Entertainment

ବିକାଶ ଗୁପ୍ତା ଓ ଶିଳ୍ପା ସିନ୍ଧେଙ୍କ ବିଭାହକୁ ନେଇ ଚର୍ଚା

‘ବିଗବସ-୧୧’ର ବିଜୟନୀ ଶିଳ୍ପା ସିନ୍ଧେ ଓ ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ରହିଥିବା ବିକାସ ଗୁପ୍ତା ପୁଣିଥରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ । ଏହି ସୋ’ରେ ଦୁହିଁଙ୍କ କେମିଷ୍ଟ୍ରିକୁ ନେଇ ଦର୍ଶକମାନେ ଅନେକ କଥା କହିଥିଲେ । ତା’ ସହ ଏହା ବି କହୁଥିଲା ଯେ ଦୁହିଁଙ୍କ ଭିତରେ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ଗଢି ଉଠିଛି । ଦୁହେଁ ଖୁବ ଶିଘ୍ର ବିବାହ କରିବେ । ବାସ୍ତବରେ ଏହା ସତ ନା ମିଛ ତା’ର ସତ୍ୟତା ବିଷୟରେ କିଛି ଜଣାପଡିନଥିଲା । ଏବେ କିନ୍ତୁ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଶିଳ୍ପା ଓ ବିକାଶ ଏହି ରହସ୍ୟ ଉପରୁ ପରଦା ଉଠାଇଛନ୍ତି ।ସବିକାଶ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରେ କହି ଥିଲେ ମୋର  ବିଭାହ କରି ବାରେ ଯୋଜନା ନାହିଁ ।  ଆମେ କେବଳ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ବୋଲି କହିଥିଲେ ବିକାଶ । ଏପରି ଖରବ ପୁରା ବେକାର ।‘ବିଗବଗ-୧୧’ ରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖୁବ୍ ଝଗଡା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ସୋ’ର ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ଭିତରେ ବନ୍ଧୁତ୍ୱ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା । ଏହା ପରେ ସୋ’ର ସଦସ୍ୟମାନେ ଦୁହିଁଙ୍କ ସଂପର୍କକୁ ନେଇ ମଜାକ କରିବାରେ ଲାଗିଥିଲେ । ଦୁହେଁ ଖୁବ ଶିଘ୍ର ବିବାହ କରିବେ ଭଳି ଖବର ମଧ୍ୟ ପ୍ରଚାରିତ କରିବାରେ ପଛାଇନଥିଲେ । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଦର୍ଶକମାନେ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତାକରୁଥିଲେ, ସୋ’ ସରିଲା ପରେ ଶିଳ୍ପା ଓ ବିକାଶ ବିବାହ କରିପାରନ୍ତି ।

ନିକଟରେ ଦୁହେଁ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରେ ଏହି ଖବରକୁ ନେଇ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି ? ଉଭୟେ ଏହି ଖବରକୁ  ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ମିଛ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ଶିଳ୍ପା ସିନ୍ଧେ ଏହି ଖବରକୁ ଖଣ୍ଡନ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁନାହନ୍ତି । ଏହା ଛଡା ବିକାଶଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିବା କଥା ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି କେଉଁଠି ? ଏ ବର୍ଷର ଏହି ଖବର ବଡ଼ ମଜାକ । କେତେକ ମୂର୍ଖ ବ୍ୟକ୍ତ ଏପରି ଖରବ ପ୍ରଚାରିତ କରିପାରେ ପଛାଉନାହାନ୍ତି । ଏପରି ଲୋକଙ୍କ ପାଖରେ ଆଉ କିଛି କାମ ନଥାଏ ବୋଲି କହିଥିଲେ ଶିଳ୍ପା । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେମାନେ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ରିଲେସନସିପରେ ଅଛନ୍ତି ବୋଲି ମଧ୍ୟ ଖବର ପ୍ରଚାରିତ ହେଉଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଏହା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ମିଛ । ମୁଁ ଏଭଳି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ଚାହୁଁଛି ଓ ଦୟାକରି ମୋତେ ଶାନ୍ତିରେ ବଂଚିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ବୋଲି ମନ୍ତବ୍ୟ ରଖିଥିଲେ ଶିଳ୍ପା ।ତେବେ ଏହି ଖବରକୁ ମିଛି ପ୍ରମାଣିତ କରିଛନ୍ତି ଉଭୟ ବିକାଶ ଗୁପ୍ତା ଓ ଶିଳ୍ପା ସିନ୍ଧେ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ ଶାହିଦ୍‌ ଓ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର

Related posts

ବିରାଟ-ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ପରେ ଲଣ୍ଡନରେ ବାହା ହେବେ ବଲିଉଡର ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ

ENO Beuro

ରିଲିଜ ହେଲା କୁନି ଝିଅ ପୂର୍ବୀ ପ୍ରଧାନଙ୍କ କଣ୍ଠରେ ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ ଭଜନ “ଆସୁଛି ହେଙ୍ଗୁଳା ଯାତ”

Ratnamani Moharana

22nd Ruchi prativa samman samaroha 2018

ENO Beuro

Leave a Comment