• Home
  • ASTRO
  • VASTU
  • ବେପାରରେ ଉର୍ନତି ପାଇଁ ଆପଣାନ୍ତୁ ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ର ର ଏହି ୪ ଟି ଉପାୟ ,ମିଳିପାରିବ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା
VASTU

ବେପାରରେ ଉର୍ନତି ପାଇଁ ଆପଣାନ୍ତୁ ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ର ର ଏହି ୪ ଟି ଉପାୟ ,ମିଳିପାରିବ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା

ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ବେପାର ଭଲ ଚାଲିବ ,ତାହାଲେ ଆପଣ କୋଟିପତି ହୋଇପାରିବେ ।  ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ବେପାର ଘାଟା ରେ ଚାଲେ , ତାହାଲେ ଆପଣ  ବର୍ବାଦ  ହୋଇଯିବେ।

ଅନେକଥର ଆମେ ଦିନରାତି ପରିଶ୍ରମ କରୁ ,ତଥାପି ଆମେ ସଫଳତା ପାଇନଥାଉ । ଏହାର  ଅନେକ ଗୁଡିଏ କାରଣ ହୋଇପାରେ ,ତାହା ମଧ୍ୟରୁ ବାସ୍ତୁଦୋଷ  ମଧ୍ୟ ଏକ କାରଣ ହୋଇପାରେ । ଯଦି ଆପଣ ବେପାରରେ  ଉର୍ନତି ପାଇବାକୁ ଚହ୍ନୁଛନ୍ତି,ତାହାଲେ ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ରେ କୁହାଯାଆଇଥିବା  କେତକ ଉପାୟ କୁ ଆପଣାନ୍ତୁ;

-ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ,ଅଫିସ ର କାନ୍ଥ ଆଡକୁ ପିଠି କରି ବସିବାକୁ ଶୁଭ ବୋଲି ମାନାଯାଏ ।କାନ୍ଥ ରେ ପାହାଡ ର ଫୋଟୋ ଲଗାନ୍ତୁ  ଏବଂ ସେହି ସ୍ଥାନ ରେ ବସନ୍ତୁ ,

ଯାହା ଆଗରେ ଖୋଲା ଥିବା । ଏହାଦ୍ବାରା ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରେ ବିଚାରଶକ୍ତି /ଦୁର୍ଡ ବିଶ୍ବାସ ବଢିବ ।

-ଯଦି ଆପଣ ବେପାର ରେ ଲାଭ ଚହ୍ନୁଛନ୍ତି ,ତାହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ଉତର ପୂର୍ବ କୋଣ ଖୋଲା ରଖନ୍ତୁ । ପୂଜା କୋଣ  ବି ଏହି ଉତର ପୂର୍ବ କୋଣ ରଖନ୍ତୁ ଏହା ଅଧିକ ଭଲ ହେବ । ଜୋତା ଏବଂ ଚପଲ ଉତର ପୂର୍ବ କୋଣ ରେ ରଖନ୍ତୁ ନହିଁ ,ଯାହାଦ୍ୱାରା ଆପଣ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି ।

-ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ନିଜ ର ବେପାର ଅଛି ,ତାହାଲେ ବେପାରର ସମସ୍ତ ଜିନିଷ ଉତର ପଶ୍ଚିମ କୋଣ ରେ ରଖନ୍ତୁ ,ଯାହା ଫଳରେ ଏହାର ବିକ୍ରି ମଧ୍ୟ ବଢିପାରେ । ଆପଣଙ୍କ ବେପାର ବଢିବା ପାଇଁ ଏହା ବି ମାନେ ରଖନ୍ତୁ କି, ଗାଧେଇବାଘର ପାଖରେ ବସିବାସ୍ତ୍ତାନ ରଖନ୍ତୁ ନହିଁ ,ଏହା ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଅଶୁଭ ଅଟେ ।

-ପ୍ରଭୁ ଶିବା ଏବଂ ତାଙ୍କ ସମ୍ବାଦିତ ଜିନିଷ ଅଫିସ ରେ ରଖିଲେ ,ଏହା ବେପାରରେ ହେଉଥିବା କ୍ଷତି ର ସମାଧାନ ମଧ୍ୟ କରିଥାଏ । ଆପଣଙ୍କ ଅଫିସ ର ମୁଖ୍ୟ ଦ୍ଵାର ରେ ଲାଲ ସିନ୍ଦୁର ରେ ଓଁ ଲେଖନ୍ତୁ ,ଏହା ବେପାର ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ ।

ବେପାରରେ ଉର୍ନତି ପାଇଁ ଆପଣାନ୍ତୁ ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ର ର ଏହି ୪ ଟି ଉପାୟ ,ମିଳିପାରିବ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା vastu tips

ପଢନ୍ତୁ ;

କର୍ପୂରରେ ରହିଛି ଅନେକ ଔଷଧୀୟ ଗୁଣ ,ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହାର ଉପକାରିତା

Related posts

ନକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି? ତେବେ ଘର ଦୁଆର ମୁହଁରେ ଟାଙ୍ଗନ୍ତୁ ଆମ୍ବପତ୍ର,ଦୂର ହେବ ଅନେକ ସମସ୍ୟା

Krishna Kumar Manoj

ଭଗବାନ କୃଷ୍ଣଙ୍କ ଜୀବନରୁ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ପାଞ୍ଚଟି ଗୁଣ , ପାଇପାରିବେ ଜୀବନରେ ଅନେକ ସଫଳତା

Krishna Kumar Manoj

ଶୀଘ୍ର ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଛନ୍ତି କି ? ତେବେ ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More