• Home
  • News
  • ସାପ ସହ ଲାଇଭ୍ ପର୍ଫର୍ମାନ୍ସ ସମୟରେ : ସାପ କାମୁଡ଼ାରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ !
News

ସାପ ସହ ଲାଇଭ୍ ପର୍ଫର୍ମାନ୍ସ ସମୟରେ : ସାପ କାମୁଡ଼ାରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ !

ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା ସାପ ସହ ଅଭିନୟ

ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା ସାପ ସହ ଅଭିନୟ କରି । ଯାହା ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚା ବିଷୟ ପାଲଟିଛି । ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ପଶ୍ଚିମ ହସନାବାଦ୍‌ ଅଞ୍ଚଳରେ ଜୀବନ୍ତ ସାପ ସହିତ ଅଭିନୟ ସମୟରେ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି । ୫୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା କାଳିଦାସୀ ଦେବୀ ନାମକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରତିବର୍ଷ ପ୍ଳାଷ୍ଟିକ୍‌ ସାପ ସହିତ ସର୍ପମାତା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥାନ୍ତି ।

ଚଳିତ ବର୍ଷ ଜୀବନ୍ତ ସାପ ସହ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଥିଏଟର ଗ୍ରୁପ୍‌ ଯୋଜନା କରିଥିଲା । ୨ଟି ଜୀବନ୍ତ ସାପ ସହିତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ଅଭିନୟ କରୁଥିବାବେଳେ ସାପ କାମୁଡ଼ାରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା । ତାଙ୍କୁ ବିଷ ଝାଡିବା ପାଇଁ ଜଣେ ଓଝାଙ୍କ ପାଖକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା । ମାତ୍ର ପରେ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ହେବାରୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ଡାକ୍ତର ସେଠାରେ ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ।

ଡାକ୍ତରଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ, ଯଦି ପୀଡିତାଙ୍କୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ମେଡିକାଲ ଟ୍ରିଟମେଣ୍ଟ ପାଇଁ ଅଣାଯାଇଥାନ୍ତା, ତେବେ ତାଙ୍କର ଜୀବନ ରକ୍ଷା କରାଯାଇ ପାରିଥାନ୍ତା । ତେବେ  ଏନେଇ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ଥିଏଟର ଗ୍ରୁପ୍‌ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରାଯାଉଛି । ସାପର ଦାନ୍ତ ନ ଭଙ୍ଗାଯାଇ କିପରି ଅଭିନୟ କରାଯାଉଥିଲା ସେନେଇ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

ସାପ ସହ ଲାଇଭ୍ ପର୍ଫର୍ମାନ୍ସ ସମୟରେ : ସାପ କାମୁଡ଼ାରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ! jatra

ପଢନ୍ତୁ ;

ପାଟଣାଗଡ ପାର୍ସଲ ବୋମା ଘଟଣା ଉପରେ ଆଧାରିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ ବୁଲେଟ୍ ରାଜା ‘ ର ପ୍ରେସ୍ ମିଟ୍

Related posts

ମୋଦିଙ୍କର ବିମୁଦ୍ରାକରଣ : ନୋଟବନ୍ଦୀ ପରେ ଏବେ ମୁଦ୍ରାବନ୍ଦୀ

Krishna Kumar Manoj

ଛାତ୍ରବାସରେ ଜାତୀୟ ସଙ୍ଗୀତ ଗାନ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ, ରାଜସ୍ଥାନ ସରକାର

Krishna Kumar Manoj

ସେୟାର ବଜାର ଉପରେ ବଜେଟ ପ୍ରହାର :ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ୫ ଲକ୍ଷ କୋଟିର କ୍ଷତି

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More