• Home
  • Entertainment
  • ଦର୍ଶକ ବରୁଣଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ଆଶିକ୍-୩ ରେ
Entertainment

ଦର୍ଶକ ବରୁଣଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ଆଶିକ୍-୩ ରେ

ଆଶିକ୍-୩ ରେ ଆଲିଆଙ୍କ ସହ ବରୁଣଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ଦର୍ଶକ

ବଲିଉଡର ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ‘ ଆଶିକ୍-୨ ‘ ର ଆଗାମୀ ସିକ୍ୟୁଏଲ୍ ପାଇଁ ନିର୍ମାତା ଜୋରଦାର ପ୍ରସ୍ତୁତ ଚଳାଇଛନ୍ତି । ପ୍ରଥମେ ଏହି ସିକ୍ୟୁଏଲ୍ ରେ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ସହ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମାଲହୋତ୍ରା ସାଇନ୍ କରିଥିବା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ମାତ୍ର ଏବେ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ଜାଗାରେ ଆଲିଆଙ୍କ ସହ ଅଭିନୟ କରିବେ ବରୁଣ ଧୱନ୍ ।

ମିଳିଥିବା ଖବର ଅନୁସାରେ ବଲିଉଡ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଓ ବରୁଣ ଧୱନ୍ ଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଦେଖି ନିର୍ମାତା ଏହି ଯୋଡିକୁ  ଆଶିକ୍-୩ ପାଇଁ ସାଇନ କରିଛନ୍ତି । ସେମିତି ଦେଖିବାକୁ ଗଲେ ଉଭୟଙ୍କର ବହୁସଂଖ୍ୟକ ପ୍ରଶଂସକ ରହିଛନ୍ତି ।

ତେବେ ଆଲିଆ ଓ  ବରୁଣ ଅନ୍ – ସ୍କ୍ରିନ୍ ଯୋଡିକୁ ମଧ୍ୟ ଖୁବ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି । ‘ ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ ଅଫ ଦ ଇଅର ‘ , ‘ ହମଟି ଶର୍ମା କି ଦୁଲହନିୟା ‘ ଓ ‘ ବଦ୍ରୀନାଥ କି  ଦୁଲହନିୟା ‘ ଆଦିରେ ଦର୍ଶକ ଏମାନଙ୍କ ଯୋଡି କୁ ଦର୍ଶକ ବେଶ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ ।

ତେଣୁ ଆଶିକ୍-୩ ରେ ବରୁଣଙ୍କୁ ସାଇନ କରାଯାଇଛି ବୋଲି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦେଶକ ମୋହିତ ସୂରୀ ଏକ ସାକ୍ଷାତାକାରରେ କହିଛନ୍ତି , ସେ ଏହି ସିରିଜରେ ଆଗକୁ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନକୁ ଛୁଇଁ ପାରିଲା ଭଳି କାହାଣୀ ନେଇ ଆସିବେ ।

ସେ ଚାହାନ୍ତି ନାହିଁ କି ଯେକୌଣସି ସାଧାରଣ କାହାଣୀ ଏହି ସାନଦାର ଏହି ରୋମାଣ୍ଟିକ ଫିଲ୍ମ ସିରିଜ ଉପରେ ନକରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଉ । ଫିଲ୍ମ   ‘ ଆଶିକ୍-୨ ‘ରେ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଓ ଆଦିତ୍ୟ କପୁରଙ୍କ ଯୋଡିକୁ ଦର୍ଶକ ଖୁବ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ ।

ଦର୍ଶକ ବରୁଣଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ଆଶିକ୍-୩ ରେ barun

ପଢନ୍ତୁ ;

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କେଉଁ ସବୁ ଜିନିଷ ଉଧାର ଆଣିବା ଅଶୁଭ ମାନାଯାଏ ?

Related posts

ଏଥର ୧୮ ବର୍ଷିଆ ଯୁବକ ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ସଲ୍‌ମନ୍‌ଙ୍କୁ

Krishna Kumar Manoj

୮ମ ଓଡିଆ ଫିଲ୍ମ ଫେୟାର ଆୱାର୍ଡ ୨୦୧୭

Krishna Kumar Manoj

ପଦ୍ମାବତ୍‌ର ମୁକ୍ତିଲାଭକୁ ନେଇ ବିରୋଧ ଏବଂ ହିଂସା

Krishna Kumar Manoj

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More