• Home
  • ASTRO
  • HOROSCOPES
  • କେଉଁ ରାଶିର ଯୋଡିଙ୍କ ଭିତରେ ପ୍ରେମ ହେଲେ କ’ଣ ହୁଏ ଜାଣନ୍ତୁ
HOROSCOPES

କେଉଁ ରାଶିର ଯୋଡିଙ୍କ ଭିତରେ ପ୍ରେମ ହେଲେ କ’ଣ ହୁଏ ଜାଣନ୍ତୁ

କେଉଁ ରାଶିର ଯୋଡିଙ୍କ ଭିତରେ କେବେବି ପଡ଼େନି

ପ୍ରେମ ଭାବି ଚିନ୍ତିକି କେବେ ବି କରାଯାଏ ନାହିଁ । କେହି ବି ପ୍ରେମ କରେ ଆରମ୍ଭରେ ତାଙ୍କୁ ସବୁକଥା ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ।  କିନ୍ତୁ ସମୟ ବିତିବା ସହ ଏହା ବଦଳିବାକୁ ଲାଗିଥାଏ । ତେବେ ଏସବୁ ହେବ ପଛରେ ରାଶିମାନଙ୍କର ବହୁତ ବଡ ହାତ ଥାଏ । ତେବେ

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ କେଉଁ ରାଶିରେ ପ୍ରେମ ହେଲେ କଣ ହୁଏ-

ମେଷ ଓ ବୃଷ ରାଶି :-

ମେଷ ରାଶିରର ଲୋକ ବହୁତ ଆତ୍ମବିଶ୍ଵାସୀ ହୋଇଥାନ୍ତି । କାହା କଥା ଶୁଣିବାକୁ ଏମାନେ ପସନ୍ଦ କରି ନ ଥାଆନ୍ତି । ସେହିପରି ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକ ଙ୍କ ର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ଭଲ ହୋଇଥାଏ ସେଥିପାଇଁ ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ଥାନ୍ତି ଏହି କାରଣ ପାଇଁ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ଭିତରେ ଜଗଦା ହୋଇଥାଏ ।

ବୃଷ ଓ ସିଂହ ରାଶି :-

ଏହି ଦୁଇ ରାଶି ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ସେତେବେଳେ ହୁଏ ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ ନିଜ ସମ୍ପର୍କ କୁ ବୁଝିବାରେ ଅସଫଳ ହୁଅନ୍ତି ।  ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକ ନିଜ ସ୍ୱାର୍ଥ ପାଇଁ ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ଅନୁସାରେ ପ୍ରେମ କରି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ । ଏହି କାରଣ ଯୋଗୁ ଏମାନଙ୍କ ଭିତରେ ଝଗଡା ହୋଇଥାଏ ।

couple [object object] କେଉଁ ରାଶିର ଯୋଡିଙ୍କ ଭିତରେ ପ୍ରେମ ହେଲେ କ’ଣ ହୁଏ ଜାଣନ୍ତୁ couple 4

କର୍କଟ ଓ ମକର ରାଶି :-

ଏହି ଦୁଇ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ବିଚାର ଶକ୍ତି ଅଲଗା ଅଲଗା ହୋଇଥାଏ । ମକର ରାଶିର ଲୋକ ଭିତରେ ସାହିବ ଶକ୍ତି ବହୁତ ଥାଏ ଓ ସେମାନେ ବହୁତ ସ୍ଥିର ହୋଇଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକ ମାନେ ସବୁବେଳେ ସ୍ବପ୍ନ ଦେଖିଥାନ୍ତି । ସେମାନେ ବହୁତ ଜିଦିଆ

ବୃଷ  ଓ ମିଥୁନ ରାଶି :-

ଏହି ଦୁଇ ରାଶିର ଲୋକ  ମାନଙ୍କ ଭୀତର ଯଦି ପ୍ରେମ ହୋଇଥାଏ ତେବେ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ଆଖ ପାଖରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ପଡିଥାଏ  । କାରଣ ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ସ୍ଵଭାଵ ଉଗ୍ର ହୋଇଥାଏ ଆଉ ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକ ମାନେ ବିଚାରଶୀଳ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏଥି ପାଇଁ ଏ ଦୁଇ  ରାଶିର ଲୋକ ଚାହିଁଲେ ବି ନିଜ ନିଜ ଉପରେ ଭରସା କରିପାରନ୍ତି ନାହିଁ ।

ପଢନ୍ତୁ ;ସୁନା ପାଉଁଜିକୁ ପାଦରେ ପିନ୍ଧାଯାଏ ନାହିଁ କାହିଁକି ? ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର କାରଣ କ’ଣ

Related posts

୨୪ ନଭେମ୍ବର, ଶୁକ୍ରବାର – ରାଶିଫଳ

Krishna Kumar Manoj

୬ ଫ୍ରେବୁଆରି ୨୦୧୮ ରେ ସବୁ ରାଶିକୁ ଏକ ସୁଯୋଗ ମିଳିବାକୁ ଯାଉଛି ,ଖୋଲିପାରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ ! ଜାଣନ୍ତୁ

Krishna Kumar Manoj

ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ

Krishna Kumar Manoj

3 comments

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More