HOROSCOPES

ଆପଣଙ୍କ ଲଭ୍ ଲାଇଫ୍ ଉପରେ କଣ କହୁଛି ଆପଣଙ୍କ ରାଶି, ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

LOVE-HOROSCOPE-2019

ନବ ବର୍ଷରେ ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ପାଇଁ କେଉଁ ଖୁସିର ଖବର ରହିଛି। ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଲଭ୍ ଲାଇଫ୍‌ ଉପରେ କଣ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆପଣଙ୍କ ଲଭ୍ ଲାଇଫ୍ ଉପରେ କଣ କହୁଛି ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ;

ମେଷ:  ଏହି ବର୍ଷଟିରେ ମେଶ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲପାଇବା ଭରି ରହିଛି  । ଯେଉଁମାନେ ସିଙ୍ଗଲ୍ ଅଛନ୍ତି, ତାଙ୍କୁ ଏହି ବର୍ଷ ତାଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ମିଳିଯାଇପାରନ୍ତି  ।

ବୃଷ: ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଖୁବ ଭଲ ରହିବ। ଯଦି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ଘରେ କହିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ବିନା ଦ୍ୱିଧାରେ କହିଦିଅନ୍ତୁ।

-ମିଥୁନ: ଆପଣଙ୍କ ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀକୁ ଖୁସିରେ ରଖିବା ସହିତ ସମ୍ପର୍କକୁ ଗଭୀର କରିବା ପାଇଁ ଏହି ବର୍ଷ ଅତ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରକୁଷ୍ଟ ଅଟେ  ।

-କର୍କଟ :ଏହି ବର୍ଷରେ ପ୍ରେମସମ୍ପର୍କକୁ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ପାଇଁ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁବ୍‌ ଶୁଭ ସମୟ ଅଟେ।

ସିଂହ: ଏହି ବର୍ଷ ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଆରମ୍ଭ କରିବା ସହ ବାଣିଜ୍ୟ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଶୁଭ ରହିଛି  ।

-କନ୍ୟା : ଏହି ବର୍ଷରେ କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ନିଜ ରାଗ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ  । ଆପଣଙ୍କ ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ପରିବର୍ତ୍ତନ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଭଲପାଇବା ବୃଦ୍ଧି ହେବ  ।

ତୁଳା: ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅନେକ ବାଧାବିଘ୍ନର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ  ।

-ବିଚ୍ଛା: ବିଚ୍ଛା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ବର୍ଷ ବିବାହ ପାଇଁ ଅନେକ ଭଲ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିବ । ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ କେହି ଜଣେ ଖାସ୍ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତି ଆସିପାରନ୍ତି  ।

ଧନୁ:ଧନୁ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଯଦି ଏହି ବର୍ଷ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ସହ ବୁଲିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚୟ ଯାଆନ୍ତୁ । ଏହାଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଦୁହେଁ ଦିଜଣକୁ ଭଲଭାବେ ବୁଝିପାରିବେ । ଯାହାଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କର ନିବିଡତା ବଢିବ  ।

ମକର: ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାଥୀ ସହ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ ।ଜୀବନ ସାଥି ଅପେକ୍ଷାରେ ଥିବା ଲୋକ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସାଥୀ ପାଇପାରିବେ ।

କୁମ୍ଭ:କୁମ୍ଭ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଯଦି ଆପଣ କାହାକୁ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବା ବ୍ୟକ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ଏହି ବର୍ଷ ଶୁଭ ଅଟେ  ।

ମୀନ: ମୀନରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଚଳିତ ବର୍ଷ ପ୍ରେମ ଓ ଶାନ୍ତିରେ ଭରପୁର ରହିବ  ।

Love-horoscope

 

ପଢନ୍ତୁ ;  ଖୁବଶୀଘ୍ର ଏହି ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିପାରନ୍ତି ନେହା କକ୍କର

Related posts

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆଜିର ରାଶିଫଳ ସମ୍ପର୍କରେ

Ratnamani Moharana

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ

Ratnamani Moharana

ଅକ୍ଟୋବର ୩୧, ଜାଣନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ENO Beuro

Leave a Comment