• Home
  • LIFESTYLE
  • କେଉଁ ଭଳି ପୁଅମାନଙ୍କଠାରୁ ଝିଅମାନେ କାହିଁକି ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତି ଜାଣନ୍ତୁ
LIFESTYLE

କେଉଁ ଭଳି ପୁଅମାନଙ୍କଠାରୁ ଝିଅମାନେ କାହିଁକି ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତି ଜାଣନ୍ତୁ

ଭଲ ଜୀବନ ସାଥି ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ହେବା ନିହାତି ଜରୁରୀ । ବେଳେବେଳେ ଜଣେ ପୁଅ ଏବଂ ଝିଅ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ବନ୍ଧୁତା ହେବା ସହ ସମୟ କ୍ରମେ ଭଲପାଇବା ଆସି ଯାଇଥାଏ । ବେଳେ ବେଳେ ଏମିତି ବି ହୋଇଥାଏ କି ପୁଅମାନେ ବନ୍ଧୁତ୍ଵ ସ୍ଥାପନ କରିବା ଆଶାରେ କିଛି ଏମିତି କାମ କରନ୍ତି ଯାହା ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ଖରାପ କରିଦିଏ । ଯାହା ଫଳରେ ସମ୍ପର୍କ ହେବା ଆଗରୁ ଭାଙ୍ଗି ଯାଏ । ତେବେ ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ଭଳି ପୁଅମାନଙ୍କଠାରୁ ଝିଅମାନେ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ  ପସନ୍ଦ କରିବା ସହ ସେମାନଙ୍କୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ କରିବାକୁ ଚାହିଁ ନ ଥାନ୍ତି ।

ପୁଅମାନଙ୍କଠାରୁ ଝିଅମାନେ କାହିଁକି ଦୂରେଇ ଯାଆନ୍ତି ଜାଣନ୍ତୁ :-

  • ପ୍ରାୟତଃ ଝିଅମାନଙ୍କୁ ନିଜର ପ୍ରଶଂସା ଶୁଣିବାକୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗେ । ଯଦି ଜଣେ ପୁଅ କେବଳ ନିଜର ପ୍ରଶଂସା କରୁଛି , ସେଭଳି ପୁଅଙ୍କ ସହ ବନ୍ଧୁତା କରିବାକୁ  ଝିଅମାନେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ ।
  • ଯେଉଁ ପୁଅମାନେ ସବୁବେଳେ ନିଜ ବିଷୟରେ ବଡ଼ କରି କହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଓ  ଅନ୍ୟ କାହା କଥାକୁ ଶୁଣୁ ନ ଥିବେ, ସେଭଳି ପୁଅଙ୍କ ସହ କଥା ହେବାକୁ ମଧ୍ୟ ଝିଅମାନେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ ।
  • ଯେଉଁ ପୁଅମାନେ ଚୁମ୍ବନ ଦେବାରେ ଉସ୍ତାତ ହୋଇ ନ ଥାନ୍ତି ସେ ଭଳି ପୁଅମାନଙ୍କୁ ଜୀବନସାଥୀ କରିବାକୁ ଝିଅମାନେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ ।
  • କିଛି ପୁଅଙ୍କର ଖାଇବା ଶୈଳୀକୁ ଦେଖି ଝିଅମାନେ ଦୂରକୁ ଚାଲି ଯାଇଥାଆନ୍ତି । ଖାଇବା ସମୟରେ କିଛି ପୁରୁଷ ଶବ୍ଦ କରିଥାଆନ୍ତି । ଏଭଳି ପୁରୁଷଙ୍କଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ହିଁ ଝିଅମାନେ ଠିକ୍‌ ଭାବି ଥାଆନ୍ତି ।

କେଉଁ ଭଳି ପୁଅମାନଙ୍କଠାରୁ ଝିଅମାନେ କାହିଁକି ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତି ଜାଣନ୍ତୁ boy and girl
ପଢନ୍ତୁ ;

ବିସିସିଆଇର ନୂତନ ନିୟମ : ଧୋନୀଙ୍କୁ ଝଟକା

Related posts

ବିଭାହ ପାଇଁ ଝିଅ ଦେଖିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି କି ?ତେବେ ଏହି ଦିଗ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ

Krishna Kumar Manoj

ଚିନ୍ତାଗ୍ରସ୍ତ ପରେ ମଣିଷ କ’ଣ କରିଥାଏ ଜାଣନ୍ତୁ ? 

Krishna Kumar Manoj

ମହିଳା ମାନେ କେଉଁ କାରଣରୁ ଭାଙ୍ଗନ୍ତି ପ୍ରେମସଂପର୍କ ! ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର କିଛି କାରଣ

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More