LIFESTYLE

ମାଛ କଣ୍ଟା ଗଳାରେ ଲାଗିଥିଲେ ତୁରନ୍ତ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ

ଅନେକ ଲୋକ ମାଛ ଖାଇବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି। ମାଛ ଖାଇବା ଶରୀର ପାଇଁ ବେଶ ଲାଭଦାୟକ। ଏଥିରେ ଥିବା ପୋଷକତତ୍ଵ ଶରୀରକୁ ଶକ୍ତି ଦେଇଥାଏ। ହେଲେ ବେଳେବେଳେ ଅସାବଧାନତା ଯୋଗୁ ମାଛ ଖାଇବା ସମୟରେ ଗଳାରେ କଣ୍ଟା ଲାଗିଯାଇଥାଏ। ଏହା ଭାରି କଷ୍ଟ ଦେଇଥାଏ। ତେବେ ଗଳାରେ ଲାଗିଥିବା ମାଛ କଣ୍ଟାକୁ କେମିତି ବାହାର କରିବେ?

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା-

ମାଛକଣ୍ଟା ବାହାର କରିବା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ପାଚିଲା କଦଳୀର ଚୋପା ଛଡାଇ ଧିରେ ଧିରେ ଖାଇଲେ ଏହା ବାହାରି ଯାଇଥାଏ।

ଛୋଟ ହେଉ ଅବା ବଡ ମାଛକଣ୍ଟା ଗଳାରେ ଲାଗିଥିଲେ ଅଳ୍ପ ଭାତ ଆଣି ତାକୁ ଭଲଭାବେ ଚକଟି ଏକ ଗୁଳା କରି ତଣ୍ଟି ପାଖରେ ରଖି ଢୋକି ଦେଲେ ମାଛକଣ୍ଟା ବାହାରି ଯାଇଥାଏ।

ମାଛ କଣ୍ଟା ଗଳାରେ ଲାଗିଥିଲେ ତୁରନ୍ତ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ ମାଛ କଣ୍ଟା ଗଳାରେ ଲାଗିଥିଲେ ତୁରନ୍ତ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ fish

ପଢନ୍ତୁ;  ଅତ୍ୟଧିକ ଛେନା ଖାଉଛନ୍ତି କି? ତେବେ ଜାଣିରଖନ୍ତୁ ଏହା ଶରୀର ଉପରେ କଣ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ

Related posts

ନନ୍‌ଷ୍ଟିକ ପାତ୍ରରେ ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛନ୍ତି କି ? ସାବଧାନ ! ଜାଣନ୍ତୁ ଏହା ଶରୀର ପାଇଁ କେତେ କ୍ଷତିକାରକ

ENO Beuro

କିଭଳି ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ହାତ ଧରିବେ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ? କାହିଁକି ନାଁ ଏଥିରୁ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କର ଗଭୀରତା ଜଣାପଡିଥାଏ;ଜାଣନ୍ତୁ ?

ENO Beuro

ଖରାଦିନେ ପ୍ରାକୃତିକ ଉପାୟରେ ଘରକୁ କିପରି ଥଣ୍ଡା ରଖିବେ ଜାଣନ୍ତୁ?

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More