• Home
  • ASTRO
  • VASTU
  • ଶିବରାତ୍ରି ଦିନ ଘରେ କିମ୍ବା ଦୋକାନରେ କରନ୍ତୁ ଏହି ୫ଟି କାମ , ଦୂର ହୋଇପାରେ ଆପଣଙ୍କ ଅସୁବିଧା
VASTU

ଶିବରାତ୍ରି ଦିନ ଘରେ କିମ୍ବା ଦୋକାନରେ କରନ୍ତୁ ଏହି ୫ଟି କାମ , ଦୂର ହୋଇପାରେ ଆପଣଙ୍କ ଅସୁବିଧା

ଶିବରାତ୍ରି ଦିନ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କୁ ପୂଜା ଅର୍ଚନା କଲେ ବହୁତ ଲାଭ ମିଳି ଥାଏ ଓ ଆଶୀର୍ବାଦ ସର୍ବଦା ଆମ ଉପରେ ରହି ଥାଏ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଯଦି ଅପଙ୍କ କ୍ଷତି ହେଉଛି ତେବେ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କୁ ପୂଜା କାଲେ ଏଥିରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିପାରେ । ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଶିବରାତ୍ରି ଦିନ ଘରେ କିମ୍ବା ଦୋକାନରେ ଯଦି ଆପଣ ଏ ୫ଟି କାମ କରିବେ ତେବେ ଏହା ଦ୍ଵାରା ଦୂର ହୋଇପାରେ ଆପଣଙ୍କ ସବୁ ଅସୁବିଧା ।

ବାସ୍ତୁଶସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଶିବରାତ୍ରି ଦିନ ଦୋକାନରେ କିମ୍ବା ଘରର ଗେଟରେ ପାଖରେ ଲାଲ ରଙ୍ଗର ସିନ୍ଦୁରରେ ଓଁ ଲେଖନ୍ତୁ ।  ଏମିତି କରିବା ଦ୍ଵାରା ଘରେ କି ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ଖରାପ ଚିନ୍ତା ଧାରା ଆସିବ ନାହିଁ ।

ନୀଳ ରଙ୍ଗ ଭଗବାନଙ୍କ ପ୍ରିୟ ମାନାଯାଏ । ଏଥି ପାଇଁ ଦୋକାନର ଉତ୍ତର ଦିଗରେ ନୀଳ ରଙ୍ଗର ଫୁଲ ରଖନ୍ତୁ । ଏମିତି କରିବା ଦ୍ଵାରା ଆପଣଙ୍କ କିଛି କାମରେ ବାଧା ଉପୁଯୁ ଥିଲେ ସେ କାମ ଶୀଘ୍ର ସମାଧାନ ହୋଇଯିବ ।

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଶିବରାତ୍ରି ଦିନ ଦୋକାନର ଏକମୁଖୀ ରୁଦ୍ରାକ୍ଷକୁ କପଡାରେ ବାନ୍ଧିକି ରଖନ୍ତୁ କିମ୍ବା କୌଣସି ଛୋଟ ଡବାରେ ରଖନ୍ତୁ । ଏହା ଦ୍ଵାରା  ବ୍ୟବସାୟରେ ଧନ ସମ୍ପତିର ଅସୁବିଧା ହୋଇ ନ ଥାଏ ।

ଶିବରାତ୍ରି ଦିନ ଦୋକାନରେ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତି ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ । ଏହା ଦ୍ଵାରା ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ କୃପା ସବୁବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ ଓ ଏହା ଦ୍ଵାରା ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ ।

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଦୋକାନର ଉତ୍ତର -ପୂର୍ବରେ ଧାତୁରେ ବନା ଥିବା କିଛି ସୋ ପିସ ରଖନ୍ତୁ । ଏହା ଦ୍ଵାରା ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ କୃପା ସବୁ ବେଳେ ରହିବ ଓ ଖୁସିରେ ରହିବେ ।

ଶିବରାତ୍ରି ଦିନ ଘରେ କିମ୍ବା ଦୋକାନରେ କରନ୍ତୁ ଏହି ୫ଟି କାମ , ଦୂର ହୋଇପାରେ ଆପଣଙ୍କ ଅସୁବିଧା mahasibaratri

ପଢନ୍ତୁ ;

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଘରେ ଏହି ସବୁ ଜିନିଷ ରଖିଲେ ଦାରିଦ୍ରତା ବଢେ

Related posts

ଘରେ ଏହି ଛୋଟଛୋଟ ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ , ନଚେତ ହୋଇପାରେ ବଡ ସମସ୍ୟା

Krishna Kumar Manoj

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କେଉଁ ଉପାୟ ଅବଲମ୍ବନ କଲେ ପୁଅ ଝିଅଙ୍କ ବାହାଘର ଶୀଘ୍ର ହୋଇଥାଏ ଜାଣନ୍ତୁ ?

Krishna Kumar Manoj

ଘର ସିଡି ତିଆରି କରିବା ବେଳେ ଧ୍ୟାନରେ ରଖନ୍ତୁ ଏହି ସବୁ କଥା, ନଚେତ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି ଅନେକ ଅସୁବିଧାରେ!

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More