LIFESTYLE

କେଉଁ କାରଣରୁ ପ୍ରେମସମ୍ପର୍କ କମ ସମୟ ଚାଲିଥାଏ ! ଜାଣନ୍ତୁ

ପ୍ରେମରେ ଅନେକ ଲୋକ ଅନ୍ଧ ହୋଇଥାନ୍ତି। ସାମ୍ନାରେ ବିପଦ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଆମେ  ଦେଖିପାରନ୍ତି ନାହିଁ । ଭୁଳବୁଝାବଣା ପାଇଁ  ପ୍ରେମସମ୍ପର୍କ କମ ସମୟ ଚାଲିଥାଏ। ଏମିତି ଆପଣଙ୍କ ସହ ନହେଉ ଏଥିପାଇଁ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ଆରମ୍ଭ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ନିଜକୁ ପଚାରନ୍ତୁ ଏହି ୫ ଟି ପ୍ରଶ୍ନ-

ଜାଣନ୍ତୁ ଏହି ୫ଟି ପ୍ରଶ୍ନ କଣ-

  • କୌଣସି ବି ସମ୍ପର୍କରେ ରାଗରୁଷା ଚାଲିଥାଏ । କିନ୍ତୁ ସବୁଠାରୁ ଜରୁରୀ ହେଲା ଆପଣ ଜଣେ ଜଣଙ୍କ ସହ କେତେ ସମୟ ଖୁସି ରହୁଛନ୍ତି ? ସମ୍ପର୍କକୁୁ ଆଗକୁ ବଢାଇବା ପୂର୍ବରୁ ଏହି ସବୁ ପ୍ରଶ୍ନ ନିଜକୁ ପଚାରନ୍ତୁ।
  • ଯିଦ ଆପଣ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଜାଣିବା ଜରୁରୀ ଆପଣ ଜଣେ ଜଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟକୁ କେତେ ଜାଣିଛନ୍ତି ? କାରଣ ବିବାହ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନୁହେଁ ପରିବାର ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥାଏ।
  • ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମୀକୁ ଚିହ୍ନିବେ କିପରି। ଆପଣ ଯେମିତି ଅଛନ୍ତି ଯଦି ସେ ସେମିତି ଆପଣଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ସେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ସାଥୀ।
  •  କେବେ ବି ୨ ଜଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆଦୌ ସମାନ ହେବ ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ କିଛି ଜରୁରୀ ବିଷୟ ତଥା – ଶିକ୍ଷା, ପରିବାର ଓ ଟଙ୍କା ବିଷୟରେ କ’ଣ ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରା ଏକ ? ଯଦି ହଁ ତେବେ ଆପଣ ଏହି ସମ୍ପର୍କକୁ ଆଗକୁ ବଢାନ୍ତୁ ।
  • କ’ଣ ଆପଣ ଜଣେ ଜଣକୁ ସମ୍ମାନ କରନ୍ତି ? ସମ୍ପର୍କରେ ଯଦି ଉଭୟ ଉଭୟଙ୍କ ପ୍ରତି ସମ୍ମାନ ନାହିଁ ତେବେ ସେ ସମ୍ପର୍କ ବେଶୀ ଦିନ ଧରି ଚାଲସବ ନାହିଁ ।

ପଢନ୍ତୁ;

ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟର ଇମରାନ ଖାନ୍ କଲେ ତୃତୀୟ ବିବାହ

Related posts

ହୃତପିଣ୍ଡକୁ ସୁସ୍ଥ ରଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି? ତେବେ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ନିୟମ!

ENO Beuro

କଳମ୍ବ ଶାଗ ଖାଇବା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ କେତେ ଉପଯୋଗୀ ଜାଣନ୍ତୁ?

ENO Beuro

କେଉଁ ପୋଷାକରେ କେଉଁ ଅଳଙ୍କାର ପିନ୍ଧିଲେ ବେସ ମାନିଥାଏ ? ଜାଣନ୍ତୁ ସେ ବିଷୟରେ

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More