VASTU

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ସ୍ୱପ୍ନରେ ସାପ ଦେଖିଲେ ଏହାର ଅର୍ଥ କଣ ସୂଚାଇଥାଏ ଜାଣନ୍ତୁ ?

ରାତିରେ ଶୋଇଲାବେଳେ ସାଧାରଣତଃ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ସ୍ଵପ୍ନ ଆସିଥାଏ। ଏହି ସ୍ଵପ୍ନ ମଣିଷକୁ ସଂକେତ ଦେଇଥାଏ ଆଗକୁ ନିଜ ଜୀବନରେ କଣ ଘଟିବ । ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ସ୍ୱପ୍ନରେ ଦେଖାଯାଉଥିବା ସମସ୍ତ ଜିନିଷର ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ସ୍ୱପ୍ନରେ ସାପ ଦେଖିବାର ଅର୍ଥ କଣ ରହିଥାଏ?

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ ସମ୍ପର୍କରେ-

  • ସ୍ୱପ୍ନରେ ଧଳା ସାପ ଦେଖିବା ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ପୁଣି ସ୍ୱପ୍ନରେ କଳା ରଙ୍ଗର ସାପ ଦେଖିଲେ ଜାଣିବେ ଆପଣଙ୍କର ଖରାପ ସମୟ ଚାଲିଛି।
  • ରାତିରେ ସାପ ସ୍ଵପ୍ନ ଦେଖି ଡରିବା ମାନେ ଆପଣଙ୍କ କୌଣସି ସାଙ୍ଗ ଆପଣଙ୍କୁ ଧୋକା ଦେଇ ପାରନ୍ତି । ଏହା ସହିତ ସାପ ଆପଣଙ୍କୁ ମାରିବା ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖିଲେ ଜାଣିବେ ଆଗକୁ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ହେଇ ପାରେ।
  • ଯଦି ରାତିରେ କୌଣସି ସାପକୁ ମାରୁଛନ୍ତି କିମ୍ବା ଧରିବା ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଶତ୍ରୁ କମ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।
  • ଯଦି ସ୍ୱପ୍ନରେ ବଡ ସାପ ଦେଖାଯାଏ ତେବେ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡି ପାରନ୍ତି। ଯଦି ସ୍ୱପ୍ନରେ ସାପ କାମୁଡ଼ିବାକୁ ଆସୁଥିବ କିନ୍ତୁ କାମୁଡି ପାରୁ ନାହିଁ ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସଫଳତା ମିଳିବ।

ପଢନ୍ତୁ;

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଗୁରୁବାର ଦିନ କରନ୍ତୁ ଏହି ସବୁ କାମ , ହୋଇପାରିବେ ଧନୀ

Related posts

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହି କାମ

ENO Beuro

ନାଗକେଶର ଗଛର ମଞ୍ଜିକୁ ଆଲମାରୀ ଲକରରେ ରଖିବା ଦ୍ଵାରା ମିଳିଥାଏ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଅଶେଷ କୃପା

ENO Beuro

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କେଉଁ ସବୁ ଜିନିଷ ଉଧାର ଆଣିବା ଅଶୁଭ ମାନାଯାଏ?

ENO Beuro

Leave a Comment