News

୧୫ ଦିନର ଶିଶୁକୁ ମାରିଲା କିଏ ! ମାଙ୍କଡ ନା ମଣିଷ

ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ କରିଥିବା ଡାକ୍ତର ଦେଲେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟକର ବୟାନ

କଟକ ଜିଲା ବାଙ୍କୀ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ତାଳବସ୍ତ ଗ୍ରାମ ପାଟଣାସାହିରେ ଶନିବାର ମାଙ୍କଡ଼ ଉଠାଇ ନେଇଥିବା ଶିଶୁପୁତ୍ରର ମୃତଦେହ ଏକ କୂଅ ମଧ୍ୟରୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି । ବିଳମ୍ବିତ ରାତି ଏବଂ ପାହାଁନ୍ତିଆରେ ଏହି କୂଅକୁ ଦେଖିଥିଲେ ମୃତଶିଶୁଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ । ହେଲେ ସେତେବେଳେ କୁଅରେ କିଛି ବି ନଥିଲା।

କିନ୍ତୁ ହଠାତ୍ ପ୍ରାୟ ୭ଟା ବେଳକୁ ମୃତଦେହ କୁଅରୁ ଠାବ ହେବା , ଏହି ଘଟଣାର ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ଠିଆ କରିଛି । ସବୁଠାରୁ ବଡ ପ୍ରଶ୍ନ ହେଉଛି ପ୍ରକୃତରେ କଣ ମାଙ୍କଡ ଶିଶୁପୁତ୍ରକୁ ଉଠାଇ ନେଇଥିଲା ? ଏହି ଘଟଣାରେ ଶିଶୁ ପୁତ୍ରର ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ କରିଥିବା ଡାକ୍ତର ଚାଂଚଲ୍ୟକର ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି ।

ଡାକ୍ତର କହିଛନ୍ତି ମାଙ୍କଡ ଉଠାଇନେବା ଭଳି ଶିଶୁ ପୁତ୍ରର ଦେହରେ କୌଣସି ଚିହ୍ନ ନାହିଁ । ଏସବୁ ଭିତରେ ଶିଶୁ ପୁତ୍ରକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ କରିଥିବା ଡାକ୍ତର ମଧ୍ୟ ମାଙ୍କଡ ଉଠାଇନେବା ସମ୍ଭାବନାକୁ ଅସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି । କହିଛନ୍ତି ଶିଶୁ ପୁତ୍ରର ଦେହରେ ସେଭଳି ଚିହ୍ନ ନାହିଁ ।

ଶିଶୁ ପୁତ୍ରର କେବଳ ନାକ ଓ ମୁଣ୍ଡରେ କିଛି କ୍ଷତ ରହିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ମାଙ୍କଡ ଉଠାଇ ନେଇଥିଲେ ହୁଏତ ଅଧିକ କ୍ଷତ ହୋଇଥାନ୍ତା ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି । ତେଣୁ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ବୟାନ ପରେ ଶିଶୁ ପୁତ୍ରର ମୃତ୍ୟୁ ଆହୁରି ରହସ୍ୟ ଘେର ଭିତରକୁ ଚାଲି ଆସିଛି । ଗ୍ରାମବାସୀ ମଧ୍ୟ ଏହି ଘଟଣାରେ ସନ୍ଦେହ ପ୍ରକାଶ କରୁଛନ୍ତି । ଯେ ପ୍ରକୃତରେ ଶିଶୁ ପୁତ୍ରଟି କେମିତି ମଲା ?

୧୫ ଦିନର ଶିଶୁକୁ ମାରିଲା କିଏ ! ମାଙ୍କଡ ନା ମଣିଷ News 2 copy

ପଢନ୍ତୁ ;

ସାରା ଭାରତରେ ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିଲା ଡିଜେଲ୍ ଦର ଲିଟର ପିଛା ମୂଲ୍ୟ ୬୯ ଟଙ୍କା ୪୦ ପଇସା

Related posts

ଚୀନର ବାଦଶାହା ଜିନ୍‌ପିଙ୍ଗ୍‌ ହେବେ ଆଜୀବନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି !

ENO Beuro

ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହ ମିଶି ଝିଅକୁ ବଳାତ୍କାର କଲା ବାପା

ENO Beuro

ରେଲୱେ କ୍ରୀଡ଼ାବିତଙ୍କ ପାଇଁ ନୂତନ ପଦୋନ୍ନତି ନୀତିକୁ ପିୟୁଷ ଗୋଏଲଙ୍କ ମଞ୍ଜୁରି

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More