EnewsOdia.Com

ଚାଲିରୁ ଜାଣନ୍ତୁ ବ୍ୟକ୍ତିର ସ୍ୱଭାବ

ଜୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିର ସ୍ୱଭାବ ବିଷୟରେ ଅନୁମାନ କରିବାର ଅନେକ ଉପାୟ ରହିଛି। ଏମିତି ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ ଯେ, ବ୍ୟକ୍ତିର ଚାଲିବା ଶୈଳୀରୁ ତାର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ବିଷୟରେ ଜଣାପଡ଼ିଥାଏ। ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ବ୍ୟକ୍ତିର ଚାଲିରୁ ତାର ସ୍ୱଭାବ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା।

୧, ଆପଣ ଦେଖିଥିବେ କିଛି ଲୋକଙ୍କର ଶୀଘ୍ର ଶୀଘ୍ର ଚାଲିବା ଅଭ୍ୟାସ ଥାଏ। କୁହାଯାଏ ଯେ, ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କ ଭିତରେ ବହୁତ ଶକ୍ତି ରହିଥାଏ। ସେମାନେ କିଛି ନ ବୁଝି ଶୀଘ୍ର କାମ କରିଦେଇଥାନ୍ତି। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ଭିତରେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଭର୍‌ପୁର ରହିଥାଏ। ସେମାନେ ନିଜ ସାହସ କାରଣରୁ ଜୀବନରେ ଆସୁଥିବା ସବୁପ୍ରକାର କଠିନ କାମକୁ ଅତି ସହଜରେ କରିଥାନ୍ତି।

୨, କିଛି ଲୋକ ବହୁତ ଧିରେ ଚାଲିବାର ଆପଣ ଦେଖିଥିବେ। ଏହି ଲୋକମାନେ ସରଳ ଏବଂ ଶାନ୍ତ ସ୍ୱାଭାବର ହୋଇଥାନ୍ତି। ଏହି ଲୋକମାନେ ଜୀବନରେ କୌଣସି କାମକୁ ନ ବୁଝି କରନ୍ତି ନାହିଁ।

୩, ଯେଉଁ ଲୋକମାନେ ମାଟିରେ ପାଦ ଜୋର୍‌ ଜୋର୍‌ ପକାଇ ଚାଲିଥାନ୍ତି, ସେହି ଲୋକମାନେ ବହୁତ ରାଗି ହୋଇଥାନ୍ତି। ଏହି ଲୋକମାନେ ଜୀବନରେ ଆସୁଥିବା ଅସୁବିଧା ଦେଖି ଡରି ଯାଇଥାନ୍ତି। ମାତ୍ର ସେମାନେ ଚାହିଁଲେ ନିଜ ରାଗ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଆଣିପାରିବେ।

୪, ବହୁତ ଲୋକ ଏପରି ଥାନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କି ଚାଲିବା ବେଳେ କିଛି ଶବ୍ଦ ହୋଇନଥାଏ। ଏହି ଲୋକମାନେ ଜୀବନ ନିଜ ପାଇଁ ହିଁ ବଞ୍ଚିଥାନ୍ତି। ଏଥିପାଇଁ କିଛି ଲୋକ ଏମାନଙ୍କୁ ସ୍ୱାର୍ଥୀ ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହିଥାନ୍ତି। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଏହି ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ।

ପଢନ୍ତୁ: ଧନ ସଞ୍ଚୟ ପାଇଁ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ବାସ୍ତୁ ଟିପ୍ସ

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

ଏସବୁ ସ୍ବପ୍ନ ଦେଖୁଛନ୍ତି କି? ତେବେ ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ହୋଇପାରେ ଆପଣଙ୍କ ବିବାହ

Ratnamani Maharana

ପରିବାରରେ ସର୍ବଦା ଖୁସି ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ

Ratnamani Maharana

ଜାଣନ୍ତୁ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ମହିଳାଙ୍କ ଲକ୍ଷଣ ସମ୍ପର୍କରେ

Ratnamani Maharana

ଏହି ୩ଟି ନାମ ବାଲା ଝିଅ ହୋଇଥାନ୍ତି ବହୁତ ଭାଗ୍ୟଶାଳି, ଜାଣନ୍ତୁ କିପରି

Ratnamani Maharana

ଘରର ଏହି କୋଣରେ ଲଗାନ୍ତୁ ଧୂପକାଠି ଶୀଘ୍ର ପ୍ରସନ୍ନ ହୋଇଯିବେ ମା’ ଲକ୍ଷ୍ମୀ

Ratnamani Maharana

ଧନତେରାସ ଦିନ କରନ୍ତୁ ଏହି ଛୋଟିଆ କାମ, ବର୍ଷିବ ଧନ ଆସିବେ ଲକ୍ଷ୍ମୀ

Ratnamani Maharana