LIFESTYLE

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଶରୀରର କେଉଁ ଅଙ୍ଗ ଥରିଲେ କଣ ସଙ୍କେତ ମିଳିଥାଏ

ଜୀବନରେ କିଛି ଘଟଣା ଘଟିବା ଆଗରୁ ଭଗବାନ ଆମକୁ ସଙ୍କେତ ଦେଇଥାନ୍ତି। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ସବୁ ସଂକେତ ବିଷୟରେ ବିସ୍ତାର ରୂପେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଯାଇଛି। ଆପଣ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରର ନୀତିକୁ ଅନୁସରଣ କଲେ ଅନେକ ନକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିର ପ୍ରଭାବରୁ ରକ୍ଷା ପାଇପାରିବେ।

ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଶରୀରର କେଉଁ ଅଙ୍ଗ ଥରିଲେ ଶୁଭ ଏବଂ ଅଶୁଭ ସଙ୍କେତ ଦେଇଥାଏ-

  • ଛାତି ଥରିବାକୁ ବୀରତ୍ୱ ବା କିଛି ଜିତିବାର ସାହସ ରୂପେ ମାନାଯାଏ । ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ କୁହାଯାଇଛି ଯଦି ଛାତି ଥରିବା ଆରମ୍ଭ ହୁଏ ତେବେ ଆପଣ ଯେ କୌଣସି କାମରେ ବିଜୟ ଲାଭ କରିବେ।
  • ଆଖି ଡେଇଁବା ଶୁଭ ଅଟେ। ଆଖି ଡେଇଁଲେ ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ସଫଳତା ମିଳିଥାଏ । ବାମ ଆଖି ଝିଅ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେଇଥିବା ବେଳେ ଡାହାଣ ଆଖି ପୁଅ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ।
  • କପାଳ ଥରିବାକୁ ହିନ୍ଦୁ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ମାନାଯାଏ । କାରଣ କପାଳ ଥରିଲେ ଆପଣଙ୍କର ଚାକିରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉର୍ନତି ହେବ।
  • ବେଳେବେଳେ ହାତ କୁଣ୍ଡାଇ ହୋଇଥାଏ। ଏହାର ଅର୍ଥ ଆପଣଙ୍କୁ ନିକଟ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଧନଲାଭ ହେବ। ଝିଅ ମାନଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବାମ ହାତ କୁଣ୍ଡାଇ ହେଲେ ଶୁଭ ହୋଇଥାଏ।

ପଢନ୍ତୁ; ନିଜକୁ ଫିଟ୍‌ ରଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି ? ତେବେ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ

Related posts

ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀମାନେ ପରୀକ୍ଷା ଋତୁ ପାଇଁ ନିଜକୁ କିଭଳି କରିବେ ପ୍ରସ୍ତୁତି ! ଜାଣନ୍ତୁ ସେ ସମ୍ପର୍କରେ କିଛି ଟିପ୍ସ

ENO Beuro

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ବ୍ଲଡ ଗ୍ରୁପରୁ ଆପଣଙ୍କ ବେକ୍ତିତ୍ଵ

ENO Beuro

କେଶ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇଁ ନିତ୍ୟ ବ୍ୟବହାର୍ଜ୍ୟ ଅଦା ର ବ୍ୟବହାର ବିଷୟରେ ନଜର ପକାନ୍ତୁ

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More