Entertainment

ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ବିଭାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହେବେ ବରୁଣ ଧୱନ

ବରୁଣ ଧୱନ ଲଙ୍ଗ୍ ଟାଇମ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ନତାସା ଦଲାଲଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା

ବରୁଣଙ୍କ ଜୁଡୱା-୨ ବକ୍ସ ଅଫସରେ ବଡ ସଫଳା ହାସଲ କରିଥିଲା । ବରୁଣ ଧୱନ ନିଜ କ୍ୟାରିୟରରେ ଷ୍ଟୁଡେଟଂ ଅଫ ଦ ଇୟର, ଶାହାରୁଖ୍ ଖାନଙ୍କ ସହିତ ଦିଲୱାଲେ, ହମ୍ପଟି ଶର୍ମାକି ଦୁଲହନିଆ, ବଦଲାପୁର ଭଳି ଅନେକ ହିଟ୍ ସିନେମାରେ ଅଭିନୟ କରି ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ନିଜ ଅଭିନୟ ଯାଦୁରେ ବାନ୍ଧି ରଖିପାରିଛନ୍ତି । ବର୍ତମାନ ବରୁଣ ଧୱନ ନିଜର ଅପକମିଙ୍ଗ ଫିଲ୍ମ ସୁଇ ଧାଗାର ସୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି ।

ସୁଇ ଧାଗାର ଫିଲ୍ମରେ ବରୁଣ ଧୱନ ଓ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ବଡ ପରଦାରେ ନଜର ଆସିବେ । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ବରୁଣ ଧୱନ ନିଜର ଲଙ୍ଗ୍ ଟାଇମ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ନତାସା ଦଲାଲଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ବରୁଣଙ୍କ ନାଁ ପୂର୍ବରୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ଯୋଡା ଯାଇଛି । ବରୁଣ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ କ୍ୟାରିୟରରେ ବଲିଉଡର ଆଗଧାଡିର ନାୟିକାମାନଙ୍କ ସହ କାମ କରିସାରିଛନ୍ତି । ବରୁଣଙ୍କ ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ନିଜ ନାମକୁ ଗୋପନ ରଖି କହିଛନ୍ତି କି ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ବରୁଣ ଧୱନ ବିଭାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହେବେ । ଏହି ଯୋଡି ୨୦୧୮ ମେ, କିମ୍ବା ଜୁନରେ ବିବାହ କରିପାରନ୍ତି ବୋଲି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ।


ପଢନ୍ତୁ ;

ଲିଭର୍ ସମସ୍ୟା ହୋଇଛି କି ? ତେବେ ପ୍ରତିଦିନ ପିଅନ୍ତୁ ଏହି ସବୁ ଜୁସ

Related posts

ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ ଡ଼େକୁ ସ୍ପେଶିଆଲ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି ?ତେବେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ଗୀତଟି

ENO Beuro

ବହୁତ ଜଲ୍-ଦି ପାକିସ୍ଥାନରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ‘ବାହୁବଳୀ’

ENO Beuro

ରିଲିଜ ହେଲା ଫିଲ୍ମ ‘ଜିନିୟସ ’ର ଟ୍ରେଲର

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More