VASTU

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ସ୍ୱପ୍ନରେ ସାପ ଦେଖିଲେ ଏହାର ଅର୍ଥ କଣ ସୂଚାଇଥାଏ ଜାଣନ୍ତୁ ?

ରାତିରେ ଶୋଇଲାବେଳେ ସାଧାରଣତଃ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ସ୍ଵପ୍ନ ଆସିଥାଏ। ଏହି ସ୍ଵପ୍ନ ମଣିଷକୁ ସଂକେତ ଦେଇଥାଏ ଆଗକୁ ନିଜ ଜୀବନରେ କଣ ଘଟିବ । ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ସ୍ୱପ୍ନରେ ଦେଖାଯାଉଥିବା ସମସ୍ତ ଜିନିଷର ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ସ୍ୱପ୍ନରେ ସାପ ଦେଖିବାର ଅର୍ଥ କଣ ରହିଥାଏ?

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ ସମ୍ପର୍କରେ-

  • ସ୍ୱପ୍ନରେ ଧଳା ସାପ ଦେଖିବା ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ପୁଣି ସ୍ୱପ୍ନରେ କଳା ରଙ୍ଗର ସାପ ଦେଖିଲେ ଜାଣିବେ ଆପଣଙ୍କର ଖରାପ ସମୟ ଚାଲିଛି।
  • ରାତିରେ ସାପ ସ୍ଵପ୍ନ ଦେଖି ଡରିବା ମାନେ ଆପଣଙ୍କ କୌଣସି ସାଙ୍ଗ ଆପଣଙ୍କୁ ଧୋକା ଦେଇ ପାରନ୍ତି । ଏହା ସହିତ ସାପ ଆପଣଙ୍କୁ ମାରିବା ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖିଲେ ଜାଣିବେ ଆଗକୁ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ହେଇ ପାରେ।
  • ଯଦି ରାତିରେ କୌଣସି ସାପକୁ ମାରୁଛନ୍ତି କିମ୍ବା ଧରିବା ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଶତ୍ରୁ କମ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।
  • ଯଦି ସ୍ୱପ୍ନରେ ବଡ ସାପ ଦେଖାଯାଏ ତେବେ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡି ପାରନ୍ତି। ଯଦି ସ୍ୱପ୍ନରେ ସାପ କାମୁଡ଼ିବାକୁ ଆସୁଥିବ କିନ୍ତୁ କାମୁଡି ପାରୁ ନାହିଁ ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସଫଳତା ମିଳିବ।

ପଢନ୍ତୁ;

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଗୁରୁବାର ଦିନ କରନ୍ତୁ ଏହି ସବୁ କାମ , ହୋଇପାରିବେ ଧନୀ

Related posts

ପ୍ରତିଦିନ ସକାଳୁ ‘ଓମ୍’ ଉଚ୍ଚାରଣ କଲେ କଣ ଲାଭ ମିଳିଥାଏ? ଜାଣନ୍ତୁ

ENO Beuro

ଜାଣନ୍ତୁ ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ରବିବାର ଦିନ କ’ଣ କଲେ ସୁଧୁରିବ ଆପଣଙ୍କ ସମସ୍ୟା

ENO Beuro

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ପାଖରେ ଲକି କ୍ୟାଟ ରଖିଲେ କଣ ଲାଭ ମିଳିଥାଏ? ଜାଣନ୍ତୁ

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More