VASTU

ଶୀଘ୍ର ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଛନ୍ତି କି ? ତେବେ ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ

marriage

ବିବାହ କରିବାକୁ ସମସ୍ତେ ଚାହାନ୍ତି । ବିବାହ କରିବାର ସମୟ ଆସିଗଲାଣି କିମ୍ବା ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ବାସ୍ତୁର ଏହି ନିୟମକୁ ପାଳନ କରନ୍ତୁ । ମିଳିବ ମନପସନ୍ଦର ଜୀବନ ସାଥୀ, ହୋଇଯିବ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ ।

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ ପାଇଁ କିଛି ଟିପ୍ସ :-

  • ଅବିବାହିତା ଯୁବକ ଯୁବତୀ ଯେଉଁମାନେ ଘର ଠାରୁ ଦୂରରେ ଚାକିରୀ କିମ୍ବା ପଢାପଢି କରନ୍ତି ସେମାନେ ସବୁବେଳେ ଘର ଶେୟାର କରି ରୁହନ୍ତି ଅର୍ଥାତ ଭଡା ଘରେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ମିଶି ରହିଥାଆନ୍ତି । ଯଦି ଆପଣ ଏଭଳି ରହୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ପସନ୍ଦିନ୍ଦା ଜୀବନ ସାଥୀ ପାଇବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲେ ଆପଣଙ୍କ ବିଛଣା କବାଟ ପାଖରେ ରଖନ୍ତୁ ।
  • ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ବିବାହ ପାଇଁ ଇଚ୍ଛୁକ ଥିବା ଯୁବକ ଯୁବତୀଙ୍କୁ କଳା ରଂଗର ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବା ଅନୁଚିତ । କାରଣ କଳା ରଂଗ ଶନି,ରାହୁ ଏବଂ କେତୁ ଗ୍ରହକୁ ପ୍ରତିନିଧିତ୍ୱ କରିଥାଏ ଯାହାକି ବିବାହରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିଥାଏ । ଆପଣ ପ୍ରେମ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କିମ୍ବା ପାରମ୍ପାରିକ ବିବାହ ଏହି ଦୁଇ ବିବାହ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏହି ସମସ୍ତ କଥା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ ।
  • ଘରକୁ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ନେଇ ଆସିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୁହଁ ଘର ଭିତରକୁ କରି ବସାନ୍ତୁ । ଯଦି ତାଙ୍କ ମୁହଁ ବାହାରକୁ ହୁଏ ତେବେ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଭାଙ୍ଗି ଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଥାଏ ।
  • ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ଗୋଲାପ ଆଦାନ ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତି । ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଗୋଲାପ ଫୁଲ ଦେଉଛନ୍ତି ଏହା ଦେବା ସମୟରେ କଂଟା କାଢିିି ଦିଅନ୍ତୁ । ଯେଉଁମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ମତଭେଦ ଦେଖାଦେଉଛି ତେବେ ଆପଣ ଅର୍କିଡ କିମ୍ବା ଲିଲି ଉପହାରରେ ଦିଅନ୍ତୁ କିମ୍ବା ଶୟନ କକ୍ଷକୁ ସଜାନ୍ତୁ । ଫୁଲ ଦ୍ୱାରା ସମ୍ପର୍କରେ ଖୁସି ଆସିଥାଏ ।

ପଢନ୍ତୁ ; ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା, ଚଣା ଚିଲ୍ଲୀ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାର ପ୍ରଣାଳୀ ସମ୍ବନ୍ଧରେ

   

Related posts

ଚାଣକ୍ୟ ଅର୍ଥଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ,ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁମାନଙ୍କୁ କେବେ ହସ ମାଡ଼େ ନାହିଁ

ENO Beuro

ସକାଳୁ ଉଠି ଦେଖନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହି ସବୁ ଜିନିଷ ,ନଚେତ ହୋଇପାରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟା

ENO Beuro

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ବସ୍ତୁ ଘରେ ରଖିଲେ ଶୁଭ ଫଳ ମିଳିଥାଏ?

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment