧୧ ତାରିଖ ‘ପ୍ରମିଜ୍‌ ଡେ’ ହୋଇଥିବା ଉଭୟ ପରସ୍ପରଙ୍କୁ ଗୋଲାପ ଦେଇଥିଲେ। ୟୁନିଟ୍‌-୨ ମାର୍କେଟରେ ଗହଳିଚହଳି ନ ଥିବାରୁ ବଜାରର ଠିକ୍‌ ମଝି ସ୍ଥାନରେ ପରସ୍ପରକୁ ଗୋଲାପ ଫୁଲ ଦେଇ ଜୀବନସାଥୀ ହେବାକୁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଥିଲେ। ଏହି ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ଚିରସ୍ମରଣୀୟ କରିବା ପାଇଁ ମୋବାଇଲ୍‌ କ୍ୟାମେରାରେ ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ ବି ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଥିଲେ।

ସବୁ କିଛି ଠିକ୍‌ ଠାକ୍‌ ଚାଲିଥିଲା। ଲାଗୁଥିଲା ଯେମିତି ସିନେମା ସୁଟିଂ ଚାଲିଛି। ନିକଟରେ ଥିବା ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବି ଏହି ଦୃଶ୍ୟକୁ ଦେଖୁଥିଲେ। ତେବେ କିଏ ଜାଣିଥିଲା ପ୍ରେମିକାର ବାପା, ମା’ ପ୍ରେମରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିବେ। ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ ଭିଡିଓ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ସେହି ସ୍ଥାନରେ ଥିବା ଏକ ଦୋକାନରୁ ସାମଗ୍ରୀ କିଣିବା ପାଇଁ ପ୍ରେମିକାର ମା’, ବାପା ଆସିଥିଲେ। ହଠାତ୍‌ ମା’ଙ୍କ ଆଖି ଝିଅର ପ୍ରେମ ଉପରେ ପଡ଼ିଥିଲା। ଝିଅର ଏଭଳି କାର୍ଯ୍ୟ ଦେଖି ମା’ଙ୍କ ରାଗ କାହିଁରେ କ’ଣ। ଯିଏ ନ ଦେଖିଛି, ସେ ଜାଣିପାରିବନି। ମହିଳାଜଣକ ସିଧା ଝିଅଙ୍କ ଉପରେ ଝାମ୍ପ ମାରିଥି‌ଲେ। କେହି କିଛି ବୁଝିବା‌ ପୂର୍ବରୁ ଝିଅଙ୍କୁ ଚାପୁଡ଼ା ମରି ଚାଲିଥିଲେ। ପ୍ରେମିକ ବି ନିସ୍ତାର ପାଇ ନ ଥିଲେ। ଦୁଇ ତିନିଟା ତାଙ୍କ ଠି ବି ବାଜିଥି‌ଲା।

ପଢନ୍ତୁ: ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ବନକଲାଗି ନୀତି ପାଇଁ ଆଜି ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ୪ ଘଣ୍ଟା ବନ୍ଦ ରହିବ ଦର୍ଶନ

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

୭୭ ବର୍ଷରେ ପାଦ ଥାପିଲେ ବଲିଉଡ୍ ବିଗ୍ ବି

Ratnamani Maharana

କରୋନା ଭୟରେ ଚୀନରେ ଲଙ୍ଗ ଡିଷ୍ଟାନ୍ସ ହେୟାର କଟ୍

Ratnamani Maharana

ରାଜ୍ୟସଭା ଆସନ ଲାଗି ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର ଦାଖଲ କଲେ ବିଜେଡିର ୪ଜଣ ପ୍ରାର୍ଥୀ

Ratnamani Maharana

ଆଜିଠୁ ଖଣ୍ଡଗିରିରେ ଯାତ୍ରା ମହାସମର

Ratnamani Maharana

୨୫ ହଜାରରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ପିଲା ଦାନ୍ତ ଘଷି ଗିନିଜ ବୁକ ଅଫ ଓ୍ଵାର୍ଲ୍ଡ ରେକର୍ଡରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଲା କିସ୍‌

Ratnamani Maharana

୮,୯ ତାରିଖରେ ରାଜ୍ୟର ଏହି ସ୍ଥାନରେ କଟିବ ବିଦ୍ୟୁତ

Ratnamani Maharana