LIFESTYLE

ହାଣ୍ଡସମ୍ ଯୁବକଙ୍କୁ ଦେଖି ଯୁବତୀମାନେ କଣ ଭାବନ୍ତି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

 ହାଣ୍ଡସମ୍ ଯୁବକଙ୍କୁ ଦେଖି ପ୍ରଥମ ଥର ଗୋଟେ ଝିଅ କ’ଣ ଭାବେ 

ସାଧାରଣତଃ ରାସ୍ତାରେ ଗୋଟେ ସୁନ୍ଦରୀ ଯୁବତୀକୁ ଦେଖିଲେ ସବୁ ପୁଅଙ୍କ ନଜର ତାଙ୍କଠାରୁ ହଟି ନଥାଏ । ମାତ୍ର ଆପଣ କେବେ ଚିନ୍ତାକରିଛନ୍ତି ଯେ, ଗୋଟେ ହାଣ୍ଡସମ୍ ପୁଅକୁ ଦେଖିଲେ ଝିଅମାନଙ୍କ ମନରେ କଣ ସବୁ ଚିନ୍ତା ଧାରା ଆସେ ବୋଲି ।

ଆପଣ ଦେଖିଥିବେ ଝିଅମାନେ ଥରେ ଗୋଟେ ପୁଅକୁ ଦେଖିବାପରେ ତାଙ୍କଠାରୁ ନଜର ହଟାଇ ଦିିଅନ୍ତି । ସେମାନେ ଏଥିପାଇଁ ଏମିତି କରିଥାନ୍ତି ଯେମିତି ପୁଅଟି ଜାଣି ନପାରେ ଝିଅଟି ତାକୁ ଲୁଚି ଲୁଚି ଚାହୁଁଛି ବୋଲି ।

କିଛି ଝିଅ ଭାବନ୍ତି ଯେ, ଏମିତି କଣ କଲେ ଠିକ୍ ହେବ ଯେଉିଁଥି ପାଇଁ ପିଲାଟି ମୋ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବ । ଆଉ ମୋ ସହ କଥା ହେବାକୁ ଇଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କରିବ ।

ଗୋଟେ ହାଣ୍ଡସମ୍ ପୁଅକୁ ଦେଖି ଆଉ କିଛି ଝିଅ ଭାବନ୍ତି ଯଦି କେହି ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆସିବ ତେବେ ସେ ଏହି ପୁଅଟି ଭଳି ହୋଇଥାଉ । କେହି କେହି ମଧ୍ୟ ଭାବନ୍ତି ତା ନମ୍ବରଟି କେମିତି ମିଳିଯାନ୍ତା କି ।  ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ ଆଉ କିଛି ଝିଅ ସେହି ପୁଅକୁ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ କରିବାକୁ ସଙ୍କଳ୍ପ ମଧ୍ୟ କରିପକାନ୍ତି ।

ଝିଅମାନେ ଯେତେବେଳେ ଗୋଟେ ହାଣ୍ଡସମ୍ ପୁଅକୁ ଦେଖନ୍ତି ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ମନ ଭିତରେ ସେହି ପୁଅକୁ ନେଇ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଯାଇଥାଏ । ଯେପରିକି, ପିଲାଟି ତ ସୁନ୍ଦର ଅଛି କିନ୍ତୁ ତାର ସେଭଳି ବୁଦ୍ଧି ଅଛିତ । ସେ ବିବାହିତ ନା ଅବିବାହିତ । ଯଦି ନା, ତେବେ ତା’ର କୌଣସି ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ନାହିଁ ତ ଇତ୍ୟାଦି ଇତ୍ୟାଦି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ଟ୍ୟାକ୍ସ-ଫ୍ରି ହେବ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ପ୍ୟାଡମ୍ୟାନ୍‌’

Related posts

ଓଠ ଫଟା ସମସ୍ୟା ରୁ କେମିତି ରକ୍ଷା ପାଇବେ ସେ ବିଷୟରେ କିଛିଟା ଘରୋଇ ଉପାୟ ବିଷୟରେ ଯାଣନ୍ତୁ

ENO Beuro

କେବଳ ସୁନ୍ଦରତା ନୁହେଁ ମୋଟାପଣକୁ ମଧ୍ୟ କମ କରିଥାଏ ଘି କୁଆଁରୀ! ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହା ସମ୍ପର୍କରେ

ENO Beuro

ପ୍ରତିଦିନ ଖାଆନ୍ତୁ ଖଜୁରି, ମିଳିବ ଏହିସବୁ ଫାଇଦା

ENO Beuro

Leave a Comment