SPORTS

ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ୧୨ ଲକ୍ଷ ଅର୍ଥଦଣ୍ଡ

ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ଝଟକା

ଚଳିତ ଆଇପିଏଲ୍‌ରେ ଏକ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ସ୍ଲୋ-ଓଭର ବୋଲିଂ ଲାଗି ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ଅଧିନାୟକ ତଥା ତାରକା ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ୧୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଜରିମାନା କରାଯାଇଛି । ବୁଧବାର ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍ସ ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ କୋହଲିଙ୍କ ଦଳ ଧାର୍ଯ୍ୟ ସମୟରେ କମ୍‌ ଓଭର ବୋଲିଂ କରିଥିବାରୁ ଅଧିନାୟକ କୋହଲିଙ୍କୁ ଏହି ଅର୍ଥଦଣ୍ଡ କରାଯାଇଛି ।

ଆଇପିଏଲ୍‌ କୋଡ୍‌ ଅଫ୍‌ କଣ୍ଡକ୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ବାଙ୍ଗାଲୋର ଦଳର ଏହା ପ୍ରଥମ ଭୁଲ ଥିଲା ବୋଲି ଆଇପିଏଲ୍‌ ପକ୍ଷରୁ ଏକ ପ୍ରେସ୍‌ ରିଲିଜରେ କୁହାଯାଇଛି। ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ଘରୋଇ ବାଙ୍ଗାଲୋର କ୍ୱିଣ୍ଟନ ଡି’କକ୍‌ (୫୩) ଓ ଏବି ଡି ଭିଲର୍ସ (୬୮)ଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ବଳରେ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଓଭରରେ ୮ ଉଇକେଟ୍‌ ହରାଇ ୨୦୫ ରନ କରିଥିଲା । ଜବାବରେ ଅଧିନାୟକ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନୀ (୩୪ ବଲ, ୭୦ ରନ)ଙ୍କ ଅପରାଜିତ ବିସ୍ଫୋରକ ଇନିଂସ ବଳରେ ଚେନ୍ନାଇ ୨ଟି ବଲ ପୂର୍ବରୁ ୫ ଉଇକେଟ୍‌ ହରାଇ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିନେଇଥିଲା।

ପ୍ରଥମେ ଚେନ୍ନୋଇଠୁ ପରାଜୟ ମିଳିବା ପରେ ଏବେ କୋହଲିଙ୍କୁ ଜୋରିମାନା ରୂପେ ଆଉ ଏକ ଝଟକା ଲାଗିଛି ।  ଗତ କାଲିର ସଂଘର୍ଷ ମୁକାବିଲାରେ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ଧିମା ବୋଲିଂ କରିଥିଲା । ଆଇପିଏଲ ପ୍ରେସ ବିଜ୍ଞପ୍ତିରେ କହିଛି ଯେ ଆଇପିଏଲର ଆଚାର ସଂହିତା ସଂଦର୍ଭରେ ସ୍ଲୋ ଓଭରରେଟ ମାମଲା ଚଳିତ ସଂସ୍କରଣରେ ପ୍ରଥମ ଥର ଘଟିଛି । ଚଳିତ ସଂସ୍କରଣରେ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ଅପରାଧ । ତେଣୁ କୋହଲିଙ୍କ ଉପରେ ୧୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜୋରିମାନା ଲଗାଯାଇଛି ।

ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ୧୨ ଲକ୍ଷ ଅର୍ଥଦଣ୍ଡ virat

ପଢନ୍ତୁ ;

୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ କୁଆପଥର ମାଡ ସହ ଝଡ଼ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା : ୧୬ଟି ଜିଲ୍ଲାକୁ ସତର୍କ ସୂଚନା ଜାରି କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ

Related posts

କ୍ରିକେଟ ଖେଳାଳୀ ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ପୁଅ ଅର୍ଜୁନ, ମୁମ୍ୱାଇ ଅଣ୍ଡର-୧୯ ଦଳ ପାଇଁ ଖେଳିବେ

Krishna Kumar Manoj

ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସକୁ ଝଟ୍-କା : କେଦାର ଯାଦବ ଆଇପିଏଲରୁ ବାଦ୍‌

Krishna Kumar Manoj

ବଲ୍‌ ଟ୍ୟାମ୍ପରିଂ: ଅଧିନାୟକ ଓ ଉପ ଅଧିନାୟକ ପଦରୁ ବିଦା ହେଲେ ସ୍ମିଥ, ୱାର୍ନର

Krishna Kumar Manoj

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More