ଶିବରାତ୍ରି ଦିନ ଘରେ କିମ୍ବା ଦୋକାନରେ କରନ୍ତୁ ଏହି ୫ଟି କାମ , ଦୂର ହୋଇପାରେ ଆପଣଙ୍କ ଅସୁବିଧା

ଶିବରାତ୍ରି ଦିନ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କୁ ପୂଜା ଅର୍ଚନା କଲେ ବହୁତ ଲାଭ ମିଳି ଥାଏ ଓ ଆଶୀର୍ବାଦ ସର୍ବଦା ଆମ ଉପରେ ରହି ଥାଏ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଯଦି ଅପଙ୍କ କ୍ଷତି ହେଉଛି ତେବେ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କୁ ପୂଜା କାଲେ ଏଥିରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିପାରେ । ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଶିବରାତ୍ରି ଦିନ ଘରେ କିମ୍ବା ଦୋକାନରେ ଯଦି ଆପଣ ଏ ୫ଟି କାମ କରିବେ ତେବେ ଏହା ଦ୍ଵାରା ଦୂର ହୋଇପାରେ ଆପଣଙ୍କ ସବୁ ଅସୁବିଧା ।

ବାସ୍ତୁଶସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଶିବରାତ୍ରି ଦିନ ଦୋକାନରେ କିମ୍ବା ଘରର ଗେଟରେ ପାଖରେ ଲାଲ ରଙ୍ଗର ସିନ୍ଦୁରରେ ଓଁ ଲେଖନ୍ତୁ ।  ଏମିତି କରିବା ଦ୍ଵାରା ଘରେ କି ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ଖରାପ ଚିନ୍ତା ଧାରା ଆସିବ ନାହିଁ ।

ନୀଳ ରଙ୍ଗ ଭଗବାନଙ୍କ ପ୍ରିୟ ମାନାଯାଏ । ଏଥି ପାଇଁ ଦୋକାନର ଉତ୍ତର ଦିଗରେ ନୀଳ ରଙ୍ଗର ଫୁଲ ରଖନ୍ତୁ । ଏମିତି କରିବା ଦ୍ଵାରା ଆପଣଙ୍କ କିଛି କାମରେ ବାଧା ଉପୁଯୁ ଥିଲେ ସେ କାମ ଶୀଘ୍ର ସମାଧାନ ହୋଇଯିବ ।

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଶିବରାତ୍ରି ଦିନ ଦୋକାନର ଏକମୁଖୀ ରୁଦ୍ରାକ୍ଷକୁ କପଡାରେ ବାନ୍ଧିକି ରଖନ୍ତୁ କିମ୍ବା କୌଣସି ଛୋଟ ଡବାରେ ରଖନ୍ତୁ । ଏହା ଦ୍ଵାରା  ବ୍ୟବସାୟରେ ଧନ ସମ୍ପତିର ଅସୁବିଧା ହୋଇ ନ ଥାଏ ।

ଶିବରାତ୍ରି ଦିନ ଦୋକାନରେ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତି ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ । ଏହା ଦ୍ଵାରା ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ କୃପା ସବୁବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ ଓ ଏହା ଦ୍ଵାରା ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ ।

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଦୋକାନର ଉତ୍ତର -ପୂର୍ବରେ ଧାତୁରେ ବନା ଥିବା କିଛି ସୋ ପିସ ରଖନ୍ତୁ । ଏହା ଦ୍ଵାରା ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ କୃପା ସବୁ ବେଳେ ରହିବ ଓ ଖୁସିରେ ରହିବେ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଘରେ ଏହି ସବୁ ଜିନିଷ ରଖିଲେ ଦାରିଦ୍ରତା ବଢେ

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଶିବରାତ୍ରି ଦିନ ଦୋକାନରେ କିମ୍ବା ଘରର ଗେଟରେ ପାଖରେ ଲାଲ ରଙ୍ଗର ସିନ୍ଦୁରରେ ଓଁ ଲେଖନ୍ତୁ । - 4.6

92%

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଦୋକାନର ଉତ୍ତର -ପୂର୍ବରେ ଧାତୁରେ ବନା ଥିବା କିଛି ସୋ ପିସ ରଖନ୍ତୁ - 4.5

90%
4.6/5

Excellent!

ଶିବରାତ୍ରି ଦିନ ଘରେ କିମ୍ବା ଦୋକାନରେ କରନ୍ତୁ ଏହି ୫ଟି କାମ , ଦୂର ହୋଇପାରେ ଆପଣଙ୍କ ଅସୁବିଧା

ଶିବରାତ୍ରି ଦିନ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କୁ ପୂଜା ଅର୍ଚନା କଲେ ବହୁତ ଲାଭ ମିଳି ଥାଏ ଓ ଆଶୀର୍ବାଦ ସର୍ବଦା ଆମ ଉପରେ ରହି ଥାଏ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଯଦି ଅପଙ୍କ କ୍ଷତି ହେଉଛି ତେବେ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କୁ ପୂଜା କାଲେ ଏଥିରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିପାରେ ।ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଶିବରାତ୍ରି ଦିନ ଘରେ କିମ୍ବା ଦୋକାନରେ ଯଦି ଆପଣ ଏ ୫ଟି କାମ କରିବେ ତେବେ ଏହା ଦ୍ଵାରା ଦୂର ହୋଇପାରେ ଆପଣଙ୍କ ସବୁ ଅସୁବିଧା ।

5/5 Votes: 1 user

You're not rated yet