Entertainment

ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ବିଭାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହେବେ ବରୁଣ ଧୱନ

ବରୁଣ ଧୱନ ଲଙ୍ଗ୍ ଟାଇମ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ନତାସା ଦଲାଲଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା

ବରୁଣଙ୍କ ଜୁଡୱା-୨ ବକ୍ସ ଅଫସରେ ବଡ ସଫଳା ହାସଲ କରିଥିଲା । ବରୁଣ ଧୱନ ନିଜ କ୍ୟାରିୟରରେ ଷ୍ଟୁଡେଟଂ ଅଫ ଦ ଇୟର, ଶାହାରୁଖ୍ ଖାନଙ୍କ ସହିତ ଦିଲୱାଲେ, ହମ୍ପଟି ଶର୍ମାକି ଦୁଲହନିଆ, ବଦଲାପୁର ଭଳି ଅନେକ ହିଟ୍ ସିନେମାରେ ଅଭିନୟ କରି ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ନିଜ ଅଭିନୟ ଯାଦୁରେ ବାନ୍ଧି ରଖିପାରିଛନ୍ତି । ବର୍ତମାନ ବରୁଣ ଧୱନ ନିଜର ଅପକମିଙ୍ଗ ଫିଲ୍ମ ସୁଇ ଧାଗାର ସୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି ।

ସୁଇ ଧାଗାର ଫିଲ୍ମରେ ବରୁଣ ଧୱନ ଓ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ବଡ ପରଦାରେ ନଜର ଆସିବେ । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ବରୁଣ ଧୱନ ନିଜର ଲଙ୍ଗ୍ ଟାଇମ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ନତାସା ଦଲାଲଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ବରୁଣଙ୍କ ନାଁ ପୂର୍ବରୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ଯୋଡା ଯାଇଛି । ବରୁଣ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ କ୍ୟାରିୟରରେ ବଲିଉଡର ଆଗଧାଡିର ନାୟିକାମାନଙ୍କ ସହ କାମ କରିସାରିଛନ୍ତି । ବରୁଣଙ୍କ ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ନିଜ ନାମକୁ ଗୋପନ ରଖି କହିଛନ୍ତି କି ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ବରୁଣ ଧୱନ ବିଭାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହେବେ । ଏହି ଯୋଡି ୨୦୧୮ ମେ, କିମ୍ବା ଜୁନରେ ବିବାହ କରିପାରନ୍ତି ବୋଲି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ।


ପଢନ୍ତୁ ;

ଲିଭର୍ ସମସ୍ୟା ହୋଇଛି କି ? ତେବେ ପ୍ରତିଦିନ ପିଅନ୍ତୁ ଏହି ସବୁ ଜୁସ

Related posts

ମହେଶ୍ ବାବୁଙ୍କ ଜଲ୍‌ଓ୍ବା ଏବେ ଆମେରିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ

ENO Beuro

କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ଉଦିତ୍ ନାରାଣୟଙ୍କ ପୁଅ ଆଦିତ୍ୟ ନାରାୟଣ ଗିରଫ

ENO Beuro

ଆନନ୍ଦଙ୍କୁ କାହିଁକି ବିବାହ କଲେ ସୋନାମ? ଜାଣନ୍ତୁ କାରଣ

ENO Beuro

Leave a Comment