VASTU

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କେଉଁ ଦିଗରେ କାନ୍ଥଘଣ୍ଟା ଲଗାଇଲେ ଶୁଭ ହୋଇଥାଏ ଜାଣନ୍ତୁ ?

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଘରେ ରଖାଯାଇଥିବା ପ୍ରତ୍ୟେକ ବସ୍ତୁର ଶୁଭ-ଅଶୁଭ ଫଳ ରହିଛି । ସେହିପରି ଘଣ୍ଟାର ମଧ୍ୟ ଶୁଭାଶୁଭ ଫଳ ଅଛି । ସମୟ ନିର୍ଦେଶ କରୁଥିବା ଘଣ୍ଟା ମଣିଷ ପାଇଁ ଭଲ ଏବଂ ଖରାପ ସମୟ ଆଣିବାରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଥାଏ । ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଜାଣନ୍ତୁ, କେଉଁ ଦିଗରେ କାନ୍ଥଘଣ୍ଟା ଲଗାଇବେ ?

କେଉଁ ଦିଗରେ କାନ୍ଥଘଣ୍ଟା ଲଗାଇଲେ ଶୁଭ ହୋଇଥାଏ ଜାଣନ୍ତୁ :-

  • ଘଣ୍ଟାକୁ ଘରର ପୂର୍ବ, ପଶ୍ଚିମ ନଚେତ ଉତ୍ତର ଦିଗରେ ଲଗାନ୍ତୁ । ଏ ସମସ୍ତ ଦିଗ ସକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି କରେ ।
  • ଘରର ମୁଖ୍ୟ ଦ୍ୱାର ଉପରେ ଘଣ୍ଟା ଲଗାଇଲେ ବି ଟେନ୍‍ସନ ବଢେ । କାରଣ, ଯା’ଆସ କରିବା ସମୟରେ ଆଖପାଖର ଶକ୍ତି ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଥାନ୍ତି।
  • ଘରର ଦକ୍ଷିଣ ଦିଗ ସ୍ଥିରତାର ଦିଗ ହୋଇଥିବାରୁ ଏହି ଦିଗରେ ଘଣ୍ଟା ଲଗାଇଲେ କାର୍ୟ୍ୟର ଗତିରୋଧ ହୋଇପାରେ । ଘଣ୍ଟାର ଏହି ସ୍ଥିତି ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ପରି ଅବସରଗୁଡିକୁ ମନ୍ଥର କରିଦିଏ।

watch

  • ପୁଣି ଏହା ଘର ମୁଖିଆଙ୍କର ଦିଗ ହୋଇଥିବାରୁ ଦକ୍ଷିଣ ଦିଗରେ ଘଣ୍ଟା ଲଗାଇଲେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରତିକୂଳ ପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ । ଏଠାରେ ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଥିବାରୁ ଏହି ଦିଗରେ ଘଣ୍ଟା ଲଗାଇଲେ ମଣିଷର ଦୃଷ୍ଟି ବାରମ୍ବାର ଦକ୍ଷିଣ ଦିଗକୁ ଆକର୍ଷିତ ହୁଏ ଏବଂ ସେ ସେତେଥର ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ପାଇଥାଏ ।
  • ଘରେ ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା ଘଣ୍ଟା ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଏଥିସହିତ ସମସ୍ତ ଘଣ୍ଟା ଯେପରି ସଠିକ୍‍ ସମୟ ଦର୍ଶାଉଥିବ। ଘଣ୍ଟା ପଛୁଆ ଚାଲିବା ଶୁଭଙ୍କର ନୁହେଁ ।

ପଢନ୍ତୁ ; ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍ ପ୍ରଯୋଜିକା କ୍ଷେତ୍ରରେ ପାଦ ଥାପିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି

Related posts

ନାରୀ ମାନଙ୍କର ଏହି ସବୁ ଲକ୍ଷଣ ଥିଲେ ତାଙ୍କୁ ଅଲକ୍ଷଣି ବୋଲି କୁହାଯାଇଥାଏ!

ENO Beuro

ଶନିବାରେ କେଉଁ ସବୁ ଜିନିଷ କିଣିଲେ ଅଶୁଭ ଫଳ ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଥାଏ? ଜାଣନ୍ତୁ

ENO Beuro

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ସ୍ୱପ୍ନରେ ସାପ ଦେଖିଲେ ଏହାର ଅର୍ଥ କଣ ସୂଚାଇଥାଏ ଜାଣନ୍ତୁ ?

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More