• Home
  • ASTRO
  • VASTU
  • ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହି କାମ
VASTU

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହି କାମ

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର  ଅନୁସାରେ କିଛି  ଟିପ୍ସ

ସଂସାର ରେ ସବୁ ଲୋକେ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରିଥାନ୍ତି ଏବଂ ଏଥିପାଇ ସେମାନେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ମଧ୍ୟ କରିଥାନ୍ତି ।  ଧନ ରୋଜଗାର କରିବା ବହୁତ ହିଁ କଠିନ କାମ ଅଟେ ଏବଂ ଧନ ସଂଚୟ କରିବା ଏହାଠାରୁ ମଧ୍ୟ କଠିନ କାମ ।  ତେବେ ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଏପରି କିଛି କାମ ରହିଛି ଯାହା କି ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଙ୍କୁ କ୍ରୋଧିତ କରିଥାଏ ।

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେରେ ଏହି କଥା ବିଷୟ ରେ ଅନେକ କିଛି ଉଲେଖ ରହିଛି ଯାହା ଦ୍ୱାରା କି ଆପଣ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଙ୍କ ର କୃପା ଲାଭ କରିପାରିବେ ।  କିନ୍ତୁ ଯଦି ମାତା ଆପଣଙ୍କର କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ କଳାପରେ କ୍ରୋଧିତ ହେଇଥାନ୍ତି ତ ସେ ଆପଣଙ୍କ ପାଖ ଛାଡି ଚାଲିଯାଇଥାନ୍ତି।

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେରେ ସୂର୍ଯ୍ୟାସ୍ତ ପରେ ସୁନା ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟ ଓ ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିଥାଏ । ଏହା ଶରୀର ରେ ଅନେକ ହାନିକାରକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ । ଏପରି ମଧ୍ୟ ମାନ୍ୟତା ରହିଛି କି ଯଦି ଆପଣ ଖାଇବା ପରେ ବାସନ ନ ଧୁଅନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଶନି ଓ ଚନ୍ଦ୍ରମା ଙ୍କ ର ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ ।

laxmi ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହି କାମ laxmi

ସୂର୍ଯ୍ୟାସ୍ତ ପରେ ତୁଳସୀ ଗଛ ରେ ପୂଜା କରିବା କିମ୍ବା ଛୁଇଁବା ମନା । ଏପରି କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଓ ଆପଣଙ୍କର ପରିବାର ଲୋକେ ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିର ପ୍ରଭାବରେ ଆସିଥାନ୍ତି ।  ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ରେ କେବଳ ଘିଅ ଦୀପ ହିଁ ଜଳାଇବା ଉଚିତ ଏହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କୁ ପ୍ରସନ୍ନ କରିଥାନ୍ତି।

ଆପଣ ଏହା ଜାଣି ଆଶ୍ଚଯ୍ୟ ହେବେ କି କିନ୍ତୁ ପୌରାଣିକ କଥା ଅନୁସାରେ ସୂର୍ଯ୍ୟାସ୍ତ ସମୟ ରେ କୌଣସି ବହି ପଢିବା ଉଚିତ ନୁହେ ।  ଏହା ଦ୍ୱାରା ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ କ୍ରୋଧିତ ହେଇଥାନ୍ତି।

ପଢନ୍ତୁ ;ଆଇପିଏଲର ପ୍ରଥମ ମୁକାବିଲା ହେବ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଏବଂ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍ସ ମଧ୍ୟରେ

Related posts

ପ୍ରେମ ଏବଂ ନିବିଡତା ବୃଦ୍ଧି କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି? ତେବେ ଘରର ଏହି ସ୍ଥାନରେ ରଖନ୍ତୁ ଲାଫିଂ ବୁଦ୍ଧା ମୂର୍ତ୍ତି !

Krishna Kumar Manoj

ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ବ୍ରତ କରିବାଦ୍ଵାରା ପୂର୍ଣ ହୋଇଥାଏ ମନୋସ୍କାମନା ?

Krishna Kumar Manoj

ବିବାହରେ କୁଣ୍ଡୁଳି ଦେଖିବା ପୂର୍ବରୁ ଦେଖନ୍ତୁ ଝିଅର ଆଙ୍ଗୁଳି , ଜାଣନ୍ତୁ କାରଣ କ’ଣ ?

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More