• Home
  • LIFESTYLE
  • ହାଣ୍ଡସମ୍ ଯୁବକଙ୍କୁ ଦେଖି ଯୁବତୀମାନେ କଣ ଭାବନ୍ତି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା
LIFESTYLE

ହାଣ୍ଡସମ୍ ଯୁବକଙ୍କୁ ଦେଖି ଯୁବତୀମାନେ କଣ ଭାବନ୍ତି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

 ହାଣ୍ଡସମ୍ ଯୁବକଙ୍କୁ ଦେଖି ପ୍ରଥମ ଥର ଗୋଟେ ଝିଅ କ’ଣ ଭାବେ 

ସାଧାରଣତଃ ରାସ୍ତାରେ ଗୋଟେ ସୁନ୍ଦରୀ ଯୁବତୀକୁ ଦେଖିଲେ ସବୁ ପୁଅଙ୍କ ନଜର ତାଙ୍କଠାରୁ ହଟି ନଥାଏ । ମାତ୍ର ଆପଣ କେବେ ଚିନ୍ତାକରିଛନ୍ତି ଯେ, ଗୋଟେ ହାଣ୍ଡସମ୍ ପୁଅକୁ ଦେଖିଲେ ଝିଅମାନଙ୍କ ମନରେ କଣ ସବୁ ଚିନ୍ତା ଧାରା ଆସେ ବୋଲି ।

ଆପଣ ଦେଖିଥିବେ ଝିଅମାନେ ଥରେ ଗୋଟେ ପୁଅକୁ ଦେଖିବାପରେ ତାଙ୍କଠାରୁ ନଜର ହଟାଇ ଦିିଅନ୍ତି । ସେମାନେ ଏଥିପାଇଁ ଏମିତି କରିଥାନ୍ତି ଯେମିତି ପୁଅଟି ଜାଣି ନପାରେ ଝିଅଟି ତାକୁ ଲୁଚି ଲୁଚି ଚାହୁଁଛି ବୋଲି ।

କିଛି ଝିଅ ଭାବନ୍ତି ଯେ, ଏମିତି କଣ କଲେ ଠିକ୍ ହେବ ଯେଉିଁଥି ପାଇଁ ପିଲାଟି ମୋ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବ । ଆଉ ମୋ ସହ କଥା ହେବାକୁ ଇଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କରିବ ।

ଗୋଟେ ହାଣ୍ଡସମ୍ ପୁଅକୁ ଦେଖି ଆଉ କିଛି ଝିଅ ଭାବନ୍ତି ଯଦି କେହି ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆସିବ ତେବେ ସେ ଏହି ପୁଅଟି ଭଳି ହୋଇଥାଉ । କେହି କେହି ମଧ୍ୟ ଭାବନ୍ତି ତା ନମ୍ବରଟି କେମିତି ମିଳିଯାନ୍ତା କି ।  ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ ଆଉ କିଛି ଝିଅ ସେହି ପୁଅକୁ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ କରିବାକୁ ସଙ୍କଳ୍ପ ମଧ୍ୟ କରିପକାନ୍ତି ।

ଝିଅମାନେ ଯେତେବେଳେ ଗୋଟେ ହାଣ୍ଡସମ୍ ପୁଅକୁ ଦେଖନ୍ତି ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ମନ ଭିତରେ ସେହି ପୁଅକୁ ନେଇ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଯାଇଥାଏ । ଯେପରିକି, ପିଲାଟି ତ ସୁନ୍ଦର ଅଛି କିନ୍ତୁ ତାର ସେଭଳି ବୁଦ୍ଧି ଅଛିତ । ସେ ବିବାହିତ ନା ଅବିବାହିତ । ଯଦି ନା, ତେବେ ତା’ର କୌଣସି ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ନାହିଁ ତ ଇତ୍ୟାଦି ଇତ୍ୟାଦି ।
ହାଣ୍ଡସମ୍ ଯୁବକଙ୍କୁ ଦେଖି ଯୁବତୀମାନେ କଣ ଭାବନ୍ତି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା HANDSOME BOY
ପଢନ୍ତୁ ;

ଟ୍ୟାକ୍ସ-ଫ୍ରି ହେବ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ପ୍ୟାଡମ୍ୟାନ୍‌’

Related posts

ଏହି ୫ଟି ଖାଦ୍ୟ ପଦାର୍ଥ ଫ୍ରିଜ୍‌ରେ ରଖିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ? ଜାଣନ୍ତୁ

Krishna Kumar Manoj

ସକାଳୁ ଖାଲିପାଦରେ ଓଦା ଘାସ ଉପରେ ଚାଲିବା ଦ୍ୱାରା ମିଳିଥାଏ ଅନେକ ଫାଇଦା! ଜାଣନ୍ତୁ

Krishna Kumar Manoj

କେଉଁ ସବୁ ରୋଗରୁ ରକ୍ଷା କରେ ଆଖୁରସ ଜାଣନ୍ତୁ ?

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More