Featured

ହ୍ୱାଟ୍‌ସଆପ୍‌ ଆଣିଲା ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ନୂଆ ଫିଚର

କେଉଁ କାମରେ ଲାଗିବ ଜାଣନ୍ତୁ

ହ୍ୱାଟ୍‌ସଆପ୍‌ ନିଜର ପେମେଣ୍ଟ ସର୍ଭିସ୍‌କୁ ସରଳ କରିବା ପାଇଁ ଲଗାତାର ନୂଆ ନୂଆ ଫିଚର ଯୋଡ଼ୁଛି । ଏଥର କମ୍ପାନୀ ନିଜର ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ବିଟା ଆପ୍‌ରେ ଏକ ନୂଆ ଫିଚର ଯୋଡ଼ିଛି। ଯାହା ସାହାଯ୍ୟରେ ୟୁଜର୍ସ ହ୍ୱାଟ୍‌ସଆପ୍‌ରେ ଥିବା ନିଜର ସାଙ୍ଗ ସାଥୀମାନଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ରିକ୍ୟୁଏଷ୍ଟ ମେସେଜ୍‌ ପଠାଇ ପାରିବେ । QR କୋଡ ସାହାଯ୍ୟରେ ଏହାକୁ ସ୍କାନ କରାଯାଇ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ପଠାଇ ପାରିବେ। ଏହା କିପରି କରିବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।

ପ୍ରଥମେ ହ୍ୱାଟ୍‌ସଆପ୍‌ ସେଟିଂକୁ ଯାଆନ୍ତୁ । ଏହାପରେ ପେମେଣ୍ଟକୁ ଯାଇ ନ୍ୟୁ ପେମେଣ୍ଟର ବିକଳ୍ପ ଚୟନ କରନ୍ତୁ । ଏଠାରେ ଦୁଇଟି ବିକଳ୍ପ ଦେଖାଯିବ ଗୋଟିଏ ହେଲା to UPI ID ଓ ଅନ୍ୟଟି Scan QR Code । ଏହି ଦୁଇ ବିକଳ୍ପ ମଧ୍ୟରୁ ଆପଣ Scan QR Code ଚୟନ କରି କରିପାରିବେ କିମ୍ବା UPI ଭେରିଫାଏ କରିପାରିବେ ।

ଏହାପରେ ପୁଣିଥରେ ପେ ମନି ଓ ରିକ୍ୟୁଏଷ୍ଟ ମନି ନାମରେ ଦୁଇଟି ବିକଳ୍ପ ମିଳିବ । ଆପଣ ପେ ମନିରେ ସିଲେକ୍ଟ କରି ପେମେଣ୍ଟ କରିପାରିବେ । ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତୁ ଏହି ରିକ୍ୟୁଏଷ୍ଟର ବୈଧତା କେବଳ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ପାଇଁ ରହି ବ। ଏହି ସମୟ ବିତିଗଲେ ଆପଣ ଆଉ ଏହି ରିକ୍ୟୁଏଷ୍ଟେରେ ଟଙ୍କା ପଠାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ । ଏହି ସୁବିଧା କେବଳ ହ୍ୱଟ୍‌ସଆପ୍‌ ବିଟା ଭର୍ସନ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ରହିଛି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ସୁନା କିଣିଲା ବେଳେ କେଉଁସବୁ ଦିଗ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରହିବେ ଜାଣନ୍ତୁ?

Related posts

ଫୋନ ଟ୍ରାକ୍ ଭଳି ଜଟିଳ ସମସ୍ୟା ରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବାକୁ ଚାହୁଛନ୍ତି କି ? ଆପଣାନ୍ତୁ କେତେକ ଉପାୟ

ENO Beuro

ଅଣ୍ଟା ବିନ୍ଧା ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ କି ? ପ୍ରତିଦିନ ଅଳ୍ପ ସମୟ କିଛି ଯୋଗର ଅଭ୍ୟାସ ଏଥିରୁ ଦବ ମୁକ୍ତି

ENO Beuro

କଞ୍ଚା ପିଆଜ କେତେ ଦରକାରୀ ? ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କିଛି ଦରକାରୀ ତଥ୍ୟ

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment