EnewsOdia.Com

ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ଦେବ ବାସ୍ତୁର ଏହି ଉପାୟ

ଯଦି କୌଣସି ଘରେ ବାସ୍ତୁ ଦୋଷ ରହିଥିବ ତେବେ ଆପଣ ଯେତେ ପରିଶ୍ରମ କଲେ ବି ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ ନାହିଁ । କାରଣ ବାସ୍ତୁ ଦୋଷ ହିଁ କୌଣସି ସଫଳ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଦିଏ ନାହିଁ । ଯାହା ଉପରେ କାହାରି ଦୃଷ୍ଟି ନଥାଏ । ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିଥାଏ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସଫଳତା ପାଇଁ କେଉଁ ଉପାୟ କରିବା ଉଚିତ୍।

୧)  ପୂଜା କରିବା ସମୟରେ ଠାକୁରଙ୍କଠାରେ ଅର୍ପିତ ହୋଇଥିବା ଫୁଲକୁ ପୂରା ଲଗେଇକି ରଖିଲେ ନକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଉତ୍ପନ୍ନ ହୋଇଥାଏ । ସେଥିପାଇଁ ଠାକୁରଙ୍କ ଠାରେ ସକାଳେ ଚଢା ହୋଇଥିବା ଫୁଲକୁ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କାଢି ଦିଅନ୍ତୁ ।
୨)  ଘରେ ଖୀର ପାତ୍ରକୁ ବିଲକୁଲ୍ ଖୋଲା ଛାଡନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଯଦି ଖୀର ଗରମ ଅଛି ତେବେ ତାକୁ ଏକ ଜାଲି ଦ୍ୱାରା ଢାଙ୍କି ଦିଅନ୍ତୁ, କିନ୍ତୁ ଖୋଲା ଛାଡନ୍ତୁ ନାହିଁ ।


୩) ଘରର ଆଲମିରା ପାଖକୁ କିମ୍ବା ରୋଷେଇ ଘରକୁ ଚପଲ ପିନ୍ଧି ଯିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ । ଏହାଦ୍ୱାରା ଅନେକ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜି ଥାଏ ।
୪) ଘରେ ସର୍ବଦା ଭୋଜନ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଗାଇକୁ ଭୋଜନ କରାନ୍ତୁ । ଏହାଦ୍ୱାରା ପରିବାରରେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଠିକ୍ ରହିବ ।
୫)  ଘରେ କଣ୍ଟା ଜାତୀୟ ଗଛ ରଖିବା ଦ୍ୱାରା ନକରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ । ସେଥିପାଇଁ ଏହି ଜାତୀୟ ଗଛକୁ ଭୁଲ୍ ରେ ବି ଘରେ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ ।

ପଢନ୍ତୁ: ଘରର ଏହି କୋଣରେ ଲଗାନ୍ତୁ ଧୂପକାଠି ଶୀଘ୍ର ପ୍ରସନ୍ନ ହୋଇଯିବେ ମା’ ଲକ୍ଷ୍ମୀ

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

ପକେଟରେ ତୁଳସୀ ପତ୍ର ରଖନ୍ତୁ ଓ ଦେଖନ୍ତୁ କେମିତି ବଦଳୁଛି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ

Ratnamani Maharana

ସକାଳୁ ଉଠିବା ପରେ ୨ ମିନିଟ୍ କରନ୍ତୁ ଧ୍ୟାନ

Ratnamani Maharana

ଘରର ମୁଖ୍ୟ ଦ୍ୱାର ପାଇଁ ଏହି କଥା ଉପରେ ଦିଅନ୍ତୁ ଗୁରୁତ୍ୱ

Ratnamani Maharana

ଏବେ ୨୦୨୦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚମକିବେ ଏହି ୩ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନ

Ratnamani Maharana

୬ ଦିନରେ ଭାଗ୍ୟ ଚମକାଇବ ଲୁଣର ଏହି ୬ ଟି ଉପାୟ, ଆଜି ହିଁ କରି ଦେଖନ୍ତୁ

Ratnamani Maharana

ମାନସିକ ଦୁଶ୍ଚିନ୍ତାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ଧାରଣ କରନ୍ତୁ ମୋତି

Ratnamani Maharana