ଜନ୍ମମାସ ଦ୍ୱାରା ଜାଣିପାରିବେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ କେତେ ନିବିଡ? ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ଆପଣଙ୍କ ଜନ୍ମମାସ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଜାଣିବାରେ କେତେ ଦୁର ସହାୟକ ହୋଇଥାଏ ।

ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି କିଛି କଥା ସଂପର୍କରେ ଜଣାଇବୁ ଯାହା ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଅବଗତ କରାଇବାରେ ସହାୟକ ହୋଇଥାଏ । ଆପଣଙ୍କ ଜନ୍ମମାସ ଦ୍ୱାରା ହିଁ ଆପଣ ଜାଣିପାରିବେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ କେତେ ନିବିଡ ।

  • ଜାନୁୟାରୀ- ମୁଖ୍ୟତଃ ଏହି ମାସରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ପୁରୁଷମାନେ ପ୍ରେମ ମାମଲାରେ ବହୁତ ଯିଦ୍ଦି ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏଥିପାଇଁ ନିଜ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କକୁ ଅଧିକ ଭଲ କରିବାକୁ ସେମାନେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ପନ୍ଥା ଅବଲମ୍ବନ କରିଥାନ୍ତି  । ଏହି ମାସରେ ଜନ୍ମିତ ମହିଳାମାନେ ପ୍ରେମ ମାମଲାରେ ଉଦାସୀ ହୋଇଥାନ୍ତି ।
  • ଫେବୃୟାରୀ– ଏହି ମାସରେ ଜନ୍ମିତ ପୁରୁଷମାନେ ସାଧାରଣତଃ ଅଧିକ ରୋମାଂଟିକ ହୋଇଥାନ୍ତି ଏବଂ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ରୋମାନ୍ସ କରିବାରୁ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି । ମାତ୍ର ବେଳେବେଳେ ଏମାନଙ୍କଠାରେ ଉଦାସୀନତା ବହୁ ପରିମାଣରେ ଦେଖାଦେଇଥାଏ । ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ମହିଳାମାନେ ବହୁତ ସ୍ୱାଭିମାନୀ ହୋଇଥାନ୍ତି । ମନ ଭିତରେ ହିଁ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମକୁ ସୀମିତ ରଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି ।
  • ମାର୍ଚ୍ଚ- ଜନ୍ମିତ ପୁରୁଷମାନେ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଉଦାର ଓ ବିଶ୍ୱାସଯୋଗ୍ୟ ଅଟନ୍ତି । ନିଜ ପ୍ରେମକୁ ସେ ତାଙ୍କ ଜୀବନର ସବୁକିଛି ଭାବି ଦିଅନ୍ତି ଆଉ ସବୁବେଳେ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ମହିଳାମାନେ ନିଜ ପ୍ରେମକୁ ଜାହୀର କରିବାକୁ କୁଣ୍ଠା ପ୍ରକାଶ କରିଥାନ୍ତି ।
  • ଏପ୍ରିଲ୍- ପୁରୁଷମାନେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଉଚ୍ଚାଭିଳାଷୀ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଯାହାକି ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ପ୍ରତିଫଳିତ ହୋଇଥାଏ । ଯଦି କାହାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କୁ ହୃଦୟର ସହ ଚାହାଁନ୍ତି ।  ମହିଳାମାନେ ସାଧାରଣତଃ ସୁନ୍ଦର ହୃଦୟ, ହସମୁଖି ଓ ଜିଦି ହୋଇଥାନ୍ତି ।
  • ମେ- ପୁରୁଷମାନେ ପ୍ରେମ ମାମଲାରେ ପୁରା ଖୋଲା ମିଜାଜର ହୋଇଥାନ୍ତି । ମହିଳାମାନେ ଯଦିଓ ଲାଜକୁଳି ହୋଇଥାନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏମାନେ ଲୋକମାନଙ୍କ ଗ୍ରହଣରେ ଆକର୍ଷଣର କେନ୍ଦ୍ର ହେବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି ।
  • ଜୁନ୍- ପୁରୁଷମାନେ ସ୍ୱଭାବରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ରାଗୀ ହୋଇଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ହୃଦୟରେ ପ୍ରେମର ମାତ୍ରା ଅଧିକ ଥାଏ । ଏହି ମାସରେ ଜନ୍ମିତ ଉଭୟ ମହିଳା ଓ ପୁରୁଷ ଅଧିକ କାମନାସକ୍ତ ହୋଇଥାନ୍ତି । ମହିଳାମାନେ ଚତୁର ହୋଇଥାନ୍ତି ।
  • ଜୁଲାଇ- ପୁରୁଷମାନେ ଭାବୁକ ଏବଂ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ହୋଇଥାନ୍ତି । ମୋଟ ଉପରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଏମାନଙ୍କ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ଥାଏ । ଏମାନେ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ସବୁବେଳେ ରଖିଥାନ୍ତି । ମହିଳାମାନେ ମଧ୍ୟ ଅନୁରୁପ ହୋଇଥାନ୍ତି ।
  • ଅଗଷ୍ଟ- ପୁରୁଷମାନେ ବିଶେଷ କରି ଉଦାର ଓ ଭାବୁକ ହୋଇଥାନ୍ତି । ବୈବାହିକ ସଂପର୍କ ବହୁତ ସୁଖମୟ ହୋଇଥାଏ । ମହିଳାମାନେ ସାଧାରଣତଃ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କକୁ ନେଇ ଅଧିକ ଦୁର୍ବଳ ହୃଦୟର ହୋଇଥାନ୍ତି ।
  • ସେପ୍ଟେମ୍ବର- ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ସାଧାରଣତଃ ଭାବନାତ୍ମକ ମନୋଭାବ ଥାଏ । ଏବଂ ମହିଳାମାନେ ମନେ ମନେ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ମାତ୍ର ତାହାକୁ ବ୍ୟକ୍ତ କରିବାକୁ ଅନିଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କରିଥାନ୍ତି ।
  • ଅକ୍ଟୋବର- ପୁରୁଷମାନେ ବହୁତ ରୋମାଂଟିକ ହୋଇଥାନ୍ତି । ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ପ୍ରତିଟି ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ହୃଦୟର ସହକାରେ ଅନୁଭଗ କରିଥାନ୍ତି । ମହିଳାମାନେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭାବୁକ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଛୋଟ ଛୋଟ କଥାକୁ ଧରି ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଥାନ୍ତି ।
  • ନଭେମ୍ବର- ପୁରୁଷମାନେ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ରୋମାନ୍ସ ଓ ନୂତନତା ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ମହିଳା ଓ ପୁରୁଷଙ୍କଠାରେ ସଂମ୍ଭୋଗ ମନଭାବ ଅଧିକମାତ୍ରାରେ ଦେଖାଦେଇଥାଏ ।
  • ଡିସେମ୍ବର- ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସାଧାରଣତଃ ସୁଖମୟ ହୋଇଥାଏ । କାରଣ ପ୍ରେମ ମାମଲାରେ ଉଭୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ରୋମାଂଟିକ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଉଭୟ ଉଭୟଙ୍କ ଭାବନାକୁ ସମ୍ମାନ ଦିଅନ୍ତି । ସବୁବେଳେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଖୁସି ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥାନ୍ତି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

କଣ ଆପଣଙ୍କ ପିଲାମାନେ ଚିଡ଼ଚିଡ଼ା ସ୍ଵଭାବର ! ତେବେ ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ ଏହାର କାରଣ କଣ ହୋଇପାରେ

ମୁଖ୍ୟତଃ ଏହି ମାସରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ପୁରୁଷମାନେ ପ୍ରେମ ମାମଲାରେ ବହୁତ ଯିଦ୍ଦି ହୋଇଥାନ୍ତି - 4.3

85%

ପୁରୁଷମାନେ ସ୍ୱଭାବରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ରାଗୀ ହୋଇଥାନ୍ତି - 4.6

91%
4.4/5

Very Good!

ଜନ୍ମମାସ ଦ୍ୱାରା ଜାଣିପାରିବେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ କେତେ ନିବିଡ ? ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି କିଛି କଥା ସଂପର୍କରେ ଜଣାଇବୁ ଯାହା ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଅବଗତ କରାଇବାରେ ସହାୟକ ହୋଇଥାଏ । ଆପଣଙ୍କ ଜନ୍ମମାସ ଦ୍ୱାରା ହିଁ ଆପଣ ଜାଣିପାରିବେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ କେତେ ନିବିଡ ।

5/5 Votes: 1 user

You're not rated yet