LIFESTYLE

ହିଲ୍ସ ମହିଳାଙ୍କ ଫେସନ୍ , ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ହିଲ୍ସରୁ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ଵଭାବ

ଅଧିକାଂଶ କର୍ମଜୀବୀ ମହିଳା ବିଭିନ୍ନ ହିଲ୍ ପରିଧାନ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି ।   ହିଲ୍ସ ହେଉଛି ମହିଳାଙ୍କ ଫେସନ୍ । ଯେମିତି ରାଶିରୁ ଏବଂ ହସ୍ତରେଖାରୁ ଲୋକଙ୍କ ସ୍ଵଭାବ ଜାଣିହୁଏ ସେମିତି ଆଜି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଜୋତାରୁ ମହିଳାଙ୍କ  ସ୍ଵଭାବ।

ଜୋତାରୁ ଜାଣିବା ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ଵଭାବ

ଫ୍ଲାଟଫର୍ମ ହିଲ୍ :– ଏ ପ୍ରକାର ହିଲ୍ ପରିଧାନ କରୁଥିବା ମହିଳା ଫ୍ୟାଶନ୍ ଯୁକ୍ତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ସୁବିଧା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ।ଅଧିକାଂଶ କର୍ମଜୀବୀ ମହିଳା ଏହି ହିଲ୍ ପରିଧାନ କରିଥାନ୍ତି । ଏମାନେ ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳ । ଅନ୍ୟ କାହାର ସାହାଯ୍ୟ ନେବାକୁ ଏମାନେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ ।

ଫ୍ଲିପ୍ ଫ୍ଲାପ୍ :–ଏକ ପ୍ରକାର ଫୁଟ୍ ଓୟାର ପରିଧାନ କରୁଥିବା କରୁଥିବା ନାରୀ ଶକ୍ତିଶାଳୀ , ହିମ୍ମତବାଲି ଏବଂ ଦାୟିତ୍ୱ ସଂପନ୍ନ ଅଟନ୍ତି ।  ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଇପାରିବ ।

ପିପଟୋଜ୍ :– ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଲା ଫ୍ର ଓପନ୍ ସୁଜ୍ । ଏହାକୁ ପରିଧାନ କରୁଥିବା ମହିଳା ସମସ୍ତଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ନିଜ ଆଡକୁ ଆକର୍ଷିତ କରିଥାନ୍ତି  । ଏମାନେ ଖୁବ୍ ଆକର୍ଷଣ କରନ୍ତି ।

ନିକେଲ କୋର୍ଟସୁଜ୍ : – ଏହାକୁ ପିନ୍ଧୁଥିବା ମହିଳା ଅଧିକ ଦାୟିତ୍ୱ ସଂପନ୍ନ । ଅସୁବିଧା ସମୟରେ ଏମାନେ ଅତି ସହଜରେ ଉପାୟ ବାହର କରିଥାନ୍ତି । ଏମାନେ ସଂଗଢିତ ଢଙ୍ଗରେ ସୁବ୍ୟବସ୍ଥିତ କାର୍ୟ୍ୟ କରିଥାନ୍ତି ।

ହିଲ୍ସ ମହିଳାଙ୍କ ଫେସନ୍ , ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ହିଲ୍ସରୁ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ଵଭାବ High hell

କ୍ଲୋଜ୍ ଫ୍ର ଫ୍ଲାଟ୍ ସୁଜ୍ :- ଏପ୍ରକାର ଜୋତା ପିନ୍ଧୁଥିବା ମହିଳା ଖୁବ୍ ସରଳ ଏବଂ ସରଳତା ମ୍ୟାନରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ  ଜିତିଥାନ୍ତି । ଏମାନେ ବହୁତ ଦ୍ୟାୟିତ୍ୱ ସଂପନ୍ନ ଏବଂ କର୍ମଠ ।ଏହି ମହିଳା ମାନେ କାହା ଉପରେ ରାଗନ୍ତି ନାହିଁ ।

ସ୍ପୋର୍ଟସ ସୁଜ୍ :– ଏହାକୁ ପିନ୍ଧିଥିବା ଝିଅ ଅଧିକ ଚାଲାକ ଏବଂ ଏମାନଙ୍କ ମନ ଖୋଲା ରହିଥାଏ । ନିଜର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ଶରୀରକୁ ନେଇ ଅଧିକ ସଚେତନ୍ ଅଟନ୍ତି । ନିଜର ଜ୍ଞାନକୁ ସର୍ବଦା ଅଧିକ ଅପଡେଟ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି ।  ଏମାନେ ଲାଟେଷ୍ଟ ଟ୍ରେଣ୍ଡ ସଂପର୍କ ରେ ଜାଣିପାରନ୍ତି ।
ହିଲ୍ସ ମହିଳାଙ୍କ ଫେସନ୍ , ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ହିଲ୍ସରୁ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ଵଭାବ high hells
ପଢନ୍ତୁ ;

ବାଥ୍‌ରୁମ୍‌ରେ ଏହି ୪ଟି ଜିନିଷ ରଖିଲେ ହୋଇ ପାରେ କ୍ୟାନ୍‌ସର୍‌

 

Related posts

ଅତ୍ୟଧିକ ଛେନା ଖାଉଛନ୍ତି କି? ତେବେ ଜାଣିରଖନ୍ତୁ ଏହା ଶରୀର ଉପରେ କଣ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ

Krishna Kumar Manoj

ଗର୍ଭାବସ୍ଥାରେ ନିୟମିତ ଖାଆନ୍ତୁ ତୁଳସୀ ପତ୍ର, ମିଳିବ ଅନେକ ଫାଇଦା

Krishna Kumar Manoj

ଆପଣଙ୍କୁ ରାତିରେ ନିଦ ହଉ ନାହିଁ କି ?ଆସନ୍ତି ଜାଣିବା ଏହାର ୭ଟି କାରଣ

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More